Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sosyal Zeka

Guest yeşilyeşim

Recommended Posts

:oop::oop: MASA TENİSİ OYNAMAK HEM ZEKA İŞİ (SOSYAL ZEKA),HEM DE FİZYOLOJİ İŞİ.. ESKİDEN KATILDIĞIM TURNUVALARDAN HATIRLIYORUM ANTRENÖRLER NE KADAR HIRSLI VE SPORCULAR NASIL DA AGRESİFTİ. AGRESİFTEN KASTETTİĞİM KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİL,SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN. MAÇTAN ÖNCE BERABER GEZİP DOLAŞTIĞIMIZ VE OTELDE BİRLİKTE EĞLENDİĞİMİZ ARKADAŞLARIMIZ MAÇTA ASLAN KESİLİRDİ. ÖYLE ÇOK HOŞUMA GİDERDİ Kİ,YENİLİNCE BİLE YANLARINA GİDİP ONLARLA DAHA SAMİMİ OLMAK İSTERDİM.KENDİMİ BÜYÜMÜŞ HİSSEDERDİM GALİBA. ÇOK MERAK EDERDİM ACABA GENÇ OLUP DA HER AÇIDAN MÜSAİT OLAN İNSANLAR NEDEN SPORLA UĞRAŞMAYIP DA KAHVEHANELERDE,SOKAKLARDA GEZERLER? GALİBA CEVABINI BİLİYORUM ŞİMDİ,MASA TENİSİNİ,ORTAMIMIZI, KAZANDIRDIĞI FİZYOLOJİK ARTILARLA BİRLİKTE SOSYAL ÇEVREMİZİ,YILLAR DA GEÇSE UNUTULMAYACAK ARKADAŞLIKLARIMIZI NERDEN BİLSİNLER?İŞTE ŞİMDİ BİZLER BİRAZ MASA TENİSİNİN YAYGINLAŞTIRILMASI ADINA BİŞEYLER YAPIYORUZ. MASA TENİSİ GİBİ HER YERDE ARAÇ-GEREÇLERİ VAROLAN BU GÜZEL ALTIN SPORU YAYGINLAŞTIRMAK,YENİ YETENEKLER BULUP ONLARI YETİŞTİRMEK İÇİN BİŞEYLER YAPALIM?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeşim ilk önce aramıza hoş geldin(baya geç oldu ama gelişin neyse) :lol: .Bahsettiğin konu çok güzel.Ancak zaten bu şekilde olması gerekli.Yani arkadaşlık başka maç ortamı başka.Ne kadar iyi arkadaş olursan ol maçta rakipsin.Maç bitince sonuç kimin lehine olursa olsun gene arkadaşlığa devam :thup: .

Bence doğrusuda bu olmalı dimi :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoşbuldum öncelikle. zaten tufan bey benim de sporda hoşuma giden şeylerden biridir bu. ama bir futbol müsabakasında bir pozisyonda bile sporcular düşman olabiliyorkar. hatta televolelere bile çıkabiliyorlar. tabi ki hiç profesyonelce değil ama bazen olması gerektiği gibi olan şeylere bile şaşırmıyor muyuz? turnuvalara katıldığım zamanlarda herhalde yaşım dolayısıyla bu bana artı bir şey gibi grlirdi. elbette ki bu zaten olması gereken bir şey. teşekkür ederim,saygılar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adınız yabancı gelmemesine rağmen tam olarak çıkaramadım kim olduğunuzu. ımarım çok ayıp etmemişimdir. ben yeldadan daha az ilgilendiğim için belkide çok iyi bilemedim. yine de selamlarınızı iletirim. sağolun. yine görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TAMAM ŞİMDİ YELDANIN EVİNİ ARADIM VE KİM OLUĞUNUZU HATIRLADIM. ÇOK ÜZGÜNÜM AKLIMDA HEP ÖĞRENCİ İSİMLERİ OLDUĞU İÇİN HERHALDE ÇOK FAZLA AKLIMDA İSİM TUTAMIYORUM. NELER YAPIYORSUNUZ,HAYAT NASIL GİDİYOR,BİR KERE SİZLE MİX OYNAMIŞTIK GALİBA,ANKARADA BİR TURNUVADA AMA BEN KÜÇÜKTÜM. BABAMI SORDUĞUNUZA GÖRE MÜESSESELERDE OYNUYORSUNUZ VEYA OYNADINIZ. PZTESİ SÖYLEYİM DE YELDA DA BURAYA GELSİN. ÇOK SELAMLARI VAR..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeşim merhaba.Yelda ile geçenlerde turnuvada görüştük.Ben Büyük Kolejin fahri antrenörüyüm :lol: .Aynı zamanda müesseselerdede oynuyorum.Yavuz abimi oradan tanıyorum tabiiki.Sizin gibi çok tatlı bir insan kendiside.

Sen masatenisinden koptun zannediyordum ama foruma üye oluşun ve yaptığın yorumlarla unutamadığını anladım.Zaman buldukça sende Yelda gibi oynama gayret et.Tekrar masatenisi camiasında senide görmek isterim.Sevgilerimle :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..