Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Kuruluşlar Arası 1. Ve Süperlig

Recommended Posts

ARKADAŞLAR 05 EKİM 2011 ÇARŞAMBA GÜNÜ BURSA KURULUŞLAR 1.LİG

06 EKİM 2011 PERŞEMBE GÜNÜ İSE SÜPER LİG BAŞLIYOR

ORGANİZASYONDA KATKISI OLAN TÜM YETKİLİLERE TEŞEKKÜR EDİYOR, KATILAN TÜM TAKIMLARA DA ÇEKİŞMELİ GÜZEL MAÇLAR EŞLİĞİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursayı çok takdir ediyorum gerçekten bu konuda çok güzel şeyler yapılıyor.Aklıma şuada gelmiyor değiş sanayi kültürel turuzim şehri ne arasanız var sanırım bu masa tenisi birazda maddiyat gerektiriyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursayı çok takdir ediyorum gerçekten bu konuda çok güzel şeyler yapılıyor.Aklıma şuada gelmiyor değiş sanayi kültürel turuzim şehri ne arasanız var sanırım bu masa tenisi birazda maddiyat gerektiriyor

sefa bey müthiş bir katılım var süper ligde 18 takım 1.ligde de 21 takım yani masa tenisi severler 20 hafta maç heyecanı yaşıyacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR 05 EKİM 2011 ÇARŞAMBA GÜNÜ BURSA KURULUŞLAR 1.LİG

06 EKİM 2011 PERŞEMBE GÜNÜ İSE SÜPER LİG BAŞLIYOR

ORGANİZASYONDA KATKISI OLAN TÜM YETKİLİLERE TEŞEKKÜR EDİYOR, KATILAN TÜM TAKIMLARA DA ÇEKİŞMELİ GÜZEL MAÇLAR EŞLİĞİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

Yeni sezonda başta size ve diğer tüm takımlara başarılar dilerim. Bu arada salonda göremiyoruz artık sizi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni sezonda başta size ve diğer tüm takımlara başarılar dilerim. Bu arada salonda göremiyoruz artık sizi.

kardeş biz cumartesileri salondayız fatih birinciyide sağlık müdürlüğüne transfer ettik çarşamba ilk maça bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş biz cumartesileri salondayız fatih birinciyide sağlık müdürlüğüne transfer ettik çarşamba ilk maça bekleriz

vaaay güçlerinizi birleştirip voltranı oluşturacaksınız yani :) süper lig yolunda başarılar diliyorum. bu arada maçlar kaçta başlıyor? zor ama belki gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vaaay güçlerinizi birleştirip voltranı oluşturacaksınız yani :) süper lig yolunda başarılar diliyorum. bu arada maçlar kaçta başlıyor? zor ama belki gelebilirim.

fatihcim maçlar bizim ilk 8 hafta 20.00 çarşamba günü başlıyor ilk maç 05 ekim çarşamba ayrıca seni 2. misafir oyuncu olarak yedeğe yazabilirim eğer oynaya bilirsen hemen dönersen sevinirim yarın çünkü son gün listeleri vermek zorundayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursadayım ve masa tenisi konusunda iyi bir oyuncuyum. Bu konuda beni bilgilendirecek birilerini arıyorum. Ferdi olarak yada bir takıma dahil olarak oynamak istiyorum. Oynama şanşım olmasa bile antrenman oyunculuğu bile yapabilirim. telefonum 05444290614 ararsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursadayım ve masa tenisi konusunda iyi bir oyuncuyum. Bu konuda beni bilgilendirecek birilerini arıyorum. Ferdi olarak yada bir takıma dahil olarak oynamak istiyorum. Oynama şanşım olmasa bile antrenman oyunculuğu bile yapabilirim. telefonum 05444290614 ararsanız sevinirim...

atılhan bey öncelikle merhabalar aramıza hoş geldiniz bursayı ne kadar biliyorsunuz bilmiyorum ama bizim 1.lig ve süper lig maçları dikkaldırım kapalı spor solonunda yapılıyor çarşamba günleri 1.lig , perşembe günleride süper lig saat 18.30 da maçlar başlıyor ayrıca hafta içi ve hafta sonu bursa veteran masa tenisi derneği üyeleri belirli saatlerde antreman ve maç yapma fırsatı bulabiliyor ben çarşamba günleri orada oluyorum eğer uğrarsanız hem izleme hemde oynama olanağı yaratırız hemde derneğimize yeni bir arkadaş kazandırmış oluruz herzaman bekleriz. gürüşmek üzere sağlıcakla kalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Apdullah hocam,Ersun hocamla irtibat kurunda 1.lig ve süperligin maç sonuçlarını ve puan durumlarını yazarsanız sevinirim.Hem lgleri daha rahat tkip etmiş oluruz.Sonuçları nasıl ve kimden öğreneceğimizi bilmiyoruz.Takibi açısından güzel olur derim.Sizleride ayrıcana tebrik ediyorum.Sizlere kolya gelsin.

aydın hocam 1,lig ve süperligin 3,hafta sonuçlarını yayınladık ersun hocamın açtığı başlık adında mevcut ordan bakabilirsin hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..