Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lutfullah-Talha Forum Sivas

Psychospin

Recommended Posts

yalnızca tek bir set varmış.

arkadaşlar lütfen 37 yaşında msatenisine başlayan ve kendi kendine bir şeyler öğrenmeye çalışmış, sağ dizinde çapraz bağları ve menisküsü yırtık, sağ dirseğinde iç epikondiliti olan birini eleştiriken lütfen insaflı olun.

www.youtube.com/watch?v=dLR4oAH1FTo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Videode dikkatimi çeken bir şey oldu. Orada anons yapan bir ses var allahım bu ses!.. bu karizma! bu üstün kişilik nedir böyle... kimdir bu muhteşem insan? :)

Şaka bir yana, yetenekli olduğunuz belli. Mümkünse biraz daha fazla eğilip karşı tarafın yaptığı topspinlerin ne kadar dolu olduğuna daha çok dikkat etmek işinizi kolaşlaştıracaktır. Talha bazı pozisyonlarda hata yapmayıp topu içeri atmak adına fazla doldurmadan köfte spinler yollamış. Başka bir deyişle topu kepçelemiş veya taşımış, ama siz farketmeyip nete takmışsınız. Bir de forehand vuruşlarda kolunuzu açmadığınızdan durduğunuz yerden masanın daha az bir alanını kapsıyorsunuz o yüzden ben habire attığınız servisleri veya kendi açılış topspinlerimi iyice forehand tarafına yollayıp ikinci vuruşumu da iyice backhand tarafına yapmaya çalışırdım...

Ama maşallah servisler çok iyi, rakip sizin yolladığınız pis toplardan ürküp pasifleşince cezayı da kesmeyi biliyorsunuz. Bunlar önemli şeyler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lütfen 37 yaşında msatenisine başlayan ve kendi kendine bir şeyler öğrenmeye çalışmış, sağ dizinde çapraz bağları ve menisküsü yırtık, sağ dirseğinde iç epikondiliti olan birini eleştiriken lütfen insaflı olun.

bahsettiğiniz kriterleri baz alırsak oyununuz bana göre muhteşem ötesi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Lütfüllah Hocam sizi tanıdığımdan beri bariz hatanız ve halen devam eden kolunuzu açmadan yarım hareket yapmanız ve masa başında dik durmanız.İnanınki bunlarıda düzeltseniz bileğiniz zor bükülür..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok iyisiniz Lütfullah hocam. Pütürüde etkili bir şekilde kullanıyosunuz. Bahsettiğiniz kriterlere göre Bora abinin dediği gibi gerçekten harikasınız. Sizinle maç yapmak keyifliydi.

Bu maçta yanlış hatırlamıyosam Talha abinin ayağında bi problem vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Kürşad,

zaten benim normal şartlarda Talha gibi bir oyuncuyu yenme şansım hiç yok. bu maçtada en az 7-8 balık sayım da oldu. . her biri sonrasında Sevgili Talha nın sabrına hayran kaldım. Ben olsam küfürü basardım. Kendisine hem sevgi hem de saygı duydum.

Teşekkür ederim Lütfullah abi.Balık olması bu oyunun kuralında var içten içe isyan ediyor insan ama yapıcak bişey yok daha fazla çalışıp onlarıda kurtarmakdan başka :D 37 yaşında başlamanıza rağmen gerçekden iyisiniz.Pütürünüz de çok rahatsız edici.Sizinle maç yapıp tanışmaktan çok mutlu oldum. Seneye inşallah tekrar görüşmek dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok iyisiniz Lütfullah hocam. Pütürüde etkili bir şekilde kullanıyosunuz. Bahsettiğiniz kriterlere göre Bora abinin dediği gibi gerçekten harikasınız. Sizinle maç yapmak keyifliydi.

Bu maçta yanlış hatırlamıyosam Talha abinin ayağında bi problem vardı.

Evet Kürşad yolculuk zamanı ve otobüsden inince yoğun bir yürüme ve tenis oymadan sonra tabi ayakkabıda ayaktan hiç çıkmazsa parmak altları su toplamış,şişmiş bir şekilde maçlara çıktım o gün.Çok acı vericiydi ama Allahtan Melih'in krem ve pamuk operasyonundan sonra biraz rahatlayabildim :D O kadar acılara rağmen çok ama çok keyfli bir hafta sonu geçirdim. Bundan önceki forum buluşmalarına gelemediğime üzüldüm gerçekten ama eğer sağlık veya başka problemler olmazsa bundan sonrakileride kaçırmaya hiç niyetim yok inşallah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer sağlık veya başka problemler olmazsa bundan sonrakileride kaçırmaya hiç niyetim yok inşallah :D

Umarım tüm değerli forum üyelerimiz bu şekilde düşünüyordur Talha abi :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..