Jump to content
Masatenisi.org Forum

100 Tl Raket Kombinasyon Tavsiyesi

Guest YeMa

Recommended Posts

iyi gunler.ben normal sartlarda pinponcu denilebilecek seviyede sadece oglen istirahatletinde hergun hobi olaeak oynayan biriyim.oyun stili olarak tabii stil denilirse :) daha cok savunma agirlikli rakibin yada kendimjn hata yapmasini bekleyen zaman zaman atack yapan bir oyun oynama seklim var.bu dogrultuda bana basligimda belirttigim fiyat araliginda bir baslangic raketi onerebilirseniz sevinirim.

ben forumda okuduklarimdan kendimce bir kombinasyon olusturdum bu kombinasyon uygun ise onu alirim.

TİBHAR MATCH TAHTA

TİBHAR NORM LASTİK 1.9 mm

bu kombinasyon 97 lira

tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

bahsettiğiniz malzemeler hakkında bilgim yok.

Raketi spor mağazalarından almamanızı tavsiye ederim.

Forumda adı geçen masa tenisi mağazalarını tercih ediniz veya forumdan 2.el olarak çok daha uyguna alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi gunler.ben normal sartlarda pinponcu denilebilecek seviyede sadece oglen istirahatletinde hergun hobi olaeak oynayan biriyim.oyun stili olarak tabii stil denilirse :) daha cok savunma agirlikli rakibin yada kendimjn hata yapmasini bekleyen zaman zaman atack yapan bir oyun oynama seklim var.bu dogrultuda bana basligimda belirttigim fiyat araliginda bir baslangic raketi onerebilirseniz sevinirim.

ben forumda okuduklarimdan kendimce bir kombinasyon olusturdum bu kombinasyon uygun ise onu alirim.

TİBHAR MATCH TAHTA

TİBHAR NORM LASTİK 1.9 mm

bu kombinasyon 97 lira

tesekkur ederim.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?/topic/11933-satylyk-allround-kombinasyon/

bu kombinasyon sizin için çok uygun olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenis...nd-kombinasyon/

bu kombinasyon sizin için çok uygun olur.

Yada onu beğenmediysen ben sana ilk kullandığım raketimin kombinasyonunu verim , oldukça kontrollüydü benim kombinasyonum . Ben çok memnundum .

Blue Thunder 729

Andro Upgrade

Bence çok iyi bi kombinasyonn :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında hep unuttuğumuz birşey var arkadaşımızın yazdığı oyuna yakın bir oyun oynuyorum çin lastikleri 20-30 lira arasında palio lar çok uygun yavaş ve kontrollü spin çekmek içinde harika biraz uzak doğuya bakmamız gerekiyor.Bence artık başarı marka yerine kaliteye bakıyor.Ben avrupa lastiklerine güvenimi büyük ölçüde kaybettim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında hep unuttuğumuz birşey var arkadaşımızın yazdığı oyuna yakın bir oyun oynuyorum çin lastikleri 20-30 lira arasında palio lar çok uygun yavaş ve kontrollü spin çekmek içinde harika biraz uzak doğuya bakmamız gerekiyor.Bence artık başarı marka yerine kaliteye bakıyor.Ben avrupa lastiklerine güvenimi büyük ölçüde kaybettim

neden ki :D ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilginiz ve yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.Kafam iyice karıştı Yeni başlayanlar için adlı forum başlığı altında okuduklarımdayeni başlayanlar için öncelikle bi süre kontrol ağırlıklı bir raket ile çalışmasının uygun olacağı yazıyordu ve bende bu doğrultuda yukarda belirttiğim TİBHAR NORM lastikleri seçtim özellikleride şu şekilde

Sınıf All+ Hız 55 Kontrol 90 Spin 65 Elastikiyet Soft Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah Kalınlık

1.7 mm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..