Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig

Guest Eko72

Recommended Posts

Haklısın Eko72 ''Ne kadar kaliteli oyuncu, o kadar kaliteli lig'' Oyuncu kalitesinin artması masa tenisi süper ligine hem renk hem de heyecan katacaktır. Bu transferlerin devap etmesini bekliyoruz. Belki o zaman yavaş yavaş masatenisine olan duyarsızlıkta ortadan kalkar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dahasıda var. Ahmed Saleh 'in seçimini İspanya yerine Türkiye olarak yapması dünya sıralamasında 171. durumdaki El-Sayed Lashin ve 199. sıradaki Moselhi Emad'ıda etkiledi. İki masateniscide Türkiye Süperligi ve Türkiye Kupasındaki tüm maçları oynamayı garanti ettiklerini ve teklif beklediklerini açıkladılar. Her iki oyuncu da yakında süper lige transfer olursa kimse şaşırmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adana MTİ Dünya sıralamasında ilk 100'ü zorlayan mısırlı Ahmet Saleh'i transfer etmiş. Bu çok güzel bir haber. :alkis: Bu gibi oyuncuların ligimizde oynamasının türk masatenisine fayda sağlayacağına inanıyorum.

Bu transferi gerçekleştiren Adana Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübünü kutluyorum :alkis: İnşallah diğer sporcular da gelir.Ted bi tanesini transfer etmeye hazırlanıyomuş :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dahasıda var. Ahmed Saleh 'in seçimini İspanya yerine Türkiye olarak yapması dünya sıralamasında 171. durumdaki El-Sayed Lashin ve 199. sıradaki Moselhi Emad'ıda etkiledi. İki masateniscide Türkiye Süperligi ve Türkiye Kupasındaki tüm maçları oynamayı garanti ettiklerini ve teklif beklediklerini açıkladılar. Her iki oyuncu da yakında süper lige transfer olursa kimse şaşırmasın.

kesinlikle iyi haber....umarım faydalı olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle lige ayrı bir hava getirecek.Seyircisayısı için olumlu etken.

seyirci sayısını etkileyeceğini sanmıyorum...samsonov veya wang ligin gelse seyirci aynı kalır...zaten bu işle ilgilenenler kim olursa olsun seyretmeye hazır...ben forum buluşmasının akabinde istanbul'a gittim gezmeye....arkadaşlarımla takılmak yerine iki gün türkiye kupasına gitmeyi tercih ettim...arkadaşlarım pek oralı olmadı...onlara çok iyi transferler yapıldı, avrupa'nın en iyi oyuncuları geldi desem de sonuç değişmezdi...saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Yıllık 30 bin dolar aldığını duydum. Şu an Türkiye de en çok kazanan masa tenisci herhalde. Adana daki maçlarda Adana MTİ Fenerbahçeyi 5-4 yendi. Diğer 2 maçını da 5-0 kazandı. Bu sene kesin şampiyon olurlar. Sunay ATAKAN da o takımda. 360 dan fazla milli olmuş. O da çok iyi. Maçlarını seyretmedim ama antremanlarını seyretmiştim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıllık 30 bin dolar aldığını duydum. Şu an Türkiye de en çok kazanan masa tenisci herhalde. Adana daki maçlarda Adana MTİ Fenerbahçeyi 5-4 yendi. Diğer 2 maçını da 5-0 kazandı. Bu sene kesin şampiyon olurlar. Sunay ATAKAN da o takımda. 360 dan fazla milli olmuş. O da çok iyi. Maçlarını seyretmedim ama antremanlarını seyretmiştim.

Sporda kesin diye bir şey yoktur. Özellikle birbirine çok denk iki takım olunca. Adana MTİ Fenerbahçe'yi yendi ama nasıl bunu bilmek lazım. Birincisi İrfan Ahmet Saleh'e 2-0 ve 6-3 öndeyken 3-2 kaybetti. Maç 4-4 iken Sunay ile Saim'in maçında durum 2-2 Saim 10-9 önde ve maç sayısı atmışken oradan kaybetti. Bu duruma göre Adana nasıl kesin şampiyon olacak anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..