Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Insanın Kaç Tane Tahtası Olabilir?

Enduro

Recommended Posts

Akla ilk Saadettin abi geliyor tabi ki. Ama bu koleksiyon Saadettin abininkini sollar gibi duruyor ne dersiniz ? :P: Şu ana kadar çok direttik resimlerini çekip koyması için ama bizi mahrum bıraktı koleksiyonundan, belki şu konuyu görünce (hazır fotoğrafçılığı da kendisine hobi edinmişken) çalışmalara ufaktan başlar :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence konu yanlış yerlere sapıyor. Forumda defalarca konuşulan üslup konusu hala tam kavranabilmiş değil. Hele hele de birbirini tanıyan üyeler arasında hala bu tarz garip üslupların olması beni şaşırtıyor. Konu açılmış, açılma amacı da belli, neden bu kadar ciddiyetle üzerinde duruluyor anlamış değilim. Benim de onca tahtam olsa ve birisi çıkıp yuh dese hiç de rencide olmam, ki hakikaten yuh denilecek bir durum var ortada. Zenginin malıyla, züğürdün çenesiyle de alakası yok mevzunun. Biz her daim züğürdüz nasılsa, iyisi mi hiç konuşmayalım artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"yuh!" sözcüğü bazen yuhalamak bazen de şaşkınlık ifadesi olarak kullanılır. burada da şaşkınlık ifadesi olarak kullanıldığı ortada. mesajlara hemen bir kulp takmaya devam edersek bu gidişle mesaj yazmaya korkar hale gelicez. zaten geldik bile..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bence konu yanlış yerlere sapıyor. Forumda defalarca konuşulan üslup konusu hala tam kavranabilmiş değil. Hele hele de birbirini tanıyan üyeler arasında hala bu tarz garip üslupların olması beni şaşırtıyor. Konu açılmış, açılma amacı da belli, neden bu kadar ciddiyetle üzerinde duruluyor anlamış değilim. Benim de onca tahtam olsa ve birisi çıkıp yuh dese hiç de rencide olmam, ki hakikaten yuh denilecek bir durum var ortada. Zenginin malıyla, züğürdün çenesiyle de alakası yok mevzunun. Biz her daim züğürdüz nasılsa, iyisi mi hiç konuşmayalım artık.

:thup: :thup: :thup: :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 107 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..