Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joo - Ma Long

Recommended Posts

joo defans yerine sürekli hücum yapsaydı maçı alabilirdi, her hücumda sayıya gidebiliyor,

Bence Joo nun tek eksiği bu. Daha fazla hücum yapması lazım aksi taktirde Ma Long gibi oyunculardan maç alması imkansız gibi görünüyor. Chen Weixing den çok daha iyi bi defans oyuncusu bence ama Chen Weixing in yaptığı gibi daha çok atağa kalkması lazım.

Buyrun Chen Weixing - Timo Boll maçı. Bence Joo nunda böyle oynaması lazım makinelerden maç alabilmesi için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun bir gün özel ders vermeye başlarsan ilk öğrencin ben olmak istiyorum. :(

Malesef, ben birebir özel ders veremiyorum. Zira bana hoca diye hitap edilme riski bulunuyor.

Lakin masa tenisi eğitimi almak için bana gelen müminleri de hiçbir suretle geri çevirmiyorum.

Arzu edenleri, Hacı Ongun Spin Turizm Seyahat Acentası aracılığı ile

pek cüz-i bir meblağ karşılığında, bir haftalığına Çin'e, masa tenisi eğitimi almaya gönderiyorum.

(Fiyatlarımız altın endeksli olup, günlük ücret bir Cumhuriyet Altını'dır.)

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) de böyle buyurmamış mıdır? "İlim Çin'de dahi olsa gidip alınız."

Daha ayrıntılı bilgi için : veveve.haciongun.kommensiebitte

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..