Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Bağcılar Da Milenyum Cafede Buluşalım...

Guest Temha28

Recommended Posts

bir yıl önce bu mesajı yazmışım kimse cevap bile atmamış :)

demek ki benim oturduğum yerde masa tenisi oynamayı bilen yok :(

yine de mail aynı ulaşmak isteyen ulaşabilir.benimle oynayana promosyon yapıyorum ,,

<h1>cola cup 2006</h1>

ödül : tenisini oyna,kolayı kap

ikinci süprizimiz...

beni yenen arkadaşlara yendiği her gün için 1 saatlik ücretsiz Web Kursu :)

daha ne diyeyim

msn : tirepolus@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yine de mail aynı ulaşmak isteyen ulaşabilir.benimle oynayana promosyon yapıyorum ,,

<h1>cola cup 2006</h1>

ikinci süprizimiz...

daha ne diyeyim

vay be masa tenisi partneri bulabilmek için promosyon yapanını da yeni görüyorum :huh: :gulumse: ne diyelim kolay gelsin temha28 :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum seni tebrik ediyorum.

kola için kimsenin geleceğini sanmıyorum ama

web kursu hoşuma gitti sen müsait olduğun zamanları söylersen

buluşuruz ve seni yenmek için elimden geleni yağapacağım

görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

merhaba,

yine ben, iki yıllık bekleyişten sonra iki gün önce bi arkadaş mail attı tanıştık ve oynadık,sonunda muradıma edrim galiba bağcılarda da oynayan biri çıktı sonunda,sizinle de paylaşayım dedim.

galiba oynayacak yeni biri için 2008 felan beklemeliyim

herkese bol masa tenisli günler.

:thup::thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da İstanbul'da yani büyük şehirlerde yaşayıpta oynayacak yer sıkıntısı çekenleri anlamıyorum, insanlar istiyorlarki hemen işyerlerinin veya evlerinin önünde oynayacak yerleri olsun ve bir sürü iyi oyuncu onlarla oynamak için beklesin. Yok arkadaş kimse bu spor için fedakarlık yapmadan bu imkanları elde edemez, keşke edebilseydi ama ülke koşulları bu. Büyük şehirlerde kamuya açık, makul ücretler karşılığında bu sporu yapacak yerler mevcut ,ama gel gör ki hala herkes kendi çevresinde arıyor çareyi. Böyle olunca da yukardaki arkadaş gibi 2 senede bir partner bulabiliyor, oysa bu arkadaş bu siteden İstanbuldaki oynayacak yerler konusunda bir gezinti yapsa belki uzakta belki yakında ama bu iki sene içerisinde hem bu sporu çok daha fazla yapabilecek, hem de oradan tanıştığı sporcu arkadaşlarla başka bir organizasyon içerisinde olabilecekti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da İstanbul'da yani büyük şehirlerde yaşayıpta oynayacak yer sıkıntısı çekenleri anlamıyorum, insanlar istiyorlarki hemen işyerlerinin veya evlerinin önünde oynayacak yerleri olsun ve bir sürü iyi oyuncu onlarla oynamak için beklesin. Yok arkadaş kimse bu spor için fedakarlık yapmadan bu imkanları elde edemez, keşke edebilseydi ama ülke koşulları bu. Büyük şehirlerde kamuya açık, makul ücretler karşılığında bu sporu yapacak yerler mevcut ,ama gel gör ki hala herkes kendi çevresinde arıyor çareyi. Böyle olunca da yukardaki arkadaş gibi 2 senede bir partner bulabiliyor, oysa bu arkadaş bu siteden İstanbuldaki oynayacak yerler konusunda bir gezinti yapsa belki uzakta belki yakında ama bu iki sene içerisinde hem bu sporu çok daha fazla yapabilecek, hem de oradan tanıştığı sporcu arkadaşlarla başka bir organizasyon içerisinde olabilecekti.

Merhaba Murathan Arkadaşım,

Söylediklerine göre sen küçük bir ildesin.Yaptığın yoruma kızmıyorum yalnız bu düşüncende yanlışsın.Belki mantıklı bir yorum yapmışsın kendince ama gerçek bu değil maalesef.1- Oynayacak yer konusu olarak istanbulun her yeri bir değil. Ve bu şehirde bir yerden bir yere gitmek aracın olsun olmasın bazen bir ilden başka bir ile gitmekten zor oluyor o yüzden mesela ben formda sürekli görüyorum ups var zeytin burnunda salon benim oraya gidebileceğim tek günüm var o da pazar.Zaten 6 gün çalışıyorum bir günde ihtiyaçlarımızı ne kadar karşılayabiliriz ki di mi? Ama yinede sana katıldığım yerler var.İnsan sevdiği şeyler için fedakarlık yapmalıdır.Mesela ben voleybol oynuyorum arkadşalarla ama her oynadığımızda 23-24 saatleri arasında oynuyoruz anca o zaman bi araya gelebiliyorum geldim yattım diyelim saat oluyor 01 ondan sonra iş yerinde uyumamak için zor duruyoruz :gulumse: Söylemek istediğim kırıldığım tek nokta şu FEDEKARLIK yapmamız konusunda ki tavsiyen.Ben elimden geleni yeterince yapıyorum.

Saygılarımla,

:oop:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Ahmet, ben Ankara'da yaşıyorum, İstanbul'a da çok sık gittiğim için şartlarını yakınen biliyorum, ve sana göre şartlarım çok daha ağır, buna rağmen haftada 4-5 gün bu sporu yapıyorum. Her şey gönül meselesi, sen bu spora gönül verdiysen her şartta bu sporu yaparsın, yok öylesine bakıyorum ben masa tenisi olayına diyorsan bir partner için 2 sene beklersin. Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

yine ben, iki yıllık bekleyişten sonra iki gün önce bi arkadaş mail attı tanıştık ve oynadık,sonunda muradıma edrim galiba bağcılarda da oynayan biri çıktı sonunda,sizinle de paylaşayım dedim.

galiba oynayacak yeni biri için 2008 felan beklemeliyim

herkese bol masa tenisli günler.

:thup::thup:

mrb 2008 i beklemene gerek yok

ben çapada oturuyorum

ama bağcılara gelebilirim

oynamak için mailini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

<h1>cola cup 2006</h1>

ikinci süprizimiz...

daha ne diyeyim

sen benle hiç oynamadın galiba ben de bağcılarda oturuyorum :oop:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Bu siteye yeni kaydoldum mesajını şimdi gördüm bilmem hala geçerlimi tabyadayım eğer istersen bir konuşalım ayarlanır iyi sayılırım eğer çok üst düzey oyuncusu değilsen sıkılmayacağını garanti ederim hatta sinir bile olabilirsin:)) 05385544219 cemil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

temha merhaba

şu web olayı benimde işime yarar bugün ups ye gelebilirsen hemen derslere başlayabiliriz.

lütfen milenyum a çağırma sadece ortamı görmek için girdim sigara dumanın dan masanın yerini zor buldum masayıda incelemeden kendimi dışarıya attım.

bugün ups ye bekliyorum

selamlar

mustafa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Bağcılar civarında oturan masa tenisi meraklısı arkadaşlar Yürüme yolunda Milenyum cafede güzel masa var görüşüp orda buluşabilir tanışırız Tanışmak isteyen arkadaşlar bana mail aracılığı ile ulaşabilirler

Görüşmek dileğiyle...

Ahmet YILMAZ

temha28@mynet.com

Temha28 arkadaşım milenyum kafeyi biliyorum oynamak istiyorsan Bağcılar kültür merkezine gel cuma akşamları 19,30-21.00 arası oynuyoruz gelirsen tanışmış oluruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..