Jump to content
Masatenisi.org Forum

Enteresan Ürünler

Ertan

Recommended Posts

Posta ücreti fiyata dahil !

Wii için:

http://www.dealextre...-nunchuck-44945

PS3 İçin:

http://www.dealextre...port-game-55269

Müzik Dinleyenlere:

http://www.dealextre...0cm-cable-50392

Bu da gerçekten oynamak isteyenler için:

http://www.dealextre...her-pouch-42699

Sn.Ertan

Gerçekten çok faydalı bir site.Faydalı olabilecek ürünlerin çeşitliliği ve ucuzluğu çok ilginç.Paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu fiyatları yerden bulsanız satmazsınız...Adamlar birde nakliye dahil satıyorlar..Karşılarında rekabet edecekleri bir fiyatta yok alana direk satış...

Biz en iyisi köyümüze geri dönelim...Tarım dı... tarih (eserlerimiz) ti..... turizim di...bizler yıllardır sanayi diyip direnirsek bizim ekonomimiz bu fiyatların içinde kaybolup gider..öylede oldu zaten..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dealextreme'den alışveriş yapacakların yahut yapmak isteyenlerin dikkatine. Yaklaşık 11 gün önce kendime bu siteden 1 adet tablet pc sipariş verdim. Tedarik ve kargolama süresi 3-7 gün olarak görünüyor. Amenna, acelem yok beklerim, ne paketler bekledim de bir sıkıntı yaşamadım ama işin can sıkıcı tarafı adamlar ne canlı sohbette ne de mailde yazdıklarıma hiç geri dönmediler. İlk defa böyle bir durum başıma geliyor. Bu kadar ilgisiz ve umursamaz bir satıcı ile ilk defa karşılaşıyorum. Biraz araştırınca farkettim ki almak istediğim türden tablet pc'leri zaten yurtiçinden de tedarik etmek mümkünmüş. Şimdi siparişimi iptal etmekle etmemek arasındaki ince çizgide gidip geliyorum. Param gitse hiç üzülmem ama bu kadar sorumsuzluk, hele de muadil siteler varken ve satıcıları daha ilgililerken, fazlasıyla can sıkıcı. Facebook sayfasını da takip ediyorum, benzer durumla karşılaşan çok kişi var. Kimsenin E-Mail'lerine geri dönüş yapmıyorlarmış. Adamlar galiba bu kadar ucuza ürün sattıkları için müşteri memnuniyeti vs gibi şeyleri pek kafalarına takmıyorlar. Pazartesi yahut salı günü de ses çıkmaz ve siparişim kargoya verilmezse siparişimi iptal edip parayı geri ödemelerini bekleyeceğim. Alışveriş yapacakların aklında bulunsun yaşadığım durum ve ona göre tedbirli olsunlar. Yurtdışı alışveriş köşesinden şimdilik bu kadar efendim. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dealextreme beni tam bir hayal kırıklığına uğrattı. Gerçekten hayatımda gördüğüm en kötü satıcı diyebilirim. Sipariş ettiğim tablet pc tam 1 haftadır paketleme sürecinde gözüküyor ama hala gönderilmedi.(siparişi vereli de 16 günü geçti) Ben de hemen iptal ettim siparişimi. Ne olduysa şu ana kadar maillere cevap atmayan çok değerli dealextreme! ben siparişimi iptal edince, ürününüz artık stoğumuzda beyefendi, hala iptal etmek istiyor musunuz tarzı bir mail atmış. Ben de hiç düşünmeden iptal ettim siparişi. Bir arkadaşım için de 30 dolarlık (tüm ürünler stokta görünüyor bir de) sipariş verdim 1 hafta önce, ondan da tık yok. Böyle giderse onu da iptal edeceğim. Dealextreme'den alışveriş yapacak olanlar 2 defa düşünsün derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında acelem yok ama bu konularda biraz sabırsız biriyim, sorun biraz da ondan kaynaklandı. Fakat maillere ve canlı sohbette yazılanlara cevap vermeyip, sipariş iptaline cevap vermeleri baya bir soğuttu beni. Madem maile cevap yazabiliyorsun, her zaman yazmalısın. Para elden gidiyor kaygısıyla cevap yazarsa o iş olmaz. Bu siteye alternatif bir çok site mevcut ve netten araştırmalarıma göre diğer sitelerle problem yaşayan kişi sayısı çok az. Dealextreme biraz fazla sorumsuz bence, siparişin ne zaman geleceği çok da umrumda değildi ama dediğim gibi maillere cevap alamamam canımı fazlasıyla sıktı ve dealextreme defterini tamamen kapattım. Sabrın yanında biraz da sorumsuzluğa tahammül gerekli bence :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..