Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ntv Spor A Email Yollayalım

Recommended Posts

+1 daha ama bence önce bu sayfaya örnek bir mail mümkünse yazılsın veya gönderen varsa gönderdiği maili yazsın o maili hepimiz yollayalım altındaki ismi değiştirerek. bence böyle daha iyi olur. hatta kişi listemizdeki arkadaşlarımıza da yollayalım onların da böyle bir talepte bulunmasını isteyelim. örnek bir mail yazabilecek olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

+3 .......Ağzımdan çıktı bir kere ...Ben yurtta kalamam arkadaşlar ...Otel odası olsunda isterse yıldızsız olsun ....

Ben artık bu + ları görünce aklıma forum toplantısına katılacak arkadaşların katılım durumları geliyor..

Şu artı 3 az mı oldu ki..

+5 yaptım +5

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence mail atmak yerine adamlara maç önermeliyiz..

şöyle afilli, top toplamaların olmadığı (normal bir 7 setlik maç 1 saat

sürer aralıksız, ama aradaki boş zamanlar kesilirse, örn, top toplama

molalar, set araları) 15 dk sürer ))

görsel zevki, mücadelesi yüksek maç linki verirseniz adamlara yayınlıyabilirler.

bu forumda +1 yazanların eminim %99 u youtube dan, ittv den istediği maçı seyredebiliyordur.

Amaç burada, bu foruma girmeyen insanlara bu sporu tanıtmak olmalıdır. bu sebeple

güzel maç bulup adamlara yollamalıyıs.

copyright konusunu da çözmek gerekir, eski maçların copyright ı reflex sports da bildiğim

kadarıyla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayret edilecek birşey gibi arkadaşlar ama bende yazıları okuyup doğru yani yayınları sadece spor olan bir kanal niçin masatenisinden hiç bahsetmez diye hayıflanırken birbaktım ntvsporda saat sanırım 11:00 civarıydı jun mizutaniden bahsediliyor başını kaçırdım ama başarıları kısa bir röportaj maçlarından görüntüler vardı çok hoş bir tesadüf oldu doğrusu ama tabiki çok az ve yetersiz yani +1 +1 tabikide +1.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..