Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hayalimdeki Salon

Recommended Posts

Salon güzel tabiki, her semtte olması lazım.

Fakat bizde masa tenisi oynatacaklarına folklorcular çalışır böyle salonlarda...

Oyuncular bize göre iyi, başkasına göre çok kötü olabilir

Evet folklorcular çalışır, doğru:) Koskoca salonda ortada bir masa ve geniş geniş oynama görüntüsü sanki bu salonun sahibi onlarmış gibi geldi bana ve böyle bir salon sahibi olunabilir mi diye hayal ettim. Bu arada oyun kalitesi mutlaka birilerine göre kötü olacak tabi ama ben keyifle izledim ve sonunu merak ettim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçı kazanan oyuncunun, Çağan abinin dediği gibi çok güzel backhand spinleri var ve gösterişli bi oyunu var. Diğer oyuncunun ötekine nazaran daha gösterişsiz bi oyunu var. Oyuncular iyi. Salon çok güzel ve ferah.

Ama sanki servisleri oyun seviyelerinin altında kibi geldi bana. Her ne kadar video izleyerek anlaşılmıcak bi mevzu olsada..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde bu görüntülerin (böyle güzel ortamların) olma olasılığı artık çok zor..

Bırakın masatenisinin şu anki durumunu, gündeme bomba gibi düşen (futbol+spor kulübü) lokomotif sporumuzun hali ortada...

Ülkemizde yapılan spor hareketleri aynen bu durumlarda...

Daha söylenecek ne kaldı ki...

İyi bir şeylere sahip olmak için önce iyi olmak gerek....??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kamera açıları bence çok güzel. İnsan izlerken sanki oradaymış gibi oluyor. Bir de top 10 proları izlemekten gına geldi bana, hep aynı vuruşlar, hep aynı servisler falan. Değişik bir şeyler görmek ilginç oluyor. Bu arada iki tarafın da forehand spinler oldukça yüzdeli ve sert gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pek de şevkli, kendilerini vererek oynamıyorlar gibi aslında. Oyun seviyeleri de tabii bakış açısına göre değişir. Salon gerçekten güzel bu arada. Eee, Almanya'da bu arkadaşlar. Batıda masa tenisine en çok önem verilen ülke haliyle. Timo Boll bir röportajında "Eh işte Almanya'da az çok tanınıyorum, ama Çin'de bir yıldızım" diyordu. Cümlenin ilk yarısı bile manidar. Bizde ülkenin en iyi masa tenisi oyuncuları, masa tenisi oynayanların arasında bile az çok tanınmaz, çok az tanınır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..