Jump to content
Masatenisi.org Forum

Federasyon Bütçesi

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Hocam neyi ima ediyorsunuz,

adam açık net şeffaf yazmış oraya.

az mı çok mu?

sizin yazılarınıza bazen anlam veremiyorum.

Bir konu atıyorsunuz ortaya ne demek istediğiniz belli değil.

Bir kere bu federasyon bütçesi değil, lig takımlarından alınan katkı payı.

Bütçe bu rakamdan çok daha fazladır eminim.

Çarpıp toplamışsınız birde 72 bin tele yapmış. Çok mu diyorsunuz? Çok diyorsanız

çok diyin hocam, rakamları ortaya koyup yorumsuz yazmanız şık olmamış bilhassa

para konusunda.

Eminim bu paraları denetleyen denetleme kurulları falan vardır illaki..

Anlamıyorum niye yorumsuz? Alın size yorum, yorumumuzu istiyorsanız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi ben de anlamadim. Aciklama isteyen uyeye bu kadar sert cevap vermenin ne anlami var onu da anlamadim.

Demek ki sizin yazdiklarinizi sorgusuz sualsiz kabul edecegiz, haşa bir soru sorarsak alacağımız cevap hiç hoş olmayacak gibi görünüyor...

Bu arada hakan, hem katilim payi aliniyor hem de 2. Lig haric harcırah veriliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

az mı çok mu?

Bir kere bu federasyon bütçesi değil, lig takımlarından alınan katkı payı.

Bütçe bu rakamdan çok daha fazladır eminim.

Çarpıp toplamışsınız birde 72 bin tele yapmış. Çok mu diyorsunuz? Çok diyorsanız

para konusunda.

Eminim bu paraları denetleyen denetleme kurulları falan vardır illaki..

Hocam bende sizin yazdıklarınızdan bir şey anlamadım Aydın hocamı tanımamakla birlikte onun yazdığı şey bilgilendirme eleştiri konusu veya bu konuda yanlış bilgisi olanların bilgilerini düzeltmede amacıda olabilir... Hatta ve hatta hiç bir amacıda olmayabilir...Kişisel tercihidir Aydın Hocamızın...

Öğneğin bende federasyonların takımlara para verdiğini biliyordum fakat federasyon takımlardan para alıyormuş...Herkes istediğini alır buradan.Zaten burada federasyonların toplam gelirlerinden söz edilmemiş reklam ve sponsor gelirleri haric denilmiş zaten 72000 bin tl bütçesi olamaz federasyonun....

Sizinde bu konuyu böyle eleştirmeniz şık olmamış bilhassa kişisel eleştiriniz hiç iyi olmamış notsniw hocam...

saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence bu meblağ az bile....2. Lig takımları harcırah almadıkları için oldukça düşük tutularak bir nevi teşvik olmuş,yerinde bir karar....Harcırah meblağları zaten bu katılım paylarını aşıyodur bence , kaldı ki harcırah + hakem ücretleri + gözlemci ücretleri + maç malzemeleri ( maç topları vs.) buna benzer masraflar göz önüne alınırsa gerçekten az...Bir not : Melek Hu Olimpiyatlara katıldığından beri Masa Tenisi Federasyonu'nun bütçesi 1,5 Milyon TL oldu bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Öncelikle yazı veya seçtiğim konular hakkında anlamamazlık gibi bir sorununuz var ise yorum yapmayı bırakın.Ve diğer yorumcuların konulara hangi açıdan baktıklarını bir müddet izleyin.Farklı bir açı hemen diğer yorumcumuzdan geldi bile..Siz "KRAL ÇIPLAK" diyemeyenlerden olabilirsiniz..Lütfen sarayınızda kalın.

Tahmininizin aksine anlama kapasitem gayet yüksektir. Ben birşeye anlamadım diyorsam,

ya gerçekten anlaşılmaz olduğundandır, yada konu benim seviyemin çok üstünedir.

Anlamadım dedim, zira, bir ima yapıyorsunuz devamını getirmiyorsunuz, şu kadar para

toplanıyor diyorsunuz, yorum yok diyorsunuz.

Birisi sizin karşınıza geçip, "Aydın hoca, cebinde 1000 TL var, YORUM YOK" derse,

siz ne anlarsınız? Az mı? çok mu? para mı lazım? bağış mı yapcan? para mı bozdurcan?

açık konuş mu dersiniz, yoksa KRAL GİYİNİK diyip saraya mı dönersiniz.

Bazen basit düşünmek gerekir...

bilginiz olsun, ne federasyonla, ne lig takımlarıyla hiçbir ilişkim yok basit bir

altyapı antrenörüyüm.

katkı payları konusunda da, azdır çokdur bilemem, ama lige çıkmak için oyunculara

ödenen paraları düşününce, 2. lig için 250 tl istenmiş çok mu bilemem.

Bir tane sıradan bir raket fiyatı 250 TL.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın A.Unga'nın bizlere açıkladığı yazı .....Fed.in lig takımlarına çıkardığı yıllık toplamı yaklaşık 72000 TL lik bütçenin benim anladığım kadarıyla...

Federasyonumuz ben organizatörüm bana yıllık bu tür faliyetlerin bedeli buna (72000) mal oluyor bu faliyetleri kimler kullanacaksa o ödiyecek demek istiyor....

Aydın bey de sanırım şu düşünce ile yazmış olabir..

Bu spor yeterince baldırı çıplak bin bir türlü zorluklarla takımlar oluşturuluyor, birde takımlardan katılım ücreti talep edilmesinin hiç gereği yok demek istemiş olabilir.

Bu işleri organize edecek devletimizin 72 000 TL yemi ihtiyacımı var ki demek istiyor olabilir..

Sayın Notsniw, yazmış olduğunuz karşı yazınız yanlış anlamayın size has bir özellik değil hepimiz aynı hatalar zaman zaman düşüyoruz..

Bazı konuları anlamakta güçlük çekiyoruz, yazmamamız gerekirken bile yazıyoruz..

Bu yazdığımız karşı yazılarımız, bilerek, isteyerek yada anlamadan, bilmeden fikrini yazanın özgürlük sınırlarının içine giriveriyor...

Doğru olan ise anladığımız yada algıladığımız kadarıyla kendi özgürlük alanımızın sınırlarını aşmadan yazılar yazabilmek..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın A.Unga'nın bizlere açıkladığı yazı .....Fed.in lig takımlarına çıkardığı yıllık toplamı yaklaşık 72000 TL lik bütçenin benim anladığım kadarıyla...

Federasyonumuz ben organizatörüm bana yıllık bu tür faliyetlerin bedeli buna (72000) mal oluyor bu faliyetleri kimler kullanacaksa o ödiyecek demek istiyor....

Aydın bey de sanırım şu düşünce ile yazmış olabir..

Bu spor yeterince baldırı çıplak bin bir türlü zorluklarla takımlar oluşturuluyor, birde takımlardan katılım ücreti talep edilmesinin hiç gereği yok demek istemiş olabilir.

Bu işleri organize edecek devletimizin 72 000 TL yemi

ihtiyacımı var ki demek istiyor olabilir.

Sayın Notsniw, yazmış olduğunuz karşı yazınız yanlış anlamayın size has bir özellik değil hepimiz aynı hatalar zaman zaman düşüyoruz..

Bazı konuları anlamakta güçlük çekiyoruz, yazmamamız gerekirken bile yazıyoruz..

Bu yazdığımız karşı yazılarımız, bilerek, isteyerek yada anlamadan, bilmeden fikrini yazanın özgürlük sınırlarının içine giriveriyor...

Doğru olan ise anladığımız yada algıladığımız kadarıyla kendi özgürlük alanımızın sınırlarını aşmadan yazılar yazabilmek.

ktm

Burada bir eleştiri varsa bizlere yeterince bilgi verilmeli. Bilginin bir kismi verilip yorum yok demek bence yanlis.

Bu forumda federasyonun takimlara harcirah verip vermedigi bilmeyen birçok kisi var.

Sonuc Olarak federasyonun bu parayi toplamasi iyi misir kotu mudur? Bu para az midir cok mudur? Daha onceki yonetimlerde boye bir para toplaniyor muydu? Masatenisi gibi amator olan diger branslarda bole bir katilim payi aliniyor mu?

Tum bu sorularin cevabini bilmeden verilen bu haberi saglikli bir sekilde degerlendirmek mumkun mu?

Aydin bey bilmiyor mu bu forumdaki insanlarin cogu belki de kimse bu sorularin cevabni bilmiyor. Madem biliyor neden yorumsuz veriyor. Sanki biz herseyi biliyoruz da hersey cok acikmis gibi yorumsuz denmesi bence bu yaziyi okuyan cogu kisinn kafasinda yanlis varsayimlara yol acar.

Dolayisiyla aydin bey ya bizi bilgilendirsin ya da kendisi de bilmiyorsa sanki hersey cok acikmis gibi yorumsuz haberler vermesin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

para konusunda.

Sayın Notsniw

Hiç kimseyi savunmak gibi bir isteğim yok, beni savun diyen birileri de yok..Sadece ben okuduklarıma ve anladıklarıma göre yazıyorum..

Yazınızın belli bölgelerini sildim daha net olsun diye...

Aydın bey bir konu açmış, rakamları çarpıp bölmüş bir total yakalamış...

Konu Aydın bey tarafından açılmış ama konu illaki anlaşılır olmak zorunda da değil ki...Şıklık olacak diyede bir yorum yapmak istemesi tamamen kişisel tercihidir..

Bizler bu konuyu ya okur geçeriz yada bir şeyler yazar geçeriz..

'' Hocam neyi ima ediyorsunuz '' diyerek yazıp.......'' Alın size yorum, yorumumuzu istiyorsanız ''....diyecek bir lüksümüzde yok...

Yazıyı okuyup bir şeyler yazmadan geçseydiniz bir problem yoktur...

Eğer hem konuyu anlamadan vede söylenerek yazıp geçersek olmaz....

Sizin hatanız, yazıyı okuyup üstünede hem anlamadım hem de konuyu açanı çocuk azarlar gibi alın size yorumsa yorum demekde hiç olmaz.....

Burada açılan her hangi bir konuya (konu anlamlı yada anlamsız) kendimizi zorluyarak illaki bizler bir şeyler yazmak zorunda da değiliz...

Sizde diğer yazmayan üyeler gibi yazıyı okuyup pas geçebilirdiniz.

Aydın beyin suçu ne ki...???..... Bunca lafı yedi...

ktm

Burada bir eleştiri varsa bizlere yeterince bilgi verilmeli. Bilginin bir kismi verilip yorum yok demek bence yanlis.

Bu forumda federasyonun takimlara harcirah verip vermedigi bilmeyen birçok kisi var.

Sonuc Olarak federasyonun bu parayi toplamasi iyi misir kotu mudur? Bu para az midir cok mudur? Daha onceki yonetimlerde boye bir para toplaniyor muydu? Masatenisi gibi amator olan diger branslarda bole bir katilim payi aliniyor mu?

Tum bu sorularin cevabini bilmeden verilen bu haberi saglikli bir sekilde degerlendirmek mumkun mu?

Aydin bey bilmiyor mu bu forumdaki insanlarin cogu belki de kimse bu sorularin cevabni bilmiyor. Madem biliyor neden yorumsuz veriyor. Sanki biz herseyi biliyoruz da hersey cok acikmis gibi yorumsuz denmesi bence bu yaziyi okuyan cogu kisinn kafasinda yanlis varsayimlara yol acar.

Dolayisiyla aydin bey ya bizi bilgilendirsin ya da kendisi de bilmiyorsa sanki hersey cok acikmis gibi yorumsuz haberler vermesin...

Sayın Tusubasa

Aydın bey bizlere bir konu açtı çarptı böldü bir rakkam çıkardı....Yorum yapmadı bilgi vermedi...Konunun içeriği anlamlı yada anlamsız yazıp durdu diyelim..

Suç mu işledi...

Aydın bey bizlere burada haberi verdi...

Haberin yorumunuda ne kadar anladık yada algıladıysak bizlerden bekledi..

Ya yazıyı okursunuz geçersiniz...

Yada yorum yapmak isterseniz yazarsınız...

Konuyu açanı bizlerin pişman etmeye hakkı yok..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amaç sadace bilgi vermek olsa sorun yok. ama Aydın Bey'in amacının federasyonu eleştirmek olduğu açık. Bu bilgi de sanki bir skandalmış gibi ve herşey çok açıkmış gibi verilmiş. Ama dediğim gibi biz önceki mesajımda sorduğum soruların cevaplarını bilmiyoruz. Bilmeden de bu durum federasyonunu suçu mudur bilemeyiz yorum yapamayız.

Ben bu mesajdan rahatsız oldum açıkçası. Kimse de beni neden rahatsız oldun diye suçlamasın. Bu durum federasyonunu suçudur veya değildir demiyorum sadece açıklama bekliyorum. Neden fedrasyon suçlu?

Yok bilgi vermeden YORUMSUZZZZ!!!!! diye mesaj atmak serbestse ben her gün bir üyemiz hakkında bir bilgiyi yorumsuz vereyim bakalım neler oluyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Amaç sadace bilgi vermek olsa sorun yok. ama Aydın Bey'in amacının federasyonu eleştirmek olduğu açık. Bu bilgi de sanki bir skandalmış gibi ve herşey çok açıkmış gibi verilmiş. Ama dediğim gibi biz önceki mesajımda sorduğum soruların cevaplarını bilmiyoruz. Bilmeden de bu durum federasyonunu suçu mudur bilemeyiz yorum yapamayız.

Ben bu mesajdan rahatsız oldum açıkçası. Kimse de beni neden rahatsız oldun diye suçlamasın. Bu durum federasyonunu suçudur veya değildir demiyorum sadece açıklama bekliyorum. Neden fedrasyon suçlu?

Yok bilgi vermeden YORUMSUZZZZ!!!!! diye mesaj atmak serbestse ben her gün bir üyemiz hakkında bir bilgiyi yorumsuz vereyim bakalım neler oluyor :)

Burada bir gruplaşma olacaksa ben hiç bir grup üyesi değilim öncelikle. :) Ama şunu demeden rahat edemicem bende: Burada bir eleştiri olduğunu anlıyorsan hocam o zaman eleştiri haklı veya haksız onu eleştiririz.Bu bilgilerden anlam çıkaramayan kişi mesaj yazarak sorar buradaki mana ne diye onada bilenler yani sizlerden cevap gelir tabi yazmak isterseniz.Sizden gelen cevaplar eşliğinde forum üyeleride öğrenir.Onlarda ona göre yorum yapar.Burada rahatsız olunacak durum yoktur.(şahsi düşüncem sadece)Aydın hocamı hiç tanımıyorum fakat onun mesajlarından rahatsız olabilirsiniz siz rahatsız oldunuz diye kimse neden böyle bir bilgilendirme yada yorumsuz bırakarak açıklama yaptın yada yapmadında diyemez.

Bundan dolayı ki kimseyi forumdan soğutmayalım.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekmeğin fiyatı 1 TL, YORUMSUZ..

..

Yukardaki laftan ne anlarsınız bana bir söyleyin.

bilgi midir verilen sadece?

Türkçede herhangibir cümlenin sonuna YORUMSUZ getirin, bu yorumsuz anlamına

gelmez.

Bende nacizane sormaya çalıştım bu konuyu, nedir yani, altı üstü 72.000 TL

2 tane sıfır araba parası, 3 tane ligden bahsediyoruz. Ki federasyon sanırım

süper ve 1. liglere harcırah ödemesi yapıyor.

Ha o rakamların toplamı 72.000 TL değilde 720.000 TL olsaydı Aydın beye hak

verirdim, yorumsuz lafına. Ki gerçekten çok 720.000 TL bir sezon için,

amatör bir branşta kulüplerden toplanan para.

Ama akıl var mantık var 2. ligden 250 tl topluyorsunuz bir klupten, el insaf

bir çift tenergy eder 250 tl ye, ligdeki takımlar da hazır raketle oynamıyordur

eminim.

Emin olun bundan önce Aydın beyin pek çok açtığı başlığa cevap yazmadım okudum

geçtim, bir kısmını cidden anlamadım ne demek istiyor diye, anladıklarım ve

cevap yazdıklarımda oldu.

Ama bu cevap yazdığım ve pişman olduğum tek topik oldu. YORUMSUZ!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben diyorum ki: ben bu mesajdan birşey anlamadım. Cidden anlamadım. İyi mi kötü mü? Kötüyse neresi kötü neden kötü? Bu açıklanmalı. Bundan da rahatsız olurum çünkü burada birileri suçlanıyor ve neyle suçlandığı bile açıklanmıyor.

Biri şöyle mesaj atsa:

Malatyalıcihan'ın hesabına 100 TL yatmış YORUMSUZZZ!

senin ilk yazacağın şey ne demek istiyorsun? olmaz mı?

Adam da sana cevap olarak ben yorum yapmıyorum sadece bilgi veriyorum dese sen ne dersin?

Ben de soruyorum federasyon eleştiriliyor da neden eleştiriliyor hele bir açıkla da anlayalım.

K,imse forumumuzu birşeylere alet etmesin. Ne varsa özgürce konuşalım, kim eleştirilecekse eleştirilsin. Ama eleştirmek için bir sebep olmalı. Hem sebep yok açıklama yok sadece manalı manalı "yorumsuz" bilgiler...

Kusura bakmayın rahatsız olurum anlatabiliyor muyum neden rahatsız olurum? ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Ekmeğin fiyatı 1 TL, YORUMSUZ..

..

Yukardaki laftan ne anlarsınız bana bir söyleyin.

bilgi midir verilen sadece?

Türkçede herhangibir cümlenin sonuna YORUMSUZ getirin, bu yorumsuz anlamına

gelmez.

Bende nacizane sormaya çalıştım bu konuyu, nedir yani, altı üstü 72.000 TL

2 tane sıfır araba parası, 3 tane ligden bahsediyoruz. Ki federasyon sanırım

süper ve 1. liglere harcırah ödemesi yapıyor.

Ha o rakamların toplamı 72.000 TL değilde 720.000 TL olsaydı Aydın beye hak

verirdim, yorumsuz lafına. Ki gerçekten çok 720.000 TL bir sezon için,

amatör bir branşta kulüplerden toplanan para.

Ama akıl var mantık var 2. ligden 250 tl topluyorsunuz bir klupten, el insaf

bir çift tenergy eder 250 tl ye, ligdeki takımlar da hazır raketle oynamıyordur

eminim.

Emin olun bundan önce Aydın beyin pek çok açtığı başlığa cevap yazmadım okudum

geçtim, bir kısmını cidden anlamadım ne demek istiyor diye, anladıklarım ve

cevap yazdıklarımda oldu.

Ama bu cevap yazdığım ve pişman olduğum tek topik oldu. YORUMSUZ!!!

Hocam siz hiç yorumsuz haber izlemediniz herhalde yorumsuz kelimesini ben çok farklı anlamda kullanırım. Size şöyle açıklayayım yorumsuz haberler zaten görüntüsü ile herşeyi ortaya koymaktadır başka bir anlamı ise yorumsuz yani bu duruma yorum bile yapılmayacak kadar kötü bir durumdadır veya yorumsuz bu bilgilerden siz ne anlıyorsunuz ben bir yorum çıkaramadım... Bu böyle devam eder gider siz diyorsunuz ya ekmek 1 TL ekmek 1 TL olmuşsa ekmeğe zam geldi anlamında anlarım ben...Bilgilendirmiş olursunuz buna eleştiride yaparım ben yada hak vererek zaten zam yapılması gerekirdi diyebilirim... Bakın size çıkardım yapacaklarımı veya hiç mi anlamadım demek istediğinizden size sorarım hocam buradaki amaç ne diye ama nazik bir dille ifade ederim.Gerçekten sizin gibi ktm hocamın dediği gibi çocuk gibi azarlamam.

Artı olarak #2 yazınızda uslup hatanız olmadığınız söylediniz ve 10 kere okuduğunuzu söylediniz sayın KTM hocam açıklamış ve halen görmüyorsanız diyecek bir cümle bulamayarak bunu YORUMSUZ bırakıyorum.Fakat görüyorsanız #2deki gibi davranın lütfen yinede siz bilirsiniz....

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Ben diyorum ki: ben bu mesajdan birşey anlamadım. Cidden anlamadım. İyi mi kötü mü? Kötüyse neresi kötü neden kötü? Bu açıklanmalı. Bundan da rahatsız olurum çünkü burada birileri suçlanıyor ve neyle suçlandığı bile açıklanmıyor.

Biri şöyle mesaj atsa:

Malatyalıcihan'ın hesabına 100 TL yatmış YORUMSUZZZ!

senin ilk yazacağın şey ne demek istiyorsun? olmaz mı?

Adam da sana cevap olarak ben yorum yapmıyorum sadece bilgi veriyorum dese sen ne dersin?

Ben de soruyorum federasyon eleştiriliyor da neden eleştiriliyor hele bir açıkla da anlayalım.

K,imse forumumuzu birşeylere alet etmesin. Ne varsa özgürce konuşalım, kim eleştirilecekse eleştirilsin. Ama eleştirmek için bir sebep olmalı. Hem sebep yok açıklama yok sadece manalı manalı "yorumsuz" bilgiler...

Kusura bakmayın rahatsız olurum anlatabiliyor muyum neden rahatsız olurum? ;):

Kardeşim ismini bilmiyorum nicinide yazamıyorum kusura bakma :) Rahatsız olabilirsin kardeşim abim hocam :) Ama sen rahatsız oldun diye yada başka biri rahatsız oldu diye kimse kimseyi engelleyemez forumun yetkilileri var onlara söylerler onlar gereği neyse yaparlar Çocuk gibi azarlanmaz ama değilmi amacım kötü bir niye değil forum çok samimi ve sıcak bir yer beni sıcak tutuyor en azından :) bende bu sıcaklığın bozulmaması için çaba sarfediyorum...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir kaşık suda fırtına koptu derler........inanmadık.......bizler ise bir kaşık suda boğulmak üzereyiz...

Konuyu bir kenara bıraktık...kişilik çatışmasına girmeye başladık...

Son bir daha ne demek istediğimi yazma zahmetinde bulunuyorum...

Konu

......anlamlı yada anlamsız

......yorumlu yada yorumsuz

......bilgi verir yada hiç bir şey ifade etmez.

......bir yeri hedef alır yada almaz.

......bir çok doğru yada yanlış mesajlar içerebilir

Bu yazılanlara çok takılmadan kendi fikirlerinizi yorumlarınızı yazın..

Yazılan konu ile ilgili anladığınız yada bildiğiniz dahilinde varsa yazacağınız bir şeyler yazın...bilgilendirin...

........KONUYA BULAŞIN... yanlış deyin doğru deyin anlamsız deyin ....... KONUYU.........yerden yere vurun................KONUYU AÇANI DEĞİL.......

Bizler sonunda burada konu açacak yada fikirlerini doğru yada yanlış ortaya koyacak kimseleri bulamayız..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

az mı çok mu?

Nerede şahsına sataşma var bana bir gösterebilir misin abi? Ben göremedim ve cidden merak ettim samimiyetimle soruyorum.

Sevgili Ozan bana sataşma yok ...sadece sayın notsniw in yukarıda alıntısını (kısaltarak) yaptığım sayın Aydın Ungana yazdığı yazıya takıldım...

Yazısını konun içeriğinden (var yada yok anlamlı yada anlamsız) çok konuyu açan arkadaşın üzerine sataşarak kurmuş .....Buna üzüldüm ve yazdım...

Bana sataşılan bir şey yok......Başkasına bile sataşılma durumu olsa rahatsız olup yazıyorum...

Burada beraber bir şeyleri paylaşmak için yazıyoruz...Doğrular nasıl olsa yazılar paylaşıldıkça ortaya çıkıyor..

Sen yazacaksın ben yazdıklarına değil sana sataşacağım ben yazcağım sen yazıma değil bana sataşacaksın....nereye gidecek bu sataşmaların sonu...bir birimizin açıklarını mı kovalamaya başlıyacağız..

Ben varsa bir bilfdiğimiz yazalım, yoksa okuyup geçelim bir birimize bulaşmayalım diye yazıyorum...

Aman abim ben kendime bile bulaşamıyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buna dikkat etmek güzel de burada birileri direkt olarak eleştirirken bunu görmezden gelip üyeye yapılan eleştiriyi görmek de bana garip geliyor. Daha yumuşak yazılabilirdi ama ilk mesajı okuduktan sonra dikkatimi bile çekmemiş.

İlk mesaj bilgi amaçlı atılsa böyle böyle birşey varmış diye yazılır çok masum olur kimse birşey demezdi. Ama YORUMSUZZ!!! 72bin TL!!! yazılınca işin boyutu farklı oluyor.

Birini suçluyorsanız gerekçesini de göstereceksiniz ya da hiç suçlamayacaksınız benim de söylediğim bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlu konular yorumsuz kaldı, yorumsuz konuya yorum yağdı. Yorum yok diyemiyorum, hayra yoruyorum.

Ongun abim

............ hem +++333....... hemde ........Otel........ he...

Ulaşım için kullanacağın aracın koltuğunuda Allah bilir CAM kenarından istersin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam neyi ima ediyorsunuz, -> basit bir soru cümlesi, tertemiz, YORUMSUZ yazısının arkaplanındaki duygu ve düşünceleri sorguladım.

adam açık net şeffaf yazmış oraya. -> adamdan kastım federasyon yetkilisi, şeffaflığı belirttim. aydın beyle alakası yok bu cümlenin

az mı çok mu? -> dört işlem sonunda yazılan yazıda ortaya çıkan rakamın az mı çok mu olduğunu soran basit bir cümle.

sizin yazılarınıza bazen anlam veremiyorum. -> kendi anlayışımın kıtlığını ifade eden bir cümle.

Bir konu atıyorsunuz ortaya ne demek istediğiniz belli değil. -> yine aynı, anlamadığımı belirtir bir ifade.

Anlamıyorum niye yorumsuz? Alın size yorum, yorumumuzu istiyorsanız. -> niye YORUMSUZ lafını kullandığını soruyorum, ve yazımı bitiriyorum.

Sayın KTM ve Malaytalıcihan,

Cımbızla çektiğiniz cümlelerimin yanına açıklamalarımı yazdım.

Hala sataştığımı saldırdığımı düşünen varsa başta Aydın beyden ve üzülen tüm

arkadaşlardan özür dileyim, konu kapansın gitsin gereksizce uzadı.

Keşke @2 de aydın beyin yazısını alıntılasaydım da Aydın bey yazısını silince benim verdiğim

cevap havada kalmasaydı, sağlık olsun.

Bu topike bu son yazışımdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..