Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Maçı Izlemeden Ölmeyin :)

Recommended Posts

Başlık işin esprisi tabii ki ama ilk set ve 6.set dışında müthiş bir mücadele, oyun ve taktik savaşının olduğu iki usta ismin maçı. Hele bir final seti var ki bir sayıdan sonra kendimi tutamayıp

alkışladım :D

My link

gerçekten her bir sayısı alkışlanacak bir mücadele paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. sette durum 6-7 iken Krreanga'nın bir FH topspini masadan fazla yükselmeyince Samsonov topu ıskalıyor.

Bunun sebebi nedir sizce?

Yani top neden yükselmedi?

Bizim salondaki masalarda bu çok oluyor da, toplar çok dengesiz zıpladığı için ya ıskalıyoruz ya da kenar, el ile vuruyoruz toplara.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. sette durum 6-7 iken Krreanga'nın bir FH topspini masadan fazla yükselmeyince Samsonov topu ıskalıyor.

Bizim salondaki masalarda bu çok oluyor da, toplar çok dengesiz zıpladığı için ya ıskalıyoruz ya da kenar, el ile vuruyoruz toplara.

Bu tür vuruşları ıskalamanın nedenlerinden bir tanesi masa faktörü olabilir, ancak bana göre en büyük etken vuruş şekli ile alakalı.Samsanov un bileğine baktığımız zaman ne kadar kapalı olduğunu görüyoruz.Birazda oyun sistemi ile de alakalı,Çinli oyuncularla avrupalıları ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi bu topa vuruş şekli. Çinli oyucuların topa vurdukları zaman bilekleri açık ancak kol aşağıdan geliyor ve hareket sol kaş hizasında bitiyor bu da topa ıska geçmenizi önlüyor. tabi bu ben naçizanenin görüşü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seyrettim seyrettim sonunda Kreanga kazandı iyi mi? Bir saatime yazık oldu. Mutlu sonla bitmeyen videoları paylaşmayalım lütfen. :spam:

Dizinin sonunu baştan söyledin bitirdin beni, şimdik neyini seyretçez biz bunun ......söylicem seni Süleymana tezinden boynunu vurdurtsun..

olmuyo böyle..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dizinin sonunu baştan söyledin bitirdin beni, şimdik neyini seyretçez biz bunun ......söylicem seni Süleymana tezinden boynunu vurdurtsun..

olmuyo böyle..

ktm

:uzgun: Ağır bir hayalkırıklığı sonrası, talihsiz bir şekilde kendime mukayyet olamadım. Hatamı hemen telafi ediyorum:

Maçı Kreanga'nın kazandığı yönünde, az önce foruma yapmış olduğum talihsiz açıklama gerçeği yansıtmamaktadır. Doğru bilgilendirilmemiş olmamdan kaynaklı bu yanlışlık için, tüm kamuoyundan özür diliyorum. Bu olayın peşini bırakmayacağıma, eldeki tüm imkanları seferber ederek, olayın faillerini en kısa sürede yakalayıp, adalete teslim edeceğime dair Türk Milleti'ne söz veriyorum.

-_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:uzgun: Ağır bir hayalkırıklığı sonrası, talihsiz bir şekilde kendime mukayyet olamadım. Hatamı hemen telafi ediyorum:

Maçı Kreanga'nın kazandığı yönünde, az önce foruma yapmış olduğum talihsiz açıklama gerçeği yansıtmamaktadır. Doğru bilgilendirilmemiş olmamdan kaynaklı bu yanlışlık için, tüm kamuoyundan özür diliyorum. Bu olayın peşini bırakmayacağıma, eldeki tüm imkanları seferber ederek, olayın faillerini en kısa sürede yakalayıp, adalete teslim edeceğime dair Türk Milleti'ne söz veriyorum.

-_-

Ben bu açıklamayı ört bas etmeye çalıştım ama....Pargalı Damat İbrahim Paşaya konu aksettirilmiş....Hanedan şehzadesi olsan boğularak öldürülecektin ...hadi yine şanlısın sadece kelleni alacaklar..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu açıklamayı ört bas etmeye çalıştım ama....Pargalı Damat İbrahim Paşaya konu aksettirilmiş....Hanedan şehzadesi olsan boğularak öldürülecektin ...hadi yine şanlısın sadece kelleni alacaklar..

ktm

Ohooo sen pek gerilerde kalmışsın abicim. Kellesi yerinde duran adam kaldı mı ki artık? Ne zamandır hepimiz kelle koltuğun altına geziyoruz da biz öldük diyemiyoruz bir türlü. Şehzade boğdurmanın devri de çoktan kapandı bitti. Şimdiki şehzadeler, hepsi sırtı sıvazlı, rahat rahat nefes alıp, istedikleri tarafa at koşturuyorlar. Keşke biz de şehzade olsak. Artık hayat onlara güzel.

:frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"1. sette durum 6-7 iken Krreanga'nın bir FH topspini masadan fazla yükselmeyince Samsonov topu ıskalıyor.

Bizim salondaki masalarda bu çok oluyor da, toplar çok dengesiz zıpladığı için ya ıskalıyoruz ya da kenar, el ile vuruyoruz toplara. "

bence bunun masayla falan alakası yok bu maç içinde , kreanga samsonov'un fh vuruşlarını tehlikeli görüyor sanırım o yüzden dolu,alçak topspin yolluyor , samsonov topun üzerine girip oyunu hızlandırmak istiyor çoğu rallide ama bu sefer topu doğru algıyamayıp sayıyı kaybediyor.....siz ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Top ne kadar hizli donerse o kadar az zipliyor cunku masanin uzerindeki tutunma (grip) top ne kadar hizli donerse o kadar azaliyor. Elbette burada masaya düşüş açısınin da önemi buyuk.

Bur. Pozisyonda samsonov o spinin o kadar dolu olmadigini dusunuyor ama yaniliyor.

Tabi bu anlattiklarim masanin ve topun temiz oldugu ve topun tamamen yuvarlak oldugunu kabul ederek soylenen seyler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..