Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Bastian Steger Off- Tahta?

Guest Apex

Recommended Posts

Butterfly'ın Bestian Steger Off- diye bir tahtasını buldum ama internette o kadar araştırdım bir tane düzgün yorum bulamadım.

Primorac Off- yok bu var alabileceğim yerde....

Acaba bu tahtayı deniyeniniz ya da bir fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly'ın Bestian Steger Off- diye bir tahtasını buldum ama internette o kadar araştırdım bir tane düzgün yorum bulamadım.

Primorac Off- yok bu var alabileceğim yerde....

Acaba bu tahtayı deniyeniniz ya da bir fikri olan var mı?

cok hizli olmasa bile iyi bir tahta ama sana grubba da tavsiye edebilirim kendine iyi bak (ing iyi ise butterflyonline da bak gerci bakmissindir)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ettim, aslında oyuna yeni başlamıyorum sadece profesyonel rekete yeni başlıyorum :)

Bir tane all,all+ arası tahta aldım biraz yavaş geldi. Azıcık daha hızlısı lazım bana.

O yüzden off- bişey alayım dedim. Donic diablo senso alacaktım ama o raketin sapının içi boş olduğu için ağırlık baş tarafa kayıyor, öyle bir tahta buldum denedim çok rahat edemedim. Donic'i de pek bilmiyorum diğer tahtalarından emin olamadım.

Butterfly'dan da Off- bi bunu bulabildim özellikleri iyi gibi ama hiç yorum bulamadım bu raket hakkında. Özelliği iyi gibi gözükür de kullanınca gıcık bir yanı vardır falan diye teredütte kaldım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ettim, aslında oyuna yeni başlamıyorum sadece profesyonel rekete yeni başlıyorum :)

Bir tane all,all+ arası tahta aldım biraz yavaş geldi. Azıcık daha hızlısı lazım bana.

O yüzden off- bişey alayım dedim. Donic diablo senso alacaktım ama o raketin sapının içi boş olduğu için ağırlık baş tarafa kayıyor, öyle bir tahta buldum denedim çok rahat edemedim. Donic'i de pek bilmiyorum diğer tahtalarından emin olamadım.

Butterfly'dan da Off- bi bunu bulabildim özellikleri iyi gibi ama hiç yorum bulamadım bu raket hakkında. Özelliği iyi gibi gözükür de kullanınca gıcık bir yanı vardır falan diye teredütte kaldım...

denemesi bedava <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten yeni baslayanlar cikmali yapismali raketleri bilmezler sahsen ben 12 yasimdayken ogrendim ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben hatırlamıyorum ne zamandır bildiğimi de almayı hiç düşünmedim senelerdir ta ki öyle bir raketle oynayıncaya kadar :D:

Aslında primorac off- iyi olurdu ama bulamadım onu. İstanbul'dan veya yurtdışından getirtmek de istemiyorum, öyle ısmarlama olayları pek sevmiyorum hep bi terslik çıkıyor :(:

Alabileceğim Off- olarak bi bu Bestian Steger var, ya da Donic'ten bi tahta alabilirim ama pek bilemiyorum Donic nası, kimisi iyi diyor kimisi kötü...

Bir de anlamadığım şey ise fiyat olarak Primorac 34$ iken bu Steger 54$(halbu ki 60 milyona anlaştım bu raket için acaba sahte olabilir mi?) Bu kadar fark nasıl oluyor?...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben hatırlamıyorum ne zamandır bildiğimi de almayı hiç düşünmedim senelerdir ta ki öyle bir raketle oynayıncaya kadar  :D:

Aslında primorac off- iyi olurdu ama bulamadım onu. İstanbul'dan veya yurtdışından getirtmek de istemiyorum, öyle ısmarlama olayları pek sevmiyorum hep bi terslik çıkıyor  :(

Alabileceğim Off- olarak bi bu Bestian Steger var, ya da Donic'ten bi tahta alabilirim ama pek bilemiyorum Donic nası, kimisi iyi diyor kimisi kötü...

Bir de anlamadığım şey ise fiyat olarak Primorac 34$ iken bu Steger 54$(halbu ki 60 milyona anlaştım bu raket için acaba sahte olabilir mi?) Bu kadar fark nasıl oluyor?...

bence o kadar fark olmasi bir seyi degistirmez raketin dis gorunusu farkli olmali hem butterfly in resmi sitesinde de fiyatlar ayni sen guvendigin bir profesyonele sor :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence o kadar fark olmasi bir seyi degistirmez raketin dis gorunusu farkli olmali hem butterfly in resmi sitesinde de fiyatlar ayni sen guvendigin bir profesyonele sor :bye:

En iyisi sen timo ball spark al sana adresi de vereyim oradan bak

Tam adres: http://www.butterflyonline.com/shakehand_b...=5&frompg=soffm yaz ve tam timo ball spark in onune cik ing onemli degil sadece ozelliklere bak yeter amma da konustum kusura bakma bye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyisi sen timo ball spark al sana adresi de vereyim  oradan bak

Tam adres:  http://www.butterflyonline.com/shakehand_b...=5&frompg=soffm yaz ve tam timo ball spark in onune cik ing onemli degil sadece ozelliklere bak yeter amma da konustum kusura bakma bye

03 rapid carbon da olabilir tibhar ve doni dotec carbon insan eli icin ozel uretim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son fiyat 60 milyon. Butterflyonline'da 54$ mesela. Daha ucuza gelmiş oluyo.

Valla off- olsun istiyorum bir tek de bu var hemen alabileceğim, ya da donic alabilirim daha ucuza ama güvenemiyorum Donic'e de pek duymadığımdan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son fiyat 60 milyon. Butterflyonline'da 54$ mesela. Daha ucuza gelmiş oluyo.

Valla off- olsun istiyorum bir tek de bu var hemen alabileceğim, ya da donic alabilirim daha ucuza ama güvenemiyorum Donic'e de pek duymadığımdan...

55 e al yoksa donik al sen nasil istiyordun hizlimi cunku alacagin rakette pek duyulmus degil alacaksan mazunov varsa al isini gorur cunku sen almak icin aliyorsun ben olsam dedigin tahtayi almazdim :o:

www.hazer-ticaret.com dan kesinlikle donic e bak ben ilkerin tavsiyesiyle belki donic alacagim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok mazunov falan çok hızlı ben o kadar hızlı istemiyorum. Off'dan biraz yavaş istiyorum o da off- işte all+ da yavaş kalıyo biraz.

Ben bi de Ankara'dayım öyle her istediğimi bulamıyorum İstanbul'dan veya Yurtdışından getirtmekle de uğraşmak istemiyorum. Donic'in bütün tahtalarını bulabiliyorum rahat ama Butterfly'inkileri bulmak zor. Butterfly'dan bir tek bunu bulabildim off- olarak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok mazunov falan çok hızlı ben o kadar hızlı istemiyorum. Off'dan biraz yavaş istiyorum o da off- işte all+ da yavaş kalıyo biraz.

Ben bi de Ankara'dayım öyle her istediğimi bulamıyorum İstanbul'dan veya Yurtdışından getirtmekle de uğraşmak istemiyorum. Donic'in bütün tahtalarını bulabiliyorum rahat ama Butterfly'inkileri bulmak zor. Butterfly'dan bir tek bunu bulabildim off- olarak...

al gitsin...............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..