Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi Sonuçları Hk..

turushanovgu

Recommended Posts

şimdi tsu ya msj attım. kesin uyuyodur ama cevap verirse hemen paylaşıcam :)

Turusahanovgu dr. nöbetteyken yazmış...Ya siz Sayın Bora.....

Bu yeni sürüm uyumuyor arkadaş...gecenin bilmem kaçı olmuş hala uyanık...

Vericen bunların eline tüfeği sınırda turalasınlar, hiç değilse uyuyan bizler rahat eder...Bak bir daha '' kesin uyuyordur ama cevap veririse hemen paylaşıcam '' bir daha diye biliyor mu..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Telefondan yaziyorum uzun uzun anlatamam ama anlatacak cok sey oldu... Neyse soyle diyeyim bugin gurhan yaldız'a iki çektiler. 3-0 ve 3-2 ...

Biz de 7. Lik 8.lik maci oynayacagiz maalesef gurhan yaldiza iki ceken ruslar bize denk geldi... Yine de iyi ugrastirdik 11-9 veya cüzden falan gitti setler. Hatta kelebek yedirdim hehe...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

final zamanı sabahlamak bir öğrenci geleneğidir sayın ktm..

Kandırmıyorsunuz bizi değil mi sayın Bora....finallere çalışıyorum diye....

Bizim oğlanda finallere hazırlanıyor ama sabaha kadar arkadaşlarıyla geyik muhabbetinde...

Gençlerin artık çalışma prensipleri böyle...sonrası ben ikmale kalmadım hocalar bizi sevdi yaz okuluna çağırıyorlar.

Genç olmak için erken mi geldik biz bu dünyaya...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki rus ve tanimadigim genc bir oyuncu. Aslinda iyi gorunuyordu ama pek mac alamadi.

İkinci olan takimi tanimiyorum sadece solak demiraliyi biliyorum ha bir de cuma vardi ama yanilmiyorsam ferrokrom nickli uyemiz o takimda oynuyor...

Ucuncu takim gurhan yaldiz, kisa ve hafif kilolu alper ve 40 yaslarinda gozluklu bir abi vardi... Dorduncu takim ise ömer bora ve muhammed...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lige hangi takımlar çıktı? bilgisi olan var mı?

28 takımın yer aldığı erkeklerde, Kırıkkale Lin Un Şampiyon olurken, Çorum Hitit Tenisspor ikinci, Muğla Telekomspor üçüncülüğü paylaştı.

14 takımın yer aldığı bayanlarda, Kocaeli Derince Belediyespor Şampiyon olurken, MKE Ankaragücü ikinci, İstanbul Arıköyspor üçüncülüğü paylaştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eski ibb değil. eski DSİ (İst) oyuncusu. benim 2üst tayfa, Ömer Koca'nın da bi üst tayfaydı vakti zamanında.

doğrudur.. ibb takımında oynadı demedim zaten. vakti zamanında ibb deki antrenmanlara katıldıgını için o grubun içinde yetiştiğinden dolayı dedim.. kendisi tanıdıgım ve sevdigim biridir. beraber sıkça antrenman yaparız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada KTM de yazılarıyla bizlere bir süredir eşlik eder oldu. Öncelikle hoşgeldin diyorum.

Teşekkürler Sadettin...

Aslında devamlı görünmeden,kayıtsız üye misali girip yazıları okuyup çıkıyordum..Standaby lıktan sıkıldım bir tuşuma bastım aktive oldum...

İncir çekirdeğini bile doldurmayacak yazılarımla katılım sağlamaya çalışıyorum... Kedi gibi buralarda dolaşıyorum işin özü..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..