Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wttc 2011: Ma Long - Bojan Tokic

Recommended Posts

Arkadaşlar biliyorsunuz Rotterdam 2011 WTTC’nin en güzel maçlarından birisi Ma Long – Bojan Tokic maçıydı. Ancak henüz youtube’de maçın tamamı yoktu. Birçok arkadaş zaten ITTV’den izlemişlerdir. Ama izlemeyenler ya da o kadar geniş bir özetini izlemek isteyenler için maçı youtube’a iki parça halinde yükledim. Linkler:

Görüntü kalitesi çok iyi değil ama hiç yoktan iyidir...

Yasin Özdemir başka bir versiyonunu koymuştu ama silindi. İnşallah bu da silinmez telif hakkı vs. diye...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Fatih, Ma Long - Bojan Tokic izledim çok heyecean verici maçtı ma long yensin diye baktım valla. Ma long aşırı hızlı bir oyuncu ama sanıyorum bu aralar bir problemi var yoksa çinli olmayan herkes onun kategorisine girmiyor benim düşünceme göre.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar biliyorsunuz Rotterdam 2011 WTTC’nin en güzel maçlarından birisi Ma Long – Bojan Tokic maçıydı. Ancak henüz youtube’de maçın tamamı yoktu. Birçok arkadaş zaten ITTV’den izlemişlerdir. Ama izlemeyenler ya da o kadar geniş bir özetini izlemek isteyenler için maçı youtube’a iki parça halinde yükledim. Linkler:

Görüntü kalitesi çok iyi değil ama hiç yoktan iyidir...

Yasin Özdemir başka bir versiyonunu koymuştu ama silindi. İnşallah bu da silinmez telif hakkı vs. diye...

bence şampiyonanın en güzel maçı, gerçekten süper ralliler ve hangi tekniği ararsan var. tokiç in backhand spinleri ders niteliğinde zaten ma long un forhandlerine diyecek yok emeğine, gönlüne sağlık arkadaşım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..