Jump to content
Masatenisi.org Forum

Werner

Sinan1Gulec

Recommended Posts

ben werner SCHLAGER hastasiyim ama ne raketi var ne bir seyi adamin dogum gunu bile benle ayni lutfen bana uygun kosullarda SCHLAGER carbon bulun ilginize tesekkurler

Sanırım bu konuyu da başka bi yere taşıman gerekiyo ama sana söyliyeyim 3 Wood/2 carbon katmanlı Butterflyın en hızlı tahtası bi roket hissedimi sert,tahta ağır söylemiş olim :o: Ayrıca Butterflyın türkiye temsilcisi Enderspor

Donic Türkiye

Tibhar türkiye temsilcisine bakmanda fayda var

Ve de Sabahattin Sabrioğlu İş:0216-6515163 :bye:

IlkerKesen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki butceye uygun nerde bulabilirim tesekurler

Eğer bi tahta lastik alıyosan parayı gözden çıkarmak gerekir :paraci: fakat hesaplı hızlı bi tahtam olsun istiyosan Stiga veya Donic öneririm özellikle Donic fiyatlar çok hesaplı ben şahsen Powerspeed alma durumum var bu tahtayı Arno da kullanıyo TSuBaSa tavsiye etmişti hesaplı güzel bi tahta fakat en hızlısı değil ayrıca İmpulslar da var :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de mazunov var ben forhand imin hizlanmasini istiyorum bryce veya fx alsam hizima yarar olur mu yoksa tahtami degistireyim mesajini bekliyorum

Mazunov hızlı bi tahtadır fakat lastikler :down: Yani anlayacağın lastiklere takviye yap ben mesela eğer bu stilde oynamaya devam edersem Bryce Fx alacam ama Mazunovla ilgili bi husus kendisi çok ağırdır onun yerine Timo Boll Spiriti tercih ederim aynı zamanda Michael Maze.Fakat VSG Twist serisine göz atmanda fayda var sanırım bi tanesi benim tahtama bi tanesi de senin tahtana benziyo :) ayrıca :paraci: hesaplı Stiga tahtalara da bakmanda fayda var Super Carbon WRByi taavsiye ederim :esne::bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..