Jump to content
Masatenisi.org Forum

Falsolu Servis Karşılama Lütfen Cevap Verin :(

Guest tekin

Recommended Posts

Yaa Arkadaşlar ben 8. sınıfa gidiyorum Ben Okul takımındayım da Bizim hoca bize falsolu servis atıyor ben o topa her vuruşumda top masanın dışına gidiyor hoca sağdan sola doğru falso atıyor aşşağıdan ve hızlı atıyor bende bu topa her vurdugumda sol taraftan dışarı gidiyor ben solagım lütfen şu topu karşılamam için biraz taktik önerirmisiniz.

Eğer cevap yazarsanız şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaa Arkadaşlar ben 8. sınıfa gidiyorum Ben Okul takımındayım da Bizim hoca bize falsolu servis atıyor ben o topa her vuruşumda top masanın dışına gidiyor hoca sağdan sola doğru falso atıyor aşşağıdan ve hızlı atıyor bende bu topa her vurdugumda sol taraftan dışarı gidiyor ben solagım lütfen şu topu karşılamam için biraz taktik önerirmisiniz.

Eğer cevap yazarsanız şimdiden teşekkür ederim.

Topa her vurduğunda sol taraftan dışarı gidiyorsa topu sağ taraftan dışarı atmaya çalış. Böylece topu masada tutabilirsin diye düşünüyorum. Ya da en iyisi hocana sor. Söylemezse sen ne biçim hocasın dersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoca derken Masa tenisi antrenörünü kastetmemiş olabilir..Okuldaki hocalardan herhangi birisidir belki..(fizik hocası, matematik hocası vs..) ayrıca beden eğitimi öğretmeni olsa bile masa tenisini bilmiyor yahut bildiklerini öğretemiyor diye ondan hoca sıfatını alalım mı ? Oy birliğiyle karar verdik falsolu servis atan hoca efendi! Aldık senin hocalığını elinden :pembe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..