Jump to content
Masatenisi.org Forum

İngilizce Masa Tenisi Forum Sitesi

Guest Velihan

Recommended Posts

Sevgili masatenisine gönül veren ve biraz ingilizce bilen arkadaşlar.İnternette dolaşırken bi ingilizce forum sitesi buldum.Tavsiye ederim bizim forumla tıpa tıp aynı.Değişik ortam.Buradan üye olabilirsiniz.http://mytabletennis.net/forum/forum_topics.asp?FID=24

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca bu forumda videolar başlığı altında aradığınız her çeşit video yu bulabilir, son çıkan malzemelere bakabilir ve güncel diğer turnuvalardan haberler alabilirsiniz

ben dün inceledim...bizim sitemiz daha güzel ve daha ciddi...ordaki arkadaşlar standart forum sitelerindeki gibi .ok geyik mesajlar atmışlar....özellikle timo boll'un eşi ile ilgili yorumlara şaştım kaldım..amma meraklı adamlarmış....demek ki çok sevilen kişilerin özel hayatları her yerde en az bizdeki kadar takip ediliyor.... :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar her tür siteye girilebilir.Ancak girilen sitelerin yapısıyla bizim sitenin yapısı bir olmayabilir.Kesinlikle karşılaştırılmasın.Her sitenin kendine özgü kuralları vardır ve üyeler bu kurallara uymak zorundadır.

Bu nedenle bence kişisel özgürlüklere karışan siteleri örnek vermemek uygun olur diye düşünüyorum. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar her tür siteye girilebilir.Ancak girilen sitelerin yapısıyla bizim sitenin yapısı bir olmayabilir.Kesinlikle karşılaştırılmasın.Her sitenin kendine özgü kuralları vardır ve üyeler bu kurallara uymak zorundadır.

Bu nedenle bence kişisel özgürlüklere karışan siteleri örnek vermemek uygun olur diye düşünüyorum. :thup:

kusura bakma tufan abi o kısımları incelemedim ama sitenin genel yapısı ve ne bileyim grafklerini kastetmiştim.karşılaştırma olarak bizimki daha sıcak bi ortam.yalnız şunu söylemem gerekirki adamların sohbetlerinde bizden masatenisini biraz daha araştırıyolarmış anlamını çıkarttım.yan döküman ve imkan onlarda biraz daha kapsamlı. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..