Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisinde Türkiye Için Ilkler Yaşandı

Guest Safa66

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler. Evet Ahmet Li ile Samsonov un maçını canlı izledim. Setler 2 - 2 oldukdan sonra gerçekten gururlandım ve sevindim. Özellikle Ahmet Li nin Samsonovdan aldığı 2 set ve güzel oyunu ona daha fazla güven getirecektir. Bravo Ahmet Li ve Bora Vang. Devamı gelir inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov yılların oyuncusu..Tekniği ve kabiliyeti tartışılmaz..Tabiki psikolojik baskıda yok değil..Mesela bizde Gürhan Yaldız ile biri oynarken rahat oynayamıyor o misal..Türkiye nin Masa tenisi dalında Dünya da görebileceği en ciddi başarıları arasında bu..İnş devamı glir..Neden olmasın dünya sıralamasında zirvede bir Türk sporcunun olması..Bize gurur verir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov 10-15 yıldır dünyaca ünlü bir oyuncu.

Eminim ülkesinde sürekli manşetlerdedir. Ülkesinin reklamını yeterince yapıyor.

Bildiğim kadarıyla devşirme oyuncu da değil.

Eeee, o zaman Beyaz Rusya bu süre zarfında masa tenisinde oldukça ilerlemiş ve bir sürü oyuncu çıkarmış olması lazım, değil mi?

Bildiğim kadarıyla durum öyle değil.

Demekki bu iş öyle 1-2 iyi oyuncu ile olmuyor, olmaz da...

Her ilçede bir salon olmadan pek bir şey değişmez. Tesis lazım millet, bunlara spordan anlayan yöneticiler lazım....

Almanya'da Eppelheim diye ufak bir kasabada ilkokula gitmiştim. Nüfusu 14.000 , 2 tane masa tenisi kulübü ve 7-8 tane masa tenisi takımı vardı.

Şimdi Ümraniye'de yaşıyorum. Nüfus neredeyse 1.000.000 , 0 masa tenisi kulübü , 0 takım. Belediyenin gururla sunduğu tek masa tenisi haberi : http://www.umraniye.bel.tr/bpi.asp?caid=622&cid=5600 (Haldun Alagaş burası ,aradan 6-7 yıl geçmiş, değişen bir şey yok)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov 10-15 yıldır dünyaca ünlü bir oyuncu.

Eminim ülkesinde sürekli manşetlerdedir. Ülkesinin reklamını yeterince yapıyor.

Bildiğim kadarıyla devşirme oyuncu da değil.

Eeee, o zaman Beyaz Rusya bu süre zarfında masa tenisinde oldukça ilerlemiş ve bir sürü oyuncu çıkarmış olması lazım, değil mi?

Bildiğim kadarıyla durum öyle değil.

Demekki bu iş öyle 1-2 iyi oyuncu ile olmuyor, olmaz da...

Her ilçede bir salon olmadan pek bir şey değişmez. Tesis lazım millet, bunlara spordan anlayan yöneticiler lazım....

Almanya'da Eppelheim diye ufak bir kasabada ilkokula gitmiştim. Nüfusu 14.000 , 2 tane masa tenisi kulübü ve 7-8 tane masa tenisi takımı vardı.

Şimdi Ümraniye'de yaşıyorum. Nüfus neredeyse 1.000.000 , 0 masa tenisi kulübü , 0 takım. Belediyenin gururla sunduğu tek masa tenisi haberi : http://www.umraniye.bel.tr/bpi.asp?caid=622&cid=5600 (Haldun Alagaş burası ,aradan 6-7 yıl geçmiş, değişen bir şey yok)

:thup: :thup: :thup: :thup: :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 71 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..