Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Ögrenmek Istiyorum

Guest ebu koço

Recommended Posts

Benim adım Ebubekir 13 yaşındayım...okulumuzda masa tenisi turnuvası düzenlendi...kulüpler arası 5 kişi arasında ilk 3 girdim..Oynamaya hevesliyim,istekliym...Ailemin destegide var..ama bilgim yterli degil..ben bir sprcu degilim..sadace basketbol ve satraç oynadım...masa tenisi siz büyükler tarafında hakında bilgiler ögrenmek istiyorum...şimdiden yardımınızı desteginizi ilgi,alakanızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Van/Merkez

Özel çınar ilköğretim okulu

6/b sınıf öğrençisiyim.

okulumuza bizleri egitmek için masa tenisi Murat Dönmez adlı hoca geldi.fakat daha kendisiyle tanışmadım.beraber çalışmak için sabırsızlanıyorum..

Masa tenis hakında bilgi ögrenmek istiyorum...kendi kendimi geliştiriyorum..hatta kare olan masasını açıp dikdörtgen açıp aileden biriyle oynamayı düşünğyorum..bu yöntemim sizce dogru olurmu?

Sizce bilgilenmem için forumda hangi bölümlere konulara bakıp okuyayım...Masa tenisi hakında kitap,dvc,cd,tv varmı varsa söylermisiniz...?

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

öncelikle bu masa tenisi sevginin büyüklüğü güzel.Vanda isen özellikle çınar ilk öğretim okulunda okuyorsan masa tenisi için vanda gelişebileceğin en iyi yerdesin orada gençlik spor merkezinde bildiğim kadarıyla masa tenisine ilgi çok.Her yıl çınar ilk öğretim okulunun düzenlediği masa tenisi turnuvası var... ismini unuttum ama özel çınar ilk öpretim okulunun sahibi çok iyi masa tenisi oynayan biri ve aynı zamanda iyi bir antrenör...çevrende biraz daha araştırma yapmanı tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..