Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

çok sagolun tufan hocam gormemişlerya ondanda olabilir şener mukemmel oyuncu ayrıyeten maç başlamadan once teklif ettim reyting maçı diye oda kabul etti hatta kıran kırana maç olur dedi kendisine sora bilirsiniz zaten ertesi gun gurup maçında 3.0 paketledi beni

Ben lakırdı olsun diye yazdım, maksat gülelim :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gösteriye devam:

He he. Bu hareketi Tufan hocadan gördükden sonra uzun uğraşlar soncunda bende başardım sonunda. Gerçi 10 kere deniyorsam 5 ini ıskalıyorum ama olsun zamanla yüzdem artacak :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gösteriye devam:

isme ingilizceyi de eklemenize sevindim "serve behind the back table tennis" diye arayınca 3. sırada çıkıyor. bu hoş bir şey. buna önem vermemin sebebi şu. ülke olarak çok video izleyen ama az video üreten konumdayız yada istatistikler böyle söylüyor. bunda en önemli etkenlerden biri de üretilen çekilen videoların reklamını yapmadan başka milletlerinde bulacağı bir şekilde isimlendirmeden paylaşmamız. tabi bu benim düşüncem yanlış olabilir.

yarın yabancı bir ülkeye gittiğimizde veya oralardan birileri geldiğinde bu servisi attıklarını görmek çok hoş bir şey olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 haftalık aradan sonra herkese merhaba, öncelikle buluşmayı hazırlayan serkan hocaya ve desteklerini esirgemeyen tufan hoca ve melih hocaya teşekkür ediyorum, 4 gecelik sivas macerası çok güzel anılarla geçti, bol masa tenisi oynamak, sivas köftesi yemek, süperman mustafa, fotoğrafçı yusuf, lö şener, bebeğim ( o kendini bilir :bye: ) ve şumi ibrahim hocayla aynı odada kalmak, gece 3lere - 4lere kadar sohbet etmek, yeni arkadaşlarla tanışmak, tahsin hoca yenilmek çok keyifliydi :)))))))))))))

şimdilik ilk aklıma gelenleri sizlerle paylaşmak istedim,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostlar,

Forum buluşmasından beri internetim yoktu onun için yeni yazabiliyorum. İnternet olmadan da yaşayabiliyormuşum. :( Güzel bir buluşmayı daha geride bıraktık. Migren benzeri baş ağrımın maalesef buluşma boyunca yakamı bırakmaması benim için büyük bir şansızlık oldu. Bir yıl bekleyip, iznimi buluşmaya göre ayarlayıp, farklı programlarımı iptal edip forum buluşmasında masa tenisi oynayamamak beni gerçekten çok üzdü. Arkadaşlar halimi görmüşlerdir, perişan bir haldeydim.

Başta bu zor organizasyonu üstlenen ve teşekkürlerimizi "Ne yaptıkki" diyerek mütavazi bir şekilde cevaplayan Serkan hocama (ve organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara) teşekkür ediyorum. Her türlü engele rağmen buluşmaya katılan tüm dostlara da teşekkürler.

Orhan hocama kayısılar için, Erdem'e türküleri için, Tahsin'e mükkkeeemmmell sayıları için, Hakan hocama hoş sohbeti için, Yusuf'a fotoğrafları ve motosiklet tutkusu için, Sivas'a nefis köftesi için, masa tenisi oynamak yerine fikstür, yemek vs. gibi işlerin organizasyonu ile uğraşan arkadaşlara fedekarlıkları için... ve daha aklıma gelmeyen bir çok şey için içten TEŞEKKÜRLER.

Yeni fotoğraf makinam ile çok sayıda fotoğraf ve video çekmeyi planlıyordum ama rahatsızlığım nedeni ile doğru dürüst fotoğraf bile çekemedim. Çekebildiklerime aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar: https://picasaweb.go...umBulusmasSivas

Videolar: http://www.youtube.c...r/agurbuz73#p/u

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostlar,

Forum buluşmasından beri internetim yoktu onun için yeni yazabiliyorum. İnternet olmadan da yaşayabiliyormuşum. :( Güzel bir buluşmayı daha geride bıraktık. Migren benzeri baş ağrımın maalesef buluşma boyunca yakamı bırakmaması benim için büyük bir şansızlık oldu. Bir yıl bekleyip, iznimi buluşmaya göre ayarlayıp, farklı programlarımı iptal edip forum buluşmasında masa tenisi oynayamamak beni gerçekten çok üzdü. Arkadaşlar halimi görmüşlerdir, perişan bir haldeydim.

Başta bu zor organizasyonu üstlenen ve teşekkürlerimizi "Ne yaptıkki" diyerek mütavazi bir şekilde cevaplayan Serkan hocama (ve organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara) teşekkür ediyorum. Her türlü engele rağmen buluşmaya katılan tüm dostlara da teşekkürler.

Orhan hocama kayısılar için, Erdem'e türküleri için, Tahsin'e mükkkeeemmmell sayıları için, Hakan hocama hoş sohbeti için, Yusuf'a fotoğrafları ve motosiklet tutkusu için, Sivas'a nefis köftesi için, masa tenisi oynamak yerine fikstür, yemek vs. gibi işlerin organizasyonu ile uğraşan arkadaşlara fedekarlıkları için... ve daha aklıma gelmeyen bir çok şey için içten TEŞEKKÜRLER.

Yeni fotoğraf makinam ile çok sayıda fotoğraf ve video çekmeyi planlıyordum ama rahatsızlığım nedeni ile doğru dürüst fotoğraf bile çekemedim. Çekebildiklerime aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar: https://picasaweb.go...umBulusmasSivas

Videolar: http://www.youtube.c...r/agurbuz73#p/u

Resimler ve video için teşekkür ederim....

Gitmesekte en azından çevreye ve forum buluşmasının içeresine azda olsa sızdık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..