Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

bazı yayın kuruluşları mevzuyu manşetlerine taşımışlar. olduğu gibi aktarıyorum..

"yılın en dehşet verici masa tenisi videosu" // NY Times

"masa tenisçi gencin müthiş dramı" // Washington Post

"sivasta roketiyle dehşet saçan adam ortalığı kırdı geçirdi" // The Sun

"o üniversiteli gencin tek derdi masa tenisi oynamaktı" // Sözcü

"bu video, burağın bundesligaya transferinde sorun çıkarabilir" // Fotomaç

4- tsu spine ne zaman şut yapmış?

Bora hani benimle oynarken bazen gözünde bir şimşek çakıyor ya? İşte onlar benim attığım şutlar :P

bh'ten yaptıklarına şut de, basma de, küt vuruyorum de.. ne dersen de. ama fh'ten yaptıkların masa üstü kontra.. şut, topun arkadasından yapılan vuruştur. sen genelde hep raketi kapalı tutarsın ve fırçalarsın zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bazı yayın kuruluşları mevzuyu manşetlerine taşımışlar. olduğu gibi aktarıyorum..

"yılın en dehşet verici masa tenisi videosu" // NY Times

"masa tenisçi gencin müthiş dramı" // Washington Post

"sivasta roketiyle dehşet saçan adam ortalığı kırdı geçirdi" // The Sun

"o üniversiteli gencin tek derdi masa tenisi oynamaktı" // Sözcü

"bu video, burağın bundesligaya transferinde sorun çıkarabilir" // Fotomaç

Bora zaten az önce bir film şirketinden aradılar. Küçük Emrah filmlerini tekrardan çekmek istiyorlarmış ve bu videoyu gördükten sonra beni başrol için uygun görmüşler :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar çok güzel bir forum buluşmasını daha geride bıraktık. Aslında yazacak çok şey var. Ancak Ozan zaten hepsinden bahsetmiş ve güzel yazmış. Benim yazacaklarımda çok farklı değil. Bu nedenle uzatıp sıkılmanızı istemiyorum.

Forum buluşmamıza fedakarlık gösterip katılan bütün arkadaşlarıma bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Zaten buluşmalarımızda sanki çekirdek bir kadro oldu gibi. Katılım sayımız son senelerde hep aynı olmaya başladı. Bu çok güzel bir gelişme. Arkadaşlık ortamı, muhabbetler ve oynanan oyunlar gerçekten çok kaliteli oluyor. Sonuçta bu senede herkes memnun ayrıldı ve geldiklerine değdi. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Buluşmamıza ev sahipliği yapan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Salim KILIÇ başta olmak üzere İl antrenörü Mutlu hocama ve salon ekibine, Serkan'a, her sorunumuzla tek tek ilgilenen ve bana katlanmak zorunda kalan Melih kardeşime, bize sponsor olan masatenisi.com yani Nihat kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Bu arada beraber gidip köfte yediğimiz Besler ( tam hatırlamıyorum ama lakabı kirli ali idi) restorana yaptığı indirimlerden dolayı teşekkür ediyorum. Beş kilo aldım galiba. Gerçekten çok lezzetliydi.

Seneye başka bir şehirde hepinizle tekrar beraber olmayı diliyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora zaten az önce bir film şirketinden aradılar. Küçük Emrah filmlerini tekrardan çekmek istiyorlarmış ve bu videoyu gördükten sonra beni başrol için uygun görmüşler :D

Küçük mü..???

Hadi Emrah kısmını oynamanda bir itirazım yok da....Bu ufak tefek yada küçük olan kısmı bu cüsseyi pek kaldıracak gibi görünmüyor...

Baş rol oyuncumuz Ufak Tefek Küçücük Burak......!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi.org facebook grubu çoklu fotoğraf yüklemeyi kabul etmediğinden feysbukta yeni bir sayfa açtım. buraya herkes girip fotoğraflara bakabilir.başkaları da bu sayfaya eklerse topluca tüm fotolara ulaşılmış olur. etiketleme işinde herkes kimi tanıyorsa etiketlesin.

Fotoğraflar için feysbuk linki:

http://www.facebook.com/pages/2011-masatenisiorg-8forum-bulu%C5%9Fmas%C4%B1/166153663453101

bu arada yazmayı unutmuşum, fotoğraflar yakında eklenecek

özenle cekilmis fotolar eline saglık :) fotografla ugrasmayanlar bilemezler.dogru açıdan dogru anı yakalamak ustalık ister.cektikten sonra derlemek yuklemek ayrı emek ister.eline saglık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

havası guzel bir sehir...eski dostlar yeni arkadaşlar

pütürler offansifler defansifler,

kameramanlar fotografcılar

showmenler mac adamları muhabbet adamları

izmir rize,agrı mersin malatya istanbul vs...

bir catı birkac masa bir dolu masatenisi sevdalısı

en cok elestirilenler ,konusulanlar en cok emek verenler ugrasanlardır ..

herkese tesekkurler...:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu arada ben face'yi kapattım. Ben nereden bakacağım şimdi fotolara ranting.gif. Acil çözüm istiyorumrolleyes.gif.

Tufan abi ben size özel olarak sizinle ilgili olanları mail atayım. hepsini atmak isterdim ama bulunduğum yerde 3g olmadığından internet çok sinir bozucu. bağlantı da kopabiliyo. siz bana mail adresinizi mesaj olarak atabilir misiniz

bu arada Erdinç abi, teşekkürler yorumunuz için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar çok güzel bir forum buluşmasını daha geride bıraktık. Aslında yazacak çok şey var. Ancak Ozan zaten hepsinden bahsetmiş ve güzel yazmış. Benim yazacaklarımda çok farklı değil. Bu nedenle uzatıp sıkılmanızı istemiyorum.

Forum buluşmamıza fedakarlık gösterip katılan bütün arkadaşlarıma bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Zaten buluşmalarımızda sanki çekirdek bir kadro oldu gibi. Katılım sayımız son senelerde hep aynı olmaya başladı. Bu çok güzel bir gelişme. Arkadaşlık ortamı, muhabbetler ve oynanan oyunlar gerçekten çok kaliteli oluyor. Sonuçta bu senede herkes memnun ayrıldı ve geldiklerine değdi. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Buluşmamıza ev sahipliği yapan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Salim KILIÇ başta olmak üzere İl antrenörü Mutlu hocama ve salon ekibine, Serkan'a, her sorunumuzla tek tek ilgilenen ve bana katlanmak zorunda kalan Melih kardeşime, bize sponsor olan masatenisi.com yani Nihat kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Bu arada beraber gidip köfte yediğimiz Besler ( tam hatırlamıyorum ama lakabı kirli ali idi) restorana yaptığı indirimlerden dolayı teşekkür ediyorum. Beş kilo aldım galiba. Gerçekten çok lezzetliydi.

Seneye başka bir şehirde hepinizle tekrar beraber olmayı diliyorum...

Bu yazının üstüne bişey denmez heralde :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa..Bu kadar kısa yazılarla kurtulamazsınızprotest.gif Herkes yolculuğundan başlayıp, gün gün az çok ne yaşadı, neler oldu kendi penceresinden anlatırsa güzel olur..Bence bu buluşma bunu hakediyor..Bir de takım maçlarında dereceye girenlerin adları yazılırsa iyi olur, daha yazan çıkmadı çünkü..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa..Bu kadar kısa yazılarla kurtulamazsınızprotest.gif Herkes yolculuğundan başlayıp, gün gün az çok ne yaşadı, neler oldu kendi penceresinden anlatırsa güzel olur..Bence bu buluşma bunu hakediyor..Bir de takım maçlarında dereceye girenlerin adları yazılırsa iyi olur, daha yazan çıkmadı çünkü..

İkidir gelmiyorsun, olmuyor :protesto: .

Bu forum buluşmasının en göze batan kişisi Tahsin Kalay dır. Herkesi yenmiş maşallah :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi ben size özel olarak sizinle ilgili olanları mail atayım. hepsini atmak isterdim ama bulunduğum yerde 3g olmadığından internet çok sinir bozucu. bağlantı da kopabiliyo. siz bana mail adresinizi mesaj olarak atabilir misiniz

bu arada Erdinç abi, teşekkürler yorumunuz için.

yalcin.tufan@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm katılımcı ve ev sahibi arkadaşlara teşekkürler.Öncelikle Yol arkadaşlarım Alparslan ve İbrahime , dostum Erkana,ev sahibi Serkana ve Melihe hakem masasında Ozana,Nuh sedat Sonsaya,takım arkadaşlarım Metin ve Denize,yenildiği için Tufan abiye :) ,Fotoğraflar için Yusufa,tt-rating patronu Hakan beye,En yaşlımız olan Mehmet ELÇİ ye en genç sporcumuz olan Emmi ye,Ekrem abiye, turnuvaya renk katan Burak,Talha,Tahsin,Erdinç,Cihan,Erdem,Kürşad,Abdullah,Necati,Turushan,Şener,Mustafa ve ismini hatırlayamadığım diğer tüm arkadaşlarıma ödüllerinden dolayı Nihat beye teşekkür ediyorum.

Sivasın meşhur sebzeli kebabı ve köftesi hakikaten enfesti.Salon ve masalar çok iyiydi ( İl Müdürüne ve Mutlu Hocaya teşekkür ederiz. )

Fıstıklar çok lezzetliydi ( Ahmet bey teşekkürler )

Kayısılar nasıldı arkadaşlar ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küçük mü..???

Hadi Emrah kısmını oynamanda bir itirazım yok da....Bu ufak tefek yada küçük olan kısmı bu cüsseyi pek kaldıracak gibi görünmüyor...

Baş rol oyuncumuz Ufak Tefek Küçücük Burak......!!!!

ktm

Selim, Burak için görenler: Bu nasıl masa tenisi oynuyor, su deposu gibi... diyorlarmış laugh.gif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim, Burak için görenler: Bu nasıl masa tenisi oynuyor, su deposu gibi... diyorlarmış

Hocam o sırt arkasından yaptığın vuruşdan sonra Burak abi oynayamaz herhalde bidaha.Kendiside söyledi zaten :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim, Burak için görenler: Bu nasıl masa tenisi oynuyor, su deposu gibi... diyorlarmış laugh.gif

Sayın Hocam gelenekseleşmeye başlıyan bir masatenisi forum turnuvasının daha üstünden hep birlikte yüzünüzün akıyla çıktınız..

Katılımı, katkısı ve organizesiyle tadı damakta kalan çok güzel bir turnuvayı daha ortaya sergilediniz..

Forumun en güzel + en yararlı + en samimi kısmı bu forum turnuvası.....

Verilen emeğinize ve ortaya çıkardığınız işe saygı duyuyoruz......

Hepinizi Tebrik ederim...

ktm.........Selim Girit

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar şey yazdım buluşmadan sonra ama bi teşekkür etmeyi unutmuşum.

Başta organizatör Serkan hocama, Tufan hocama ve bu buluşma için emeği geçen herkese, Yurtta geceleri bizi yalnız bırakmayan filesi bozuk masa tenisi masasına, enerjisi hiç bitmeyen tahsin abiye, bize çok çok sıcak davranan ve rahat etmemiz için elinden gelen herşeyi yapan hatta haddinden fazlasını yapan yurt görevlisi Mahmut a :P: ve aklıma gelmeyen bir çok kişiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu buluşmada aramıza katılamayan kıymetli abilerim ve dostlarımı 9. buluşmada aramızda görmek dileğiyle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1-Raketim : Orhan,Metin,Deniz

2-Çekirgeler : Talha,Nevin,Erkan

3-Esinti : Erkan,Osman,Harun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..