Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Bora eğer ki turnuvaya gelseydin sana alacağın ödüllerin listesini yazayım

1)Benden teselli dolu bir öpücük(Bunu istersen Yurt Görevlisi Mahmut'danda ayarlayabiliriz)

2)Tufan abiden show dolu sayılar

3)Talha'dan sabaha kadar gelen toplar ve bi yerden sonra insanı sinir hastası eden blokları

4)Tsu'dan spinlere şutlar

5)Birde Albeni (Buda benden sana ekstra)

:)

:hehehe::hehehe: :hehehe: :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora eğer ki turnuvaya gelseydin sana alacağın ödüllerin listesini yazayım

1)Benden teselli dolu bir öpücük(Bunu istersen Yurt Görevlisi Mahmut'danda ayarlayabiliriz)

2)Tufan abiden show dolu sayılar

3)Talha'dan sabaha kadar gelen toplar ve bi yerden sonra insanı sinir hastası eden blokları

4)Tsu'dan spinlere şutlar

5)Birde Albeni (Buda benden sana ekstra)

:)

1- sana yenilme ihtimalim %0.1 dahi olsa bu riski göze alamam.

2- tufan abi üstadtır, saygılar..

3- samsonov gelsin..

4- tsu spine ne zaman şut yapmış?

5- almam seni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ah sivas ahhhhhhhhh 250 maç sözu vermiştim tamamlayamadan ordan ayrıldım 180 maçta kaldım ama suç benim değildi zaman cok dardı ortam dseniz mükemmel şehir gezmesi deseniz ehh idare eder hava deseniz istanbula gore cennet vel hasıl bu ortama giremeyen anlamaz hele hele ahmet gürbüz abiciğim sonsuz teşekürlerimi sunuyorum arbasıyla bizi salona salondan yurda yurttanda gezmeye götürdü sağda solda otobüs duraklarında perişan olmaktan kurtardı bizi sağolsun varolsun.

oyuncu degerlendirmesi bana göre

1.tufan yalçın (elendiğine bakmayın)

2.oza kayıhan(mükemmel)

3.burak karakatar (o fizikle mühteşem)

4.orhan altay(süper pütürcü)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Ferdi maçların sonuçlarını aldım (C.tesi günü maçları yani).

Diğer günlerde yapmış olduğu rating maçını bildirmek isteyen Cuma akşamı saat 23:59'a kadar hakan@tt-rating.com 'a E-posta yollasın lütfen.

Cuma gecesi ve C.tesi sabahı sonuçları girmeyi planlıyorum. Skor girme izni olan admin arkadaşlar lütfen şimdilik beklesinler. Sonuçları ya bana bildirsinler (ki topluca giriş olsun, tercihimdir) veya daha sonra benim girişler bittikten sonra girsinler (eğer yazılmadıysa).

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- sana yenilme ihtimalim %0.1 dahi olsa bu riski göze alamam.

2- tufan abi üstadtır, saygılar..

3- samsonov gelsin..

4- tsu spine ne zaman şut yapmış?

5- almam seni.

Valla Bora seni yenme ihtimalim %90 ın üstünde olmasına rağmen bundan sonra seni istesende öpmem :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir forum buluşmasıydı.Ben ilk defa katıldım forum da takip ettiğim çoğu kişiyle tanışmak oynamak çok keyifliydi.Bol bol masa tenisi oynadık ayaklarımızın altı patlayana kadar :D hala da acı çekiyorum :sad: buluşmayı düzenleyen gelen herkese çok çok teşekkürler bize güzel bir hafta sonu geçirttiğiniz ve bu kadar kaliteli insanlarla tanışmamızı sağladığınız için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gerçekten çok güzel bir forum buluşmasıydı yeni abilerimle tanısmak güzedi çok yorulduk ama deydi :)

Talha abi ve seni tanımakta çok güzeldi Alican. Gelip turnuvaya ayrı bi renk kattığınız için teşekkür ederiz.

Bu sırada baya yorulduğun belliydi bana verdiğin 1 setten :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi.org facebook grubu çoklu fotoğraf yüklemeyi kabul etmediğinden feysbukta yeni bir sayfa açtım. buraya herkes girip fotoğraflara bakabilir.başkaları da bu sayfaya eklerse topluca tüm fotolara ulaşılmış olur. etiketleme işinde herkes kimi tanıyorsa etiketlesin.

Fotoğraflar için feysbuk linki:

http://www.facebook.com/pages/2011-masatenisiorg-8forum-bulu%C5%9Fmas%C4%B1/166153663453101

bu arada yazmayı unutmuşum, fotoğraflar yakında eklenecek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben daha yeni dönebildim sivas'tan...

Yanımda birkaç foto ve video kayıtları var. Onları düzenleyip sizlerle paylaşacağım.

Ama öncelikle organizasyonu üstlenen serkana teşekkür ederim. 50 günlük çocuğunu bırakıp koşturdu. Etli ekmeklerin ve köftelerin tadı da hala damağımda.

Onun dışında salon güzeldi, masalar güzeldi en önemlisi insanlar güzeldi. Yeni insanlarla tanıştık muhabbet ettik, daha önce tanıştıklarımızla hasref giderdik daha da kaynaştık. Çok keyifli ve muhabbetli geçtiği için çok memnunum.

Yalnız orghanizasyon kura vs işlerinin içine girince zorluklarını da daha iyi gördüm. Turnuvaya giren oyuncuların seviyesini tam bilemeyince va sedace "şu oyuncu nasıldır" vs diye sorarak fikstürü hazırlayınca dengesiz bir ferdi kurası hazırlamışız. Bir de aynı şehirden gelip aynı grupta oynayanlar olmasın diye çok uğraştık sonradan da isimleri değiştirdik falan ama yine de bir iki tane aynı gruba düşenler olmuş sanırım.

Hata ettiysek affola. İstanbuldan geldiğimin gecesinde 12'den sonra hazırlandı o fikstür, fikstürü hazırladıkdan sonra diğer yarısının durduğunu sabah fark edip bir de diğer kanadı yazmak zorunda kaldık falan ee.. bir yerden sonra IQ düşüyor :)

Talha, alican, şeref, orhan altay, burak ve tabii ki tufan abi gibi oyuncularla aynı turnuvada oynamak çok keyifliydi. Keşke hepsiyle resmi maç yapabilseydim ama nefes yetmiyor işte...Bir sonraki buluşmada organizasyonmuş yemekmiş anonsmuş fiktrümüş uğraşmak istemiyorum. Gelip maç yapmak ne keyifliymiş arkadaş :)

Anons yemek maçtan kalan zamanlarda video çekmeye çalıştım. Erdinç de çekti sağolsun biraz arşiv yaptık. Onları keser biçer bir "sivas anısı" klibi hazırlarız inşallah. Fotoğraflar da hazır olur yakında :)

Son olarak da www.masatenisi.com'a ve nyhat'a tekrar teşekkür edelim. DHS marka maç ve antrenman toplarımızı, Avalox P700 tahtamızı, İki adet Xiom Omega III lastikleri ve tibhar tişörtü hediye olarak yolladı. Masatenisi.com "think spin" tişörtlerini de unutmayalım. Bu malzemeleri ve birçoğunu alttaki linkten ulalabildiğiniz masatenisi.com'dan temin edebileceğinizi de unutmayalım. Galiba üyelerimize özel %5 indirim de vardı di mi?

Top tişört falan turnuvada oynayan oyuncularda anı olarak kaldı diğer ödüller dereceye girenlere madalyalarıyla birlikte verildi. Derken ayrılık vakti geldi. Öpüştük sarıldık seneye buluşmak üzere ayrıldık :)

Gelenlere emek verenlere teşekkür ederim. Herkesin güzel anılarla ayrıldığını düşünüyorum.

Son olarak "çok güzel oldu " ve "bir daha" diyorum. Şimdiden aday kentler tanıtımlarını yapmaya başlasınlar, olimpiyat komitesi de gerekli alt yapı çalışmalarına başlasın. Bakalım çetin geçen yarışmadan hangi şanslı şehrimiz galip ayrılacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi.org facebook grubu çoklu fotoğraf yüklemeyi kabul etmediğinden feysbukta yeni bir sayfa açtım. buraya herkes girip fotoğraflara bakabilir.başkaları da bu sayfaya eklerse topluca tüm fotolara ulaşılmış olur. etiketleme işinde herkes kimi tanıyorsa etiketlesin.

Fotoğraflar için feysbuk linki:

http://www.facebook.com/pages/2011-masatenisiorg-8forum-bulu%C5%9Fmas%C4%B1/166153663453101

bu arada yazmayı unutmuşum, fotoğraflar yakında eklenecek

Fotolar gelmeye başlamış bile. Her sene olduğu gibi bu sene de çok güzel fotoğraflar çekmişsin :) Gerçekten de maç yapacağına veya muhabbet edeceğine bir katkı olsun diye üşenmeden bu kadar uğraştığın için ayrı bir teşekkürü hak ediyorsun seni de es geçmeyelim :)

:bye::thup::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eski buluşmalara katılanlar bu seferkinin silik kaldığını iddia etselelerde, mt severlerle tanışmak ve oynamak dışında beklentim olmadığı için tüm beklentilerim karşılık buldu diyebilirim. saygı ve nezaketin hiç kaybolmadığı bir ortam vardı. Keşke tüm katılımcıların tek tek profil resimleri facebook a eklense idi. emeği geçen ve katılan herkesin eline, yüreğine, gönlüne sağlık. dereceye giren arkadaşları da ayrıca tebrik ederim.

Emmi ciğim bu arada seneye umarım ben de oğlumu getirebilirim. ama çalışmazsan seni yeneceğine eminim ona göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..