Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Peki ferdi turnuvayı yaparken başta bir grup o gruptan ilk iki oyuncunun çıkması ve sonra eleme mi yapalım mesela? gruptan çıkamayanlara da cons falan yapılır. Ama ne kadar süre alır acaba bunun hesaplayabilecek miyiz?

geçen sefer rizeye 30 küsur kişi gelmiş buraya 70 gelirse ne kadar süre alır mesela...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki ferdi turnuvayı yaparken başta bir grup o gruptan ilk iki oyuncunun çıkması ve sonra eleme mi yapalım mesela? gruptan çıkamayanlara da cons falan yapılır. Ama ne kadar süre alır acaba bunun hesaplayabilecek miyiz?

geçen sefer rizeye 30 küsur kişi gelmiş buraya 70 gelirse ne kadar süre alır mesela...

Cumartesi sabah katılımcı sayısına göre hareket ederiz artık.70 kişinin geleceğini sanmam.50 Gelirse çok iyi.Rizede 50 civarıydı.Eleme yapılmıştı.Zaten 1 yada 2 masa boş bırakılıyor orda maçı olmayanda takılabilir.Amaç oynamak :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orhan hocam oyununu geliştirenler var mesala gecen senenin oyunu ile busenenin oyunu arasında fark olabilir

Turnuvadan önce kendi aramızda oynayacağımız maçlarda bu farkedilir ve ona göre torbalar hazırlanır zaten Tahsin abi :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orhan hocam oyununu geliştirenler var mesala gecen senenin oyunu ile busenenin oyunu arasında fark olabilir bende ole mesala gercekten gecen sene bu sene arsında fark var diye düşünüyorum sizin verdiğiniz tahtayla iki kat daha iyi oldum

Tahsin Hocam ilk gün ferdi turnuva yapılırsa belli olur seviyeler.Ona göre hareket edilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben burda tahsine bir meydan okuma sezdim ama;)))ne dersin kürsad...?

Alparslan abi nerden çıkarıyorsun ya :fildir:

Aslında hiçde fena olmaz bi meydan okusak. Geçen sene yenilmiştim Tahsin abiye. Bu sene almak istiyorum rövanşı :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adım Nuh Sedat SONSA, geçen yıl Rize'de ki organizasyonda bulunmuştum. Organizasyona bir miktar yardımcı olmuştum. Tufan abi ve Turushan Bey beni tanırlar. Bilgisayar öğretmeni olduğum için, ve de bir iki il de il temsilciliği yaptığım için; forum buluşmasına özel maç föyü, fixtür, eşleştirme kuponları ve grup puan fixtürlerini hazırlayabilirim. Ama organizatör arkadaşlar bana telefondan ulaşıp onaylarlarsa iyi olur. Cuma günü 1-2 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz. o zamana kadar hazır edebilirim.

tel: 0506 407 57 85

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alparslan abi nerden çıkarıyorsun ya :fildir:

Aslında hiçde fena olmaz bi meydan okusak. Geçen sene yenilmiştim Tahsin abiye. Bu sene almak istiyorum rövanşı :tpdance:

yani görelim söyle seviyeler nasil degismis....turnuvaya heyecan gelsin dimi;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Veeeeeeeee biletimi ayırttım cuma gecesi binicem cumartesi sabah direk salona gelicem :D

Harika Burak abi de geliyor.

Haklısın Alparslan abi. Ama unutma sende beni yenmiştin :P:

Bende birazdan çıkıyorum. Yarın sabah ordayım inşallah. Herkese hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harika Burak abi de geliyor.

Haklısın Alparslan abi. Ama unutma sende beni yenmiştin :P:

Bende birazdan çıkıyorum. Yarın sabah ordayım inşallah. Herkese hayırlı yolculuklar.

Bu nedir böyle, ortamda intikam rüzgarları esiyor. Allahtan geçen sene kimseyi yenememiştim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maşallah millet akın akın gidiyor..Bizlerde (doğrusu ben diyeyimde) burada oturduğumuz yerden hımbıl dımbıl çene yapıyoruz..

Eh artık giderken ne yapacaklarınızı anlattınız döndüğünüzde de yaptıklarınızı artık bizlere anlatırsınız..

Buluşmanın tadının tuzunun güzel olması dileklerimle...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlarım,askerlik yaptığım 12 ayımın geçtiği Sivas ta sizlerle beraber olmayı ,son ana kadar çok istememe rağmen ,bazı özel sebeplerden dolayı buluşmamıza katılamamanın verdiği üzüntü ile beraber..:uzgun: ....Katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor..:alkis: Hayırlı buluşmalar diliyorum..Herkese Selamlar...

Not 1: Yediğiniz-içtiğiniz sizin olsun..:D ..Yaşadıklarınızı bizlerle bolca paylaşın lütfen..

Not 2 : Tahsin kardeşim bileğine kuvveeett.!..

Not 3 : İbrahim kardeşim, yapamayacağımız maçlar için şimdiden özüürr...

Not 4 : Tüm arkadaşlarımın Mübarek Kandillerini kutlarım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salondan aldığım son haberleri aktarıyorum..Finalde Tsubasa ( Ozan Kayıhan) ve Burak86( Burak Karatatar) karşı karşıya gelmiş ve çekişmeli geçen maçı Burak 3-2 kazanmış..Tufan abi erken elenmiş bu sefer..Son dakika haberi olarak vereyim dedim, yeni haberler aldıkça sıcağı sıcağına paylaşmaya devam edeceğim bye1.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salondan aldığım son haberleri aktarıyorum..Finalde Tsubasa ( Ozan Kayıhan) ve Burak86( Burak Karatatar) karşı karşıya gelmiş ve çekişmeli geçen maçı Burak 3-2 kazanmış..Tufan abi erken elenmiş bu sefer..Son dakika haberi olarak vereyim dedim, yeni haberler aldıkça sıcağı sıcağına paylaşmaya devam edeceğim bye1.gif

Finale çıkan iki arkadaşıda tebrik ederim....

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yokluğumuzdan faydalanıp lastikleri cebe indiren arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. süpersiniz arkadaşlar. eminim ki çok centilmen ve şov dolu bir maç olmuştur. bu forum sizinle gurur duyuyor tongue.gif

tufan abi kime maç verdi bilen var mı? laugh.gif

Ankara'dan Talha adında bir oyuncuya yenilmiş Tufan abi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yokluğumuzdan faydalanıp lastikleri cebe indiren arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. süpersiniz arkadaşlar. eminim ki çok centilmen ve şov dolu bir maç olmuştur. bu forum sizinle gurur duyuyor tongue.gif

tufan abi kime maç verdi bilen var mı? laugh.gif

Bora eğer ki turnuvaya gelseydin sana alacağın ödüllerin listesini yazayım

1)Benden teselli dolu bir öpücük(Bunu istersen Yurt Görevlisi Mahmut'danda ayarlayabiliriz)

2)Tufan abiden show dolu sayılar

3)Talha'dan sabaha kadar gelen toplar ve bi yerden sonra insanı sinir hastası eden blokları

4)Tsu'dan spinlere şutlar

5)Birde Albeni (Buda benden sana ekstra)

:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 80 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..