Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Tahta ?

karpatlar

Recommended Posts

Aynı grupta yer alan aşağıdaki tahtalardan birini almayı düşünüyorum.Bu tahtaları kullanan veya deneyen arkadaşların yorumlarını öğrenmek isterim.Aynı grupta olduklarından aralarında önemli bir fark yoktur sanırım ama varsa da ne gibi farklılıklar var acaba.

Tecrubeli arkadaşların fikirlerine göre hareket edeceğim.

ANDRO Temper Tech.OFF

DONİC Burn OFF

TİBHAR İnferno

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiçbirini denemedim ama bunlar ısıl işlemle sertleştirilmiş, nemi azaldığı için de hafif olan tahtalar. Genel olarak katı tabir edilen tahtalardan olacakları için daha çok şut, bloğa uyar. Bence daha bilindik kendini kanıtlamış tahtalardan bakın. İlle yeni birşey olsun derseniz Tibhar Stratus Powerwood önerebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

temper tech off bizim çekirgelerden birinde var, off olmasına rağmen sınıfına göre çoook hızlı, kontrolsüz ve hissiz bir tahta, kesinlikle tavsiye etmem

tek artısı işçiliği çok güzel

Aslında sınıflarına göre hızlı olacaklarını düşünmüştüm,tahminim sayenizde teyit edildi.Teşekkürler

Andro'nun bu tahtası off- veya all+ olsa tavsiye edebilirmisiniz acaba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..