Jump to content
Masatenisi.org Forum

3 Raket Karşılaştırılması

Guest canavar

Recommended Posts

Benım almak istedıgım 3 tane raket var bunlardan zaten 1 tanesi benım kendı raketım ancak nasıl olduklarını bılmıyorum.

1) Zoran Primorac 7000 F raketim var onu kullanıyorum ancak abanmalarım çok gitmiyor ve spinlerim tam donmuyor.

2) Timo Boll Platinium + raketi bugun arkadasım aldı ancak daha kullanmadım nasıl oldugunu bilmiyorum arkasında yazanlara göre spin ve speed 100 imiş ancak kontrolu 60 larda

bu iki raket arasından hangısı daha iyidir bende zoran primorac 7000 f olduguna ragmen tutusunu sevmıyorum sizce Timo boll raketını almamı onerırı mısınız?

3) kendi raketımı yaptırmak istiyorum ancak arkadaslarım senın kesmelerın spinlerın cok iyi diyor defans raketı yaptırt diyorlar ancak ben abanmakta istiyorum bana birazcık fikir verebilirimisiniz. Raket yaptırırsam nerede ve ne kadara yaptırtabılırım ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketlerin çoğu birbirine yakın performans gösterir.Aralarında aman aman bir fark yoktur.Bence git 15 tl selex raket al.oyununu geliştir.Ve profesyonel raket topla.profesyonel raket tavsiyeleri forumda bulabilirsin. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 36 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..