Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adidas Tenis Masası

Guest bilgec

Recommended Posts

Merhaba,

Masa tenisini amatör olarak oynuyorum,dahada fazla geliştirmek için evimdeki geniş alana bir masa almak istiyordum.Sitedeki bilgiler çok ilgimi çekti,biraz araştırdım ama yinede bir bilene sormak gerek diye düşündüğümden beğendiğim masa hakkında yorumlarınızı almak istiyorum,yada önereneceğiniz başka masaları.

http://www.masatenisimasasi.com/urundetay.asp?id=10331

Bu linkteki Adidas masa hakkında bilginiz var mı?Birde Adidas bu sektöre yeni girdiği için sanırım yabancı sitelerde falanda fazla kullanıcı yorumu bulamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

markadan önce masanın kalınlığı (21mm'den ince olmamalı) önemli. Sonra katlanabilir vs olması daha sonra da üstteki boya katmanının kalitesi...

Adidas kendi üretim yapmıyor fason ürettiriyor. Bu masa da dunlop vs gibi dandik masalardan farklı görünmüyor. bence ucuza bulabildiğiniz en kalın masayı alın.

teşekkürler tavsiye için,markaya ve görünüşe aldanmamak gerek...araştırmama göre bir alman firma üretiyormuş bunları ve kalınlık 19mm...

internetten almayı düşünüyordum,bu durumda boya kalitesini anlamak mümkün olmayacak,ucuz olanlarda boya kalitesiz olabilir,sonra garanti problem olur diye adidası düşünmüştüm,ama söyledikleriniz mantıklı,tekrar teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birde masa kalınlığı olarak iki kavram var kafamı karıştıran(cahilliğimi mazur görün),bunlardan biri "üst yüzey kalınlığı",diğeride "yan profil kalınlığı",acaba hangisinde aranan özellik 21mm olmalı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en ucuz ve en kalın olarak iki tane ürün buldum farklı sitelerden,bir tanesi baya iyi bir fırsat gibi görünüyor ama sizinde fikrinizi almak istedim bu masalar hakkında:

Dragon Platnium Plus nasıldır?

Ürün kodu: Dragon Platinium plus

Masanın ebatları:274 cm x1525x 76cm Masanın ağırlığı: 119 kg

Giant Dragon masalarında topun masa üzerinde kaymasını engelleyen ve doğru falso almasını saglayan anti-skid teknolojisi vardır.

Piyasadaki diğer maç masalarından farklı bir üründür.

25 mm kalınlığında MDF yüzeylidir yüzey rengi mavidir,30 mm x 60 mm kalınlığında siyah çerçeveli ve katlamalı kilit mekanizması mevcuttur.

8 adet dis yuzeyleri silikon kapli ve yeri cizmeyen tekerlekli (130mmlik) ve 4lü frenaj sistemine sahip ayrıca kullanıma hazır tam otomatik katlanabilme özellikli ve 50 mm x 50 mm taşıyıcı profile sahiptir.

Diğeride Delta Castle markası(22mm MDF) fakat ellerinde kalmamış:

http://www.masatenisimasasi.com/urundetay.asp?id=9105

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Dragon silver" 2-3 aydır oynuyoruz. kenar çizgilerinin düzensiz sıçratmaları dışında pek şikayetimiz yok ama şimdi alacak olsam sizin almayı düşündüğünüz modeli alırdım. Tekerlek sitemi , profili çok daha halbuki kiteli görünüyor. madem evinize alacaksınız daha zayıf bir şey almayın derim

Birde bu konu altında bir şey sormak istiyorum. Katlanır masalar tam ortadan katlandığı için her seferinde ağ takıp çıkartmak ek yeri kenarlarını ister istemez yıpratıyor ve vakit kaybettiriyor. ayrıca tam ek yerine ağı düzgün takmak oldukça da zor halbuki ek yeri tam orta yerine, 3-4 cm bir tarafa yakın yapılsa , bu bölge ölü alan olduğundan oyun etkilenmez ve yukarıdaki sakıncalar da giderilir bu şekilde katlanan masa var mı acaba . ne sakıncası olabilir ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tavsiyeler için çok teşekkür ederim...

Dragon'u 750'ye buldum,diğer 22mm Delta'yıda 619tl'ye buldum,sanırım ucuz olanını alacağım,ama bu haftasonuna kadar karar vermem gerek...Görünüş olarak çok benziyorlar,o zaman pahalı olanına gerek yok diye düşünüyorum.

Resimleri:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben hala karar verememiştim,iyikide karar verememişim diyorum şu fırsatı görünce,ama yinede emin olmak için sizlere danışmak istedim,Enebe Aqua 500 Outdoor Masa Tenisi Masası marka masayı nasıl bilirsiniz?yarı ayrıya indirim var hepsiburada sitesinde( 1.792,00TL'den 799,00 TL'ye düşmüş ).Kalınlığının ne kadar olduğunu pek çözemedim,siz ne dersiniz?

Masa Üst Ahşap Kalınlığı : 16 mm.

Yan Profil Kalınlığı : 40 mm

Şimdi hangisi profil kalınlığını belirtiyor?

http://www.hepsiburada.com/Liste/enebe-aqua-500-outdoor-masa-tenisi-masasi/ProductDetails.aspx?productId=sporeneb2&categoryId=19171

Cihazın Kurulu Ebatları : 2740x1525x760 mm.

Cihazın Katlanmış Ebatları : 450x1525x1710 mm.

Koli Ebatları : 1587x1473x1770 mm.

Çerçeve kalınlığı:30x15 mm çerçeve metalden yapılmıştır.

Masa Üst Ahşap Kalınlığı : 16 mm.

Yan Profil Kalınlığı : 40 mm

Cihazın Ağırlığı : 62 kg.

Masa kenarında raket ve topları koyabileceğiniz özel cep.

Katlanma Özelliği : Katlanabilir, rulmanlı 4 tekerleği sayesinde kolay taşınabilir.

ITTF ( International Table Tennis Federation ) ölçülerine göre üretilmiştir.

Avrupa normlarına uygun güvenlik sistemi,çift güvenlikli kendiliğinden katlanma özelliği.

Özürlü kişilerin kullanımına uygun tasarım.

Üretim Yeri: İspanya.

CE standartlarına sahip.

Diğer Özellikleri : Raket darbelerine dayanıklı üst yüzey. Tek yüzeyi katlanır, bir kişinin tek başına oynamasına olanak sağlar. Dış hava şartlarına uygun.

Satın alacağınız ürün koli içerisinden % 99 kurulu olarak çıkacaktır.

İçerisinde file bulunmaktadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 71 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..