Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Lastik Üzerine Vsg çeşitleri

Guest Shorin

Recommended Posts

Arkadaşlar VSG 2000, VSG 4000 ve Kong Linghui Special tahtalarından kullanan varmı? Bunlara ait butterflyın sitesinde çeşitli özellikler belirtilmiş fakat sorun şuki çevremde VSG modellerinin hiçbirini kullanan birisi yok. Kong Linghui kullandım ve agır geldi acaba VSG kullanan varmı? Sorunum ayrıca lastiklerlede backhand olarak daha kontrollü hatta savunma agırlıklı olarak bolca KESME oynuyorum 1 maçta belki 1 tane backhand vuruyorum. Forehand ise genelde daha atak oynuyorum. Bunlara uygun lastikler hakkında fikrinizi almak istiyorum. Benim dusunceme gelince... NEDEN BU 3 TAHTA ASLINDA 4 tahta vardı matsushita da vardı. Kısacası daha çok defansif özellikli yada kesme agırlıklı oynayan biriyim. Bu degerlere göre...

VSG 4000 düşünüyorum buna bh olarak Tackiness - Drive 1,9 yada KAÇ mm olabilir? fh olarakta Sriver - FX 2,1 nasıl olur?

ZOR BIR KARAR ARIFESINDEYIM FARKINDAYIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

Umut

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vsg 2000 off+ olmasi lazim, kullanmadim ama matsushita dusunen birine ters gelir, kong linghui'nin agir geldigini soyluyorsun, insallah yavas manasina kullanmadin, gram olarak agirliktan bahsettin :fildir: . Zira senin bahsettigin oyuna gore hizlidir aslinda. Gram olarak agirlik konusuna gelince, ayni modelin 10 gram farkli iki ornegini de bulman mumkun, sana kong'un daha agir bir ornegi de dusmus olabilir. Yine de Butterfly tahtalar hafiflikleri ile meshur degiller tabii ki.

vsg 4000 ile de oynamadim, ama carbonlu bir tahta, off- diyorlar, ama yine de tarif ettigin oyuna gore hizli olur diye dusunuyorum, bir de sert bir tahta, yeterince hisli olmayabilir. Bence hiz olarak all+'nin ustune cikma derim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bir dönem vsg 1000 ile oynamıştım. gerçi shorin 2000 ve 4000'ini sormuş ama vsg serisi ile ilgili söyleyebileceğim bir iki şey var. bana sorarsanız vsg serisi pek kaliteli bir seri değil, daha doğrusu pek profesyonel tahtalar hissi uyandırmadı bende. profesyonel derken en üst düzey oyun seviyesinden bahsetmiyorum tabi ki. ama yine de düzenli antrenman yapan hele bir takımda oynayan bir için uygun değil sanırım. butterfly sanki çeşit olsun diye çıkarmış bu seriyi. tek özellikler saplarında sistem nedeniyle sıfır titreşim ve his olması. bu durumu beğenenler var tabi ki. ayrıca kafaları da küçük.

şu anda ise kong linghui special ile oynuyorum ve çok memunum. çok hisli ve hızı gayet yeterli bir tahta. schlager karbon veya beton primorac gibi çok hızlı tahtalardansa hızlıi kontrollü ve hisli bir tahta almak isteyenlere uygun bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bir dönem vsg 1000 ile oynamıştım. gerçi shorin 2000 ve 4000'ini sormuş ama vsg serisi ile ilgili söyleyebileceğim bir iki şey var. bana sorarsanız vsg serisi pek kaliteli bir seri değil, daha doğrusu pek profesyonel tahtalar hissi uyandırmadı bende. profesyonel derken en üst düzey oyun seviyesinden bahsetmiyorum tabi ki. ama yine de düzenli antrenman yapan hele bir takımda oynayan bir için uygun değil sanırım. butterfly sanki çeşit olsun diye çıkarmış bu seriyi. tek özellikler saplarında sistem nedeniyle sıfır titreşim ve his olması. bu durumu beğenenler var tabi ki. ayrıca kafaları da küçük.

Simurg'un yorumlarına aynen katılıyorum. Orta düzey bir oyuncu iseniz ve düzenli oynuyorsanız VSG serisini pek tavsiye etmem ben de. Ama düzenli oynamıyor ve tahtaya çok para yatırmak da istemiyorsanız, fiyat-performans oranı iyi sayılır. Vsg 1000 bayağı hızlı bir tahta bu arada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 68 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..