Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çok Önemli

Tufan Yalcin

Recommended Posts

‎05.02.2011 yani yarın saat 10:00'da tanınmış tiyatro sanatçımız Sn. Betül ARIM Haber Türk kanalında olacak ve Masa Tenisi hakkındada konuşma yapacak ve bilgi verecek. Tüm arkadaşlarımı Bütül hanımı izlemeye davet ediyorum...

Masa Tenisi sporumuz için güzel bir tanıtım ve reklam olacağına inanıyorum. Betül hanıma destekleri içinde teşekkür ediyorum...

Lütfen bu haberi sosyal paylaşım sitelerinizde ve her yerde paylaşınız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni kendi yaptığı programa davet etti uygun bir zaman neden olmasın. Ama yarın kendisi konuk ve masatenisi. org sitemizdende bahsedecek. Daha güzel ne olabilirki ?

Evet arkadaşlar,güzel gelişmeler, bu konuda Tufan hocamın katkıları malum,tartışılmaz...Lütfen herkes proğramı takip edip,gerekli katkıyı versin..Bu tür proğramlarda biliyorsunuz rating olaylarının önemini..Ve de bol bol olumlu e -mail vs..atarsak, hoşlarına gider yapımcıların bu tür şeyler...Biz vazifemizi yapalım..En yakın zamanda Tufan Hocam ı da ekranlarda görürüz İnşaallah..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 65 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..