Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Tavsiyesi

mhcvx90av

Recommended Posts

Yeni kullanacağım TBS tahta için lastik tavsiyelerinizi bekliyorum. Aşırı hızlı olmamak kaydıyla, kontrolü zor olmayan, spinli ve aynı zamanda hisli bir kombi olsun istiyorum. Yani zayıf oyuncular karşısında her hareketi yapabildiğim değil iyi oyuncular karşısında apışıp kalmayacağım bir kombi olmalı. Tek taraflı bir oyun tarzım yok, her iki taraftan da spin çekebiliyorum, kontrollü oyunu seviyorum. Son zamanlarda özellikle masa gerisinden, uzaktan kontraya dayalı oyuna da alışmaya başladım. Oyunum kendimi aşabildiğim ölçüde gelişim sürecinde. Temmuz 2010 daki Rize forum buluşmasında kendi oyun seviyemi görme fırsatım oldu ve şimdi siz arkadaşlarımdan değerli fikirlerinizi bekliyorum. Aklımda olan lastikler; Tenergy05 (1.9 olmak kaydıyla), Desto F3 Big Slam ayrıca tlfda görüştüğüm bazı arkadaşlarımın tavsiyeleri; TBS üstüne Hexer Power Sponge, Baracuda, Tenergy05(1.9) gibi lastiklerin uyumlu olabileceği yönündeydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an kullandığım Offensive CR yi değiştirmiyorum zaten ama dediğin gibi üzerindeki lastikleri belki değiştiririm ilerde. Ama yeni elime geçen TBS için tavsiyelerini bekliyorum.

Şimdi kullandığın tahtayı ben de kullanıyorum. Lastiklerini belki değiştirebilirsin ama tahtaya bulaşma bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..