Jump to content
Masatenisi.org Forum

Serzeniş..

Ersun

Recommended Posts

Arkadaşlar,uzun zamandır sizlerle paylaşmak istediğim bir durumu arz etmek istiyorum..

Kişisel Bilgi

Üye Tipi: Üye

Doğum tarihi: Belirtilmedi

Tabii ki cevap vermemekte özgürsünüz...Ama Allahaşkına arkadaşlar; Çok mu sır sorular bunlar ?...

Adınızı bahşetseniz de, size o güzel isimlerinizle hitap etsek,daha samimi olmaz mı?

Yaş veya doğum tarihinizi yazsanız da; doğum günlerinizi kutlasak, fena mı olur?

Cinsiyet ?..Diyecek bişey bulamıyorum..

Foruma yeni üye arkadaşlar için,yeni ,bilmedikleri bir ortam..Belki tanıyıncaya kadar olabilir, Ama forumumuza uzun yıllardır üye birçok arkadaşımızda da aynı sıkıntılar dikkatimi çekti....İnanın bazen nasıl hitap edeceğimi bilemiyorum..

Sayın şllkjjhggfff .....inanın çok komik oluyor..Ben bu forum sayesinde kardeşim...dostum...diyebileceğim birçok candostlarla tanıştım..İnsanlarla en iyi iletişimin isim ile hitap olduğunu bilen biri olarak,bunu lütfen çok görmeyin....Küçük bir serzeniştir..Herkese Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle haklısın Ersun abi..İnsanlar facebook vs gibi sosyal paylaşım sitelerinde açık kimlikleriyle cirit atıyorlar..Siyasi görüşlerinden cinsel tercihlerine kadar herşeyi paylaşıyorlar gönül rahatlığıyla..Fakat iş foruma gelince nedense bir iki ufak bilgiyi paylaşmaktan kaçınıyorlar..Bu biraz da forumu tanımamakla,buranın ne kadar samimi ve sıcak bir ortam olduğunu bilmemekle alakalı bence..Zamanla bu durumun aşılacağını düşünüyorum..Aşılmasa da yapılacak birşey yok..İnsanlar kendilerini bu forumun bir parçası olarak görmedikleri sürece bizler de onlara mesafeli yaklaşmaya devam edeceğiz,olacağı bu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle haklısın Ersun abi..İnsanlar facebook vs gibi sosyal paylaşım sitelerinde açık kimlikleriyle cirit atıyorlar..Siyasi görüşlerinden cinsel tercihlerine kadar herşeyi paylaşıyorlar gönül rahatlığıyla..Fakat iş foruma gelince nedense bir iki ufak bilgiyi paylaşmaktan kaçınıyorlar..Bu biraz da forumu tanımamakla,buranın ne kadar samimi ve sıcak bir ortam olduğunu bilmemekle alakalı bence..Zamanla bu durumun aşılacağını düşünüyorum..Aşılmasa da yapılacak birşey yok..İnsanlar kendilerini bu forumun bir parçası olarak görmedikleri sürece bizler de onlara mesafeli yaklaşmaya devam edeceğiz,olacağı bu..

Haklısın Çağan kardeşim,fakat insan üzülüyor,ister istemez..(Yaşlandıkça çok mu duygusal olduk ne?..:gulumse: ) İnan bu forumda tanıdığım gönülden kardeşim..diyebileceğim kişilerin başında geliyorsun..Zaten ülke olarak bizi yeterince birbirimize düşürmüşler(her konuda!..)Bizim ki de belki kardeşlik adına bir kıvılcım olur..Neyse..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,uzun zamandır sizlerle paylaşmak istediğim bir durumu arz etmek istiyorum..

Kişisel Bilgi

Üye Tipi: Üye

Doğum tarihi: Belirtilmedi

Tabii ki cevap vermemekte özgürsünüz...Ama Allahaşkına arkadaşlar; Çok mu sır sorular bunlar ?...

Adınızı bahşetseniz de, size o güzel isimlerinizle hitap etsek,daha samimi olmaz mı?

Yaş veya doğum tarihinizi yazsanız da; doğum günlerinizi kutlasak, fena mı olur?

Cinsiyet ?..Diyecek bişey bulamıyorum..

Foruma yeni üye arkadaşlar için,yeni ,bilmedikleri bir ortam..Belki tanıyıncaya kadar olabilir, Ama forumumuza uzun yıllardır üye birçok arkadaşımızda da aynı sıkıntılar dikkatimi çekti....İnanın bazen nasıl hitap edeceğimi bilemiyorum..

Sayın şllkjjhggfff .....inanın çok komik oluyor..Ben bu forum sayesinde kardeşim...dostum...diyebileceğim birçok candostlarla tanıştım..İnsanlarla en iyi iletişimin isim ile hitap olduğunu bilen biri olarak,bunu lütfen çok görmeyin....Küçük bir serzeniştir..Herkese Selamlar...

Ersun abi kesinlikle haklısın.Ama bu foruma br sürü kişi kayıt oluyor.Bazı kişiler güvenlik açısından veya başka sebeplerden ismini vs doğum tarihini paylaşmayı tercih etmiyor.Amam dediğinizde %100 haklısın. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir konu. Bende katılıyorum. Benim nacizane önerim herkes imzalarına Ad , Soyad ve Yaşlarını yazsınlar (yada doğum tarihlerini). Ne dersiniz ? :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam benimde yıllardır forumda savunduğum ve neden herşeyi gizli tutmalarını anlamadığım bir nick name durumları yaşıyoruz. Ama boşuna uğraşıyorsun çünkü iş bizim foruma gelince herkez kim olduğunu gizliyor.

Başka yerlerde sülalesinin bile fotolarını görebilirsin ama bırak kendilerininkini :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bence burada amaç insanların kendisine özel bazı bilgileri paylaşmak istememesi değil.Kişi foruma kaydolurken öylesine dolduruyor kendi özel bilgilerini.Masa tenisi hakkında gereken bilgiyi aldıktan sonra bazı üyeler bir daha uğramıyor bazı üyelerde buradaki samimiyetliği görüp siteden ayrılamıyor.Onlarda zaman geçtikçe düzeltiyorlar.Bir başka sebep ise foruma yeni kayıt olanların yaşlarının küçüklüğü nedeniyle belirtmiyorlar veya önemsiz görüyorlar.Bu benim nazcizane düşüncem.Saygılarımla....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni insanlarla tanışmaya can atan arkadaşlara zaten her zaman ihtiyacımız var. Onlarsız masatenisinin tadı çıkmıyor.

Yine de bırakın isteyen istediği gibi yazsın. Forumun sürekliliğini sağlayan kişiler zaten kendisini saklamaya ihtiyaç duymuyor. Arada yazanlar, aynı soruları soranların kim olduğunu bilmesem de olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 ay önce masatenisi oynamaya başladım.Masatenisi ile ilgili bildiğim ne varsa buradan öğrendim.İlk tahtamı buradan aldım ve tahtayı alırken kimsin,necisin demeden baktım tahta adreste(Yücel SAYAR)abime teşekürler.Şimdi olsa sadece ismimle nick almak isterdim.Burası gerçekten masatenisine bakış açımı değiştirdi.Tanıdığım masatenisi severlerin tamamı,bilmeyenlere günahını bile vermeyi sevmeyen kişilikler.Oysa buradaki üyelerin birçoğu bilgilerini aktarmak isteyenlerle dolu.İyiki üye olmuşum.

Bilgi paylaşımının üst sınırı yoktur.Alt sınırı ise en az bir bilgi paylaşmaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum son derece güvenilir ve nezih bir ortam. Bence Türkiye'de bu işe gönül vermiş bir avuç insanın bilgilerini paylaşması ve tanışması çok önemli. Forum masa tenisi dünyasının Türkiye'deki yansıması, burayı sadece sanal bir ortam olarak düşünmek yanlış olur. Ben de buradan Bilal Kardeşime teşekkür etmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..