Jump to content
Masatenisi.org Forum

Makale Ve Bilimsel Yayın Havuzu

bila055

Recommended Posts

• 4 months later...

MASA TENİSİ HAKKINDA BİLİMSEL ÇALIŞMA YAPAN ARKADAŞLAR İÇİN YAYINLAR VE MAKALELER HAVUZU OLUŞTURALIM.

Ne oldu, bu havuzun içi boş görünüyor... Aşırı sıcaklardan buharlaştı mı..!!..???...Sular kesik de ondan mı bir türlü doldurulamadı ..!!!!..???

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Havuz bir türlü dolmadı ne yapacağız biz şimdi...Havalarda ısınıyor biz kimin havuzuna kaynak olacağız..

Serinlemek içim bizim evin küveti bu işi görürmü ki....Doldurdum küveti bir kere, hadi bakalım bismillah balıklama atlıyorum..

Havalar sıcak bizim akıl durumlarıda artık bu seviyelerde geziniyor..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

MASA TENİSİ HAKKINDA BİLİMSEL ÇALIŞMA YAPAN ARKADAŞLAR İÇİN YAYINLAR VE MAKALELER HAVUZU OLUŞTURALIM.

ittf.com sitesinin anasayfasında,

main page menüsünün içindeki,

sports and science adlı bağlantıya tıkladığınızda

açılan sayfanın sağ kenarındaki menüde,

international journal of table tennis sciences adlı yayının geçmiş sayılarına ulaşmak mümkün.

Bu sayılarda, masa tenisinde çok derin mevzulardan bahseden yüzlerce makale,

ingilizcesi kuvvetli ve yeterli sabra haiz meraklıları tarafından okunup hazmedilmeyi beklemekte.

Bu makaleleri bir devirin hele, sonra gerekirse havuz işi düşünülür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Ben size daha yakından bir adres vereyim..Çukurova üniversitesi Spor Akademisi Öğretim Görevlileri Sn.Sunay ve Müge Atakan..Masatenisini bilimsel anlamda formel ve informel çalışma başlangıcından itibaren gerek teorik gerekse teknik anlamda ölçülebilir değerler ile çalışmalar yapan bu öğretim görevlilerimizi ve yetiştirdikleri öğrencilerini bir kez daha kutluyorum.Son Minikler şampiyonasına da bakabilirsiniz

Lütfen dönüp kendinize bakınız.İyi oyuncu,veya antrenör olabilirsiniz.Ancak eğitimin bilimsel yaklaşımındaki donanımlara da sahip olmalısınız.

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun abi bunlara pek dikkat etmemiştim , ben bundan sonra daha dikkatle inceleyeceğim , Türkiye'de o tarz çalışmalar olmayınca biz de net olarak bilemiyoruz , ben bugüne kadar masa tenisi üzerine tez olarak bir tek Babür abinin tezini görmüştüm...

Kolay gelsin. Bir ikisine göz attım, aklım ermedi bıraktım.

Ben gelen topa raketimi sallarım, ya tutar ya tutmaz. Ötesini bilmem.

Masa tenisi ne kadar basit, ben o kadar mutlu.

:esne:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..