Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Butterfly Ekipman Nerede?

Guest Apex

Recommended Posts

Merhabalar,

Bu siteyi bir süre önce keşfettim ve sürekli takip ediyorum , gerçekten çok faydalı güzel bi site ve forum olmuş...

Ben de en sonunda kendime bi raket toplamaya karar verdim yanlız Ankaradayım ve burada şu ana kadar sadece 2 yerde butterfly lastik bulabildim (biri ülkealan pasajında ufak bi dükkan, diğeri de maltepeye çıkarken izmir caddesinden bi sonraki sokakta iki katlı bi spor mağazası). Lastik olarak SriverFx almayı düşünüyorum fakat bu dükkanlarda 63 milyondan satıyorlar tanesini. Ülkealanda peşin 52 milyona indi ama gene de pahalı geldi istanbul fiyatlarına göre(forumdan takip ettiğim kadarıyla ender spor).

Acaba daha uygun fiyata Ankara'da butterfly ekipman bulabileceğim bir yer var mı?

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olabilir aslında gerçi o lastikle hiç oynamadım sriverı denemiştim beğenmiştim. Mesela hızlandırıcı zamk yoktu benim oynadığım sriverda, kontrolünü beğenmiştim. Desto f3 alırsam daha mı az kontrollü olur srivera göre? Benim için hızdan çok kontrol ve spinli olması önemli. Fh 2.1, bh 1.9 almayı düşünüyordum sriverfx'i. Desto f3'de 1.8 ile 2.0 alırsam aynı özellikli olur mu?

Rica etsem sriver fx'le bu desto f3'ü kısa bi şekilde karşılaştırabilirmisiniz? Messela sriver daha yavaş ama daha kontorllü , desto daha hızlı ve spinli gibi..???

Tahta olarak ta grubba ya da timo boll all+ almayı düşünüyordum acaba donic'in bunlara eşdeğer hangi tahtasını alabilirim?

Son olarak da bunları bulabileceğim yerin bi tam adresi varsa ya da kısaca bi tarif ederseniz çok sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında ille butterfly olsun demiyorum aslında ama diğer markaları pek bilmiyorum o yüzden butterfly istedim. İnternetten sipariş olayına da pek sıcak bakmıyorum bi de fazla pahalı olsun istemiyorum. O yüzden Ankarada bulabildiklerime göre uygun bişey almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 66 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..