Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adrien Mattenet-Kalinikos Kreanga

Recommended Posts

Son günlerde popülerliği artan bir oyuncu; Mattenet'in backhandi, bir zamanların en iyisi kabul edilen Kreanga'nın backhandine karşı!

Güzel ralliler var, çekim kaliteli. Bakalım kim galip gelmiş.

ömer abi valalhi çok güzel videolar paylaşıyorsun. :alkis:

Kreanga'nın bachandine hayranım benimde backhand'im iyi vallahi ağızım açık izliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömer abi valalhi çok güzel videolar paylaşıyorsun. :alkis:

Kreanga'nın bachandine hayranım benimde backhand'im iyi vallahi ağızım açık izliyorum.

Teşekkür ederim. Kreanga'yı bende severim ama yeni nesillle artık başedemiyor <_<

Tabi Adrien de kendini çok geliştirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nedense ısınamadım bu adama... Daha önceki maçlarında sinirlenip raketini falan attı abuk sabuk bağırdı falan... Hırs iyidir de böyle rakibi rahatsız edecek türden hareketler çok itici duruyor...

Bu adamla ilgili izlediğim bütün videolarda benzer yorumlar yapılıyor, çok itici, gıcık, tabiri caizse kıl bir tipi ve davranışları var :lol: Ama herkes şu yorumu peşine ekliyor "ama adam haketti maçı" bence zamanla sevdirir kendini. Tabi daha sportmence tavırlar sergilerse...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..