Jump to content
Masatenisi.org Forum

2007 Zagreb Open

Recommended Posts

tesekkürler ömer bey takip ediyorum sizin sectiginiz ve siteye koydugunuz mac videolarıda cok kaliteli ve ilginc öylesine sıradan bir link koyupta paylasıma acmıyorsunuz sizde bir tebrik hakediyorsunuz bence...

Yüzlerce video izliyorum çoğu güzel oluyor herkes izlesin isterim ama çok kalabalık olunca tadı kaçar diye düşünüyorum. Bu yüzden en etkileyici olanları paylaşıyorum. Dikkatiniz için teşekkür ederim. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler ömer dostum. paylaşımda 1 numarasın.

çekim açısı ve yakınlık muhteşem. bu arkadaşı uzun bir süredir takip ediyordum. bir aralar video eklemeye ara vermişti. şimdi kaldığı yerden devam ediyor. inşallah büyük turnuvalar evine yakın yerlerde düzenlenir ve gider de daha güncel maçlar seyretme imkanı buluruz.bu arkadaş paparazzilik konusunda da iddialı görünüyor fakat nedense hep çinliler üzerinde yoğunlaşmış. yinede bu gibi unsurlar videoya renk katıyor ve izleme keyfini arttırıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..