Jump to content
Masatenisi.org Forum

Waldner De Pütüre Başlamış!

Recommended Posts

Adından da anlaşılacağı gibi. Zor raketlerle (pütür) oynanan bir turnuva. Herkes pütür kullanıyor galiba bu turnuvada. Başlarda rezalet bi oyun izledim. Ama ilerledikçe özellikle ortalara doğru çok güzel sayılar var. Tavsiye ederim, izlenmeli :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adından da anlaşılacağı gibi. Zor raketlerle (pütür) oynanan bir turnuva. Herkes pütür kullanıyor galiba bu turnuvada. Başlarda rezalet bi oyun izledim. Ama ilerledikçe özellikle ortalara doğru çok güzel sayılar var. Tavsiye ederim, izlenmeli :gulumse:

Oradaki hard kelimesi zor değil sert anlamına da gelebilir. Hard Bat burada bir terimdir. Süngersiz kısa pütür lastiklerle kaplanmış lastiklerle oynanan bir oyundur bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oradaki hard kelimesi zor değil sert anlamına da gelebilir. Hard Bat burada bir terimdir. Süngersiz kısa pütür lastiklerle kaplanmış lastiklerle oynanan bir oyundur bu.

bu hafta ben de denedim. karşımdaki arkadaşa benim raketi verdim. defans yapması acayip hoşuma gitti. zevkli geldi ama genede onunla ciddi bir maç yapılmaz sadece arada bir eğlence için oynanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...zevkli geldi ama genede onunla ciddi bir maç yapılmaz sadece arada bir eğlence için oynanır.

Ciddi maç yapılmaz demek pek doğru olmaz..Hardbat'i ayrı bir spor dalı gibi düşünmek lazım..Bu spor dalında da Dünya şampiyonaları yapılıyor..Zaten herkes eşit koşullarda oynuyor..Karşında düz raketle oynayan bir adama karşı elbette pek bir şansın olmaz..Ama ikiniz de eşit koşullardayken ortaya hem eğlenceli hem de rakebet dolu maçlar çıkabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pütür bu turnuvanın özelliği değil mi?

Evet, toplam 11 veya 12 tane lastikle oynamaya izin veriliyor. Hepsi süngersiz sadece kısa pütürler.

Ayrıca tahtalar sadece tahta katmanlardan oluşmalı.

http://www.hardbat.c...bCoverings.html adresinden lastiklerin istesini görebilirisiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..