Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ittf Dünya Sıralaması

Serhat Köksal

Recommended Posts

En son (3 Ocak 2011) ittf sıralamasında Timo Boll 1. sıraya çıkmış. İlk 10 şöyle:

Sıra/Eski sıra - Puanı - Adı - (Ülkesi)

1 (2) 2726.00 BOLL Timo - (GER)

2 (1) 2683.00 MA Long - (CHN)

3 (<<) 2665.00 WANG Hao - (CHN)

4 (<<) 2598.00 ZHANG Jike - (CHN)

5 (<<) 2590.00 MA Lin - (CHN)

6 (<<) 2577.00 SAMSONOV Vladimir - (BLR)

7 (10) 2554.00 MIZUTANI Jun - (JPN)

8 (7) 2516.00 WANG Liqin - (CHN)

9 (8) 2514.00 JOO Se Hyuk -(KOR)

10 (9) 2467.00 XU Xin - (CHN)

http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.asp?category=wr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Safa Aslaner

ben abilerime birşey sormak istiyorum ma lon önce pehold ile başlayıp shaked tutuaşmı geçti bunu merak ettim sanki başktan beri shaked oynmıyor gibi geldi.Bir yazıda artık herkesin shaked tutusa geçtiğini ve bazı çinli sporcularında geçtiğini okumustum ma long bu sporculardanmıdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ağlayacağım. Helal olsun Timo :uzgun:

Timo Boll, Avrupalı oyunculara kolay kolay maç vermiyor. Oysa Çinde, rakiplerine kolay kolay maç vermemek mümkünmü. Orası tam bir kurtlar sofrası. Ma Long, Zang Jike, Ma Lin, Wang Hao, Wang Liqin ve Xu Xin in bulunduğu bir ligte yenilgi almak çok kolay, dünya sıralamasında birinci dahi olsa. Bana kalırsa Timo Boll un 1.liğinde bununda payı var. Tabi bir tahmin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo'nun birinciliği beni sevindirdi. Çünkü bu işe bu kadar emek veren ve Çinlilere kafa tutabilen ender sporculardan biri.. Eskilerdne birde Waldner vardı.. Demek ki Timo da zamanla daha falzla efsane olacak sporculardan... Tebrik ediyorum kendisini.. (görünce söylersiniz..:P: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo'nun birinciliği beni sevindirdi. Çünkü bu işe bu kadar emek veren ve Çinlilere kafa tutabilen ender sporculardan biri.. Eskilerdne birde Waldner vardı.. Demek ki Timo da zamanla daha falzla efsane olacak sporculardan... Tebrik ediyorum kendisini.. (görünce söylersiniz..:P: )

bu işe bu kadar emek veren derken şöyle bir problem var, bence çinli oyuncular daha çok emek veriyordur.(yani daha çok antrenman)

bu çinlileri biraz hırslandırırsa çok daha güzel maçlar izleriz

bence bir önemli olay da jun mizutani nin 7. sıraya çıkması kendisini ilk beşte görmeyi arzu ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..