Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tarihi Değişiklik

Recommended Posts

Arkadaşlar 20 gündür elimde olmayan nedenlerden dolayı (ADSL SAĞOLSUN)sizlerden ayrı kaldım.Umarım tekrar teknik sorunlar yaşamam.

Neyse asıl konuya gelelim.Bu arada masatenisine başladığımdan beri değiştirmediğim tahta ve lastik markamı bu hafta başı değiştirmiş ve benim için bir ilke adım atmış bulunuyorum.(Bu duruma üzülecek arkadaşlar tabii ki olacak.Ping, Arsun vs... :lol: )

Artık Schlager Carbon tahta ve 1,9 Brice lastiklerle oynayacağım.Bu hafta antremanları bu yeni tahtamla yaptım.Alışmam gerek çünkü terfilerde bu ekipmanla oynayacağım.Vatana millete hayırlı olsun.

Eh insan yaşlandıkça değişiklik arıyor <_<:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Artık Schlager Carbon tahta ve 1,9 Brice lastiklerle oynayacağım.Bu hafta antremanları bu yeni tahtamla yaptım.Alışmam gerek çünkü terfilerde bu ekipmanla oynayacağım.Vatana millete hayırlı olsun.

Valla gormeden inanmam... Gel-geri tahtasinin hararetli savunucusu, kabak lastiklerin bir numarali koruyucusu Tufan ustat, bu haber asparagas olmasin? Ciddi misin, valla kulaklarima, yani pardon gozlerime inanamadim da... :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah... Allah... Yanlış okuyorum herhalde yada sabah sabah rüya görüyorum. :sasi:

Ya Ertan Abi bu yazının üstüne gözleri ovuşturan ve küçük dilini yutmuş smileylerden yok mu?

Hayırlısı olsun Tufan'cım. Ne diyelim.. "Olmuşla ölmüşe çare bulunmazmış"tan başka...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman yeni kız tahtamız tüm masa tenisi camiasına hayırlı olsun :D: koskoca schlager bile ne hale geldi... :fildir:

valla tufan abi çok şaşırdım...yeni raket senin bünyede hasara yol açmasın..? alışkın değilsin...en azından 3 yıllık olması lazım lastiklerin...maçlarda başarılar...yeni raketinle kimse tutamaz seni...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi yeni lastiklerin ne kadar yeni???

sana sorun çıkarmasınlar

rahat olun arkadaşlar..yeni lastikleri tufan abinin rakiplerine sorun çıkaracak...en az bir bulgar devirecek tufan abi....hatta hepsini....sana güveniyoruz tufan abi... :alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sıfır tahta ve lastiklerimle terfilerde istediğim gibi oynayamadım.Ancak çok kötüde değil.Lastikler yeni olduğu için biraz fazlaca servis yedim ve spinler hızlı ancak bloklar filede kaldı :sasi: .Biraz Rot-Balans ayarı yapmam lazım :lol: .

Bu raketle gördüğüm kadarıyla kesinlikle gelen servisi kesmemek gerekiyor.Mutlaka kısa servisi açmak,uzun servise ise spinle başlamak lazım :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arsun tez zamanda bırak sen bu masa tenisi işini... Fahsettin kim diye sormak, futbol oynayıp da Maradona kim diye sormak gibi birşey.

Maradona kim? :P::lol:

Ya arkadaslar, ben superlig oyuncularini pek bilmem valla kusuruma bakmayin... Fahrettin gercekten onemli bir sahsiyet midir, Maradona futbolda ne ise Fahrettin masa tenisinde odur derseniz, surda duser bayilirim simdi... :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..