Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gece Saat 1 De Uykuluyken Çektiğimiz Video.

KursaD

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=j1bwMCmNoew&feature=player_embedded

Üstadlar gece saat 1 de yatakdan kalkıp gidince böyle bi mayışıklık oluyor :gulumse:

Oyunlar rezalet. Video ya müzik attım çok güzel. Onlar dinlenir. Maçı boşverin zaten bişey yok :oogh: Müzik güzel ama dinleyin derim :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi bitik ya vallhi bir üflesem uçacak gibisiniz vallhi vuracak haliniz kalmamıs.(Müzik harika hemen indirip mp3 formatına dönüş türeceğim.)Bir sorum oalcak saat 1 de nerede oynuyorsunuz okuldamı veya başka bir yerde saat 1 de nasıl oynuyorsunuz ???? :pirpir: karşınızdaki osman galiba defansçı gibi oynuyor ama sanki biraz daha kesik oynasa daha iyi oalcak gibime geldi bende biraz def oynuyorum ama bh fh göre süper ama sanki sadece bh şutlarla olmuyor gibi bh blok spin şut yanında bence defans oyuncusunun en büyük özelliği iyi kesik atabilmesidir.(ben kendi göüşümü ifade ettim kendimden esinlenerek yanlış olabilir abilerimiz yorum yaparsa sevinirim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir sorum oalcak saat 1 de nerede oynuyorsunuz okuldamı veya başka bir yerde saat 1 de nasıl oynuyorsunuz ???? karşınızdaki osman galiba defansçı gibi oynuyor ama sanki biraz daha kesik oynasa daha iyi oalcak gibime geldi

Kendi okulumuzda oynuyoruz. Bizim de anahtarımız var. Istedıgımız zaman gıdıp oynuyoruz.

Osman klasik bi defans oyuncusu degıldır. İçeri çok harika top atar. Ve şutlarınada akıl sır erdiremeyiz. Ancak çok formsuzdu o akşam. Ve çok yorgundu. ondan böyle uyuz bı oyun çıktı ortaya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..