Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta

Recommended Posts

Avalox 555BT modelini kullandim, daha once soranlara kisisel cevap olarak attigim mesaji buraya kopyaliyorum:

"555BT tahta hatirladigim kadari ile off- off (off deniyordu gerci ama bence biraz daha yavas olabilir, tam off- de degildi sanki) arasi orta sertlikte, kontrolu iyi, topu spinli oyun icin yeterince tutabilen ve alismasi kolay bir tahta. Bence basarili. Bu arada carbon vs icermeyen bir tahta icin de bir miktar pahali. Fabrikadan cilali olarak geliyor, hizli yapistirici kullaniyorsan cok faydali bir uygulama. Almadan once ping-pong.com ve paddlepalace.com sitelerindeki fiyatlarini kontrol et ve degisik kombo raket fiyatlari ile karsilastir bence. Zira Avalox markasinda kombo var miydi tam hatirlamiyorum, ama bu tip uygulamalarda lastikler de cok ucuza geliyor eger ihtiyacin varsa. Yollama ucretini koysan dahi ustune Turkiye fiyatlarindan daha ucuza temin etmek mumkun."

demisim. Turkiye'de Avalox pek bulunmuyor, Spinspor'da vardi, ama korkunc fiyat cekiyordu vakt-i zamaninda, eger kalbin falan varsa dilalti al bir tane, oyle sor fiyatini :D: . Bana kullanilmis bir tahta icin cekilen fiyata ben yukarida bahsettigim sitelerden birinden lastiklerle beraber aldim yenisini (gonderme ucreti dahil ayrica). Gerisini sen dusun artik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 59 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..