Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tt-Rating 'de Yeni Lider

Hakan KIRIK

Recommended Posts

Çoook uzun zaman sonra TT-rating'de liderlik el değiştirdi.

Mehmet bey FBVTT'deki turnuvada 3 maç kaybedince ilk 3 sıra şu şekilde oluştu:

1.Burak KARATATAR

2.Hakan KARAKOÇ

3.Mehmet YILIK

Burak ve Hakan arkadaşların maç sonuçlarını öğrenemediğim için yakında tekrar Mehmet bey zirveye oturur.

Bu arada Mehmet beyin mağlubiyetlerinin nedeni pütür lastiğe henüz alışamaması zannedersem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.Burak KARATATAR

2.Hakan KARAKOÇ

3.Mehmet YILIK

Burak ve Hakan arkadaşların maç sonuçlarını öğrenemediğim için yakında tekrar Mehmet bey zirveye oturur.

Bu arada Mehmet beyin mağlubiyetlerinin nedeni pütür lastiğe henüz alışamaması zannedersem.

Ankara'da oynayabileceğim pek kimse yok açıkçası ligde de rating üyelerinden kimseyle oynayamadım. Ben ne yapıcam bilemiyorum :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ne yapıcam bilemiyorum :pirpir:

Yapacak fazla bir şey yok tabiiki, ancak yakın çevrende oynayanlara üye olmalarını tavsiye edebilirsin.

Kuralı hatırlatmakta yarar var:

...

8. Son 6 ay içinde 2 farklı oyuncu ile maç yapmayan oyuncular Puan Sıralaması'nda görünmeyeceklerdir ve sıralamayı etkilemeyeceklerdir

8.a. Gereken maçları yaptıkları zaman takip eden ay başında tekrar sıralamaya gireceklerdir. Puanlardan ayrıca bir çıkarma yapılmayacaktır.

8.b. Son 36 ay içinde hiç maç yapmayan üyeler tamamen silinecektir.

8.c. Pasif olan oyuncu normal şekilde maçlarına çıkar, maç neticeleri de sisteme girilir. Buna herhangi bir engel yoktur. Puan alıp vermeye devam eder. Bir sonraki aktif/pasif kontrolünde gereken kritere ulaşmış ise tekrar PUAN SIRALAMASI'nda görünür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.Burak KARATATAR

2.Hakan KARAKOÇ

3.Mehmet YILIK

Bende çokkk uzun zamandan bu yana lider olmaktan sıkılmıştım:), böylesi daha iyi oldu. Şaka bir yana son iki ayda o kadar çok olumsuzluk(raketimin çalınmasından tutun, aradığım lastiği bulamamak vs vs.)yaşadım ki, bütün ayarım hem oyun hem de psikolojik olarak bozuldu. Umuyorum ki 17-18-19 Aralık tarihinde İstanbul'da yapılacak olan 1. lig maçlarına kadar kendimi toparlarım yoksa vay halime:(Bu arada, TT-ratingde patlama yapıp hızlı bir şekilde yukarılara çıkması gereken arkadaşlar (Bora Dileri, Cengiz Penol, Hasan Uğur) olduğunu düşünüyor ve bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey,

tt-rating'de bir oyuncunun ID'sine tıklayarak yapmış olduğu maçları ve her maç için aldığı/kaybettiği puanları görebiliyoruz (Oyuncu istatistikleri). Bu bölümde her iki oyuncu için maç öncesi puanlarının da görülmesi daha iyi olmaz mı?

Örneğin;

Mevcut Yapı:

Maç_ID * Galip * ID * Mağlup * ID * Skor * Tarih * Yer * Tur * Eski_Puan * Yeni_Puan * Fark

Maç öncesi puanların görüleceği yapı: (Üzeri çizgili olanlar kaldırılabilir.)

Maç_ID * Galip * Puanı * ID * Mağlup * Puanı * ID * Skor * Tarih * Yer * Tur * Eski_Puan * Yeni_Puan * Fark

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maç öncesi puanların görüleceği yapı: (Üzeri çizgili olanlar kaldırılabilir.)

Maç_ID * Galip * Puanı * ID * Mağlup * Puanı * ID * Skor * Tarih * Yer * Tur * Eski_Puan * Yeni_Puan * Fark

ilk fırsatta ele alacağım bu konuyu.

Maç ID kalmalı ama, çünkü en çok o numaraya göre mesaj geliyor. Örnek: Benim 2345 nolu maçım, Ahmet beye karşı 3-0 değl 3-1 bitti, gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raketimin çalınmasından tutun, aradığım lastiği bulamamak vs vs.)

Mehmet bey,

raket olayına üzüldüm. Nerede olduğunu merak ettim doğrusu.

Keşke tek tip allround bir lastik olsa da herkes onu kullansa (pütürsüz). Birçok problem ortadan kalkardı...

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende çokkk uzun zamandan bu yana lider olmaktan sıkılmıştım:), böylesi daha iyi oldu. Şaka bir yana son iki ayda o kadar çok olumsuzluk(raketimin çalınmasından tutun, aradığım lastiği bulamamak vs vs.)yaşadım ki, bütün ayarım hem oyun hem de psikolojik olarak bozuldu. Umuyorum ki 17-18-19 Aralık tarihinde İstanbul'da yapılacak olan 1. lig maçlarına kadar kendimi toparlarım yoksa vay halime:(Bu arada, TT-ratingde patlama yapıp hızlı bir şekilde yukarılara çıkması gereken arkadaşlar (Bora Dileri, Cengiz Penol, Hasan Uğur) olduğunu düşünüyor ve bekliyorum.

Mehmet abideki bozulmanın sorumlusu BENİM!!

:D:

Beraber antrenman yaptık bir kere, ondan sonra eli bozuldu Mehmet abinin.

Affet abi!

Birinciliğe yerleşen Burak Karatatar'a tebrikler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet bey,

raket olayına üzüldüm. Nerede olduğunu merak ettim doğrusu.

Keşke tek tip allround bir lastik olsa da herkes onu kullansa (pütürsüz). Birçok problem ortadan kalkardı...

Selamlar

Hakan Bey,Çok teşekkürler, Bora'nında belirttiği üzere, muhtemelen Romanya veya Rusya'da olabilir.Görüşmek üzere,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet abideki bozulmanın sorumlusu BENİM!!

:D:

Beraber antrenman yaptık bir kere, ondan sonra eli bozuldu Mehmet abinin.

Affet abi!

Birinciliğe yerleşen Burak Karatatar'a tebrikler.

Ongun'cuğum sadece antrenman değil, aynı zamanda çift maçıda yaptık, onuda unutma lütfen:)Yoksa bir antrenmanla böyle yıkılmazdım:(Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak Karatatar ile yaptığımız maçların sonucu

...

Merhaba Samet,

bu maçların tarih ve oynandığı yerleri de yazarsan girebilirim.

Not: normalde buradan değil de hakan@tt-rating.com adresine skorları bildiriniz. Burada görmeyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Samet,

bu maçların tarih ve oynandığı yerleri de yazarsan girebilirim.

Not: normalde buradan değil de hakan@tt-rating.com adresine skorları bildiriniz. Burada görmeyebilirim.

Salon:gazi üniversitesi spor salonu

Tarihler:bir gün arayla ama hangi tarih Samet biliri :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..