Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Kuruluşlar Arası Süper Lig

Recommended Posts

Haldun bey merhaba,geçen hafta bizim maçlar ertelendiği için maç yapamadık..Bu akşam erteleme maçları oynanacak.. Selamlar..

Yer : Acemler Buski spor salonu...(Acemler istasyonu karşısı)

Saat : 18.30 - 20.00 arası..

ersun hocam 1 aydan fazladır puan durumuyla ilgili bilgi yok yazarsanız seviniriz 1 de hoccam hangi gün oynanıyor maçlar tanışmaya ve seyretmeye gelellim istiyoruz sağlık müdürlüğünden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ersun hocam 1 aydan fazladır puan durumuyla ilgili bilgi yok yazarsanız seviniriz 1 de hoccam hangi gün oynanıyor maçlar tanışmaya ve seyretmeye gelellim istiyoruz sağlık müdürlüğünden

Arkadaşlar merhaba..Bir süredir salon problemlerinden dolayı ,süper lig maçlarımız değişik salonlarda değişik zamanlarda oynanması nedeni ile bilgi akışında sorunlar yaşadık fakat son 2 haftadır tekrar Dikkaldırım salonumuza geri döndük ve şu an ligimizin son haftasına girmiş bulunuyoruz..Teknik arızalardan dolayı..:sorry: ..

İlgilenenlere 09.03.2011 tarihli güncel maç sonuçları ektedir..Herkese Selamlar..

Yer: Dikkaldırım Spor Salonu

Tarih: Çarşamba günleri

Saat: 18.30

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Hocam merhaba. Bursa lig heyetinin düzenlediği turnuvaya katılıyor musunuz?

Merhaba Fatih Bey..Evet,katılıyorum..İlk defa böyle bir organizasyon olacak, Bursa da..

72 grup..Toplam 217 kişi katılmış..Çok güzel bir gelişme..Sporumuzun gelişip,yayılması, güzel dostluklara vesile olmasını diliyorum..Siz de Bursa da mısınız?Katılıyor musunuz? Biz 13. grupta 15.03..Salı günü akşamı mücadele vereceğiz...Orada olursanız,tanışırız..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Fatih Bey..Evet,katılıyorum..İlk defa böyle bir organizasyon olacak, Bursa da..

72 grup..Toplam 217 kişi katılmış..Çok güzel bir gelişme..Sporumuzun gelişip,yayılması, güzel dostluklara vesile olmasını diliyorum..Siz de Bursa da mısınız?Katılıyor musunuz? Biz 13. grupta 15.03..Salı günü akşamı mücadele vereceğiz...Orada olursanız,tanışırız..Selamlar..

Evet biz de katılıyoruz. Okuldan 3 öğretmen arkadaşla katılıyoruz. Bizim maçlarımız perşembe günü. Grupları geçebilirsek elemelerde görüşürüz inşallah. Mudanya Mütareke oyunlarında görüşmüştük zaten. Forumu o zaman tavsiye etmiştiniz. Tekrar görüştüğümüzde hatırlarsınız sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam merhaba. Bugün maçlarınız vardı sanırım. Nasıl geçti? Bu arada bir şey soracaktım, turnuva talimatnamesinde aile hekiminden sağlık raporu istenecektir diyor. Buna gerek var mı acaba?

Merhaba Fatih hocam,ben grubtan çıktım..Size de başarılar..Sağlık raporu bazı arkadaşlardan toplamışlar.Yanında olmayanlardan daha sonra getirmeleri istenmiş..

Biz biraz geç gittiğimiz için bizden istemeyi unuttular.Kısacası çok önemli değil,sonrada çıkarsanız olur gibi..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam foruma girmemiş sanırım, ben cevap vereyim: Evet sağlık raporu isteniyor. Zaten alması çok basit, aile hekiminin olduğu sağlık ocağına gidin, standart bir prosedür, iki dakikada alıyorsunuz. Eğer maç günü alamamışsanız da bir iki gün sonra getireceğim diye birşey imzalatıyorlar. Yani sıkıntı yok.

Bu arada Ersun hocam da, aynı okuldan Kemal hocam da, (sevinerek söyleyeyim ben de) her maçımızı 3-0 alarak ikinci tura çıktık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam foruma girmemiş sanırım, ben cevap vereyim: Evet sağlık raporu isteniyor. Zaten alması çok basit, aile hekiminin olduğu sağlık ocağına gidin, standart bir prosedür, iki dakikada alıyorsunuz. Eğer maç günü alamamışsanız da bir iki gün sonra getireceğim diye birşey imzalatıyorlar. Yani sıkıntı yok.

Bu arada Ersun hocam da, aynı okuldan Kemal hocam da, (sevinerek söyleyeyim ben de) her maçımızı 3-0 alarak ikinci tura çıktık.

ersun hocam, fatih hocam, kemal hocam aynı hızla gevşetmeden daha nice 3-0 lara imza atarak devam tebrikler ve başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 86 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..