Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Masatenisi Turnuvası, 4 Haziran

Guest Simurg

Recommended Posts

TEKLER TURNUVASI

4 HAZİRAN 2005 CUMARTESİ

SAAT 11:30

Yer : Haydarpaşa Lisesi Masa Tenisi Salonu

tel : 216 3256035

e-mail : ivtta@mynet.com

Not: Bilenler ve İyi Bilenler haziran ayı turnuvasında birlikte oynayacaktır.

Turnuvaya katılmak isteyenlerin en geç 3 Haziran Cuma akşamı saat 20 ye kadar isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

Katılım Bedeli : 7.5 YTL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:dans: sLm barış nasılsın ben mehdi senden tahta almıstım neyse sen şu turnuva hakkında bana detaylı bilgi yollarsan sevinirim bu arada sen haydar paşa lisesindemisin neyse şu turnuva hakkında manolkan@hotmail.com adresine bir mail atarsan sevinirim hadi sana kolay gelsin kendine iyi bak görüşmek üzere :D:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba,

turnuva ile ilgili daha ayrıntılı bilgi bende yok. sanırım tüm gerekli bilgiler mesajda yazıyor. Haydarpaşa Veteran Derneği'nden bana gelen maildeki bilgileri olduğu gibi koydum. daha ayrıntılı bilgi isteyenler mesajdaki telefonları arayabilirler.

selamlar

Barış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
:D: arkadaşlar çok iyi oynayanlar gelirmi ve kötü oynayanlar kaç gün sürüyo,ödül ne? bilenler varsa sölesin lütfen :D:

2005 yılının olayı bu.

Güncel Haydarpaşa turnuvaları için:

http://www.ivtta.net/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2005 yılının olayı bu.

Güncel Haydarpaşa turnuvaları için:

http://www.ivtta.net/

tekrar merhaba,

bu pazar günü (1 haziran) tek maçlarını okmeydanında yapıyoruz.geçtiğimiz c.tesi haydarpaşa da yapılan maçlar çok kaliteli ve keyifliydi (2. bir kategori olarak "umut vaat edenler"i oluşturduk. henüz masa tenisine yeni başlamış olanların katıldıkları bir kategori.çok çok güzel oldu.bu haftada onlar da yarışacaklar).

her hafta düzenli olarak yaptığımız turnuvaların yerlerini ve sonuçlarını www.ivtta.net den öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..