Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Roxon 500 ?

Recommended Posts

İyi akşamlar abilerim. Andro Roxon 500 hakkında biraz bilgi istiyorum.Kullanan abilerim varsa memnun kaldılarmı.Gıcık aldıkları veya sevdikleri bir yönü filan oldumu. :gulumse: . Alıp denemeyi düşündüğüm bi lastik. Mümkünse başka lastiklerle de kıyaslanırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastiği FBli eski oyuncu Grujicde görüp 5-10dak. denemiş,sonra da satın almıştım..

İlk etapta orta sert süngerli,yüksek atış açılı pro bir lastik olduğunu söyleyebilirm..

Spin yapmak kolay,oldukça dinamik ve kendine has bir sese sahip lastik.. Blokları da hiç fena değil..

İyiye yakın da top tutuşu var..

Oynaması keyifli ama pek uzun ömürlü değil..

Her ne kadar pro oyuncular olmasak da kolayca eskitilinebilen bir lastik..

Artık piyasada 4.nesil Tensor lastiklere geçildiğinden çok daha iyi alternatifleri olduğunu söyleyebilirm..

Çok daha iyi alternatiften kastım da benzer özelliklere ek olarak ömür açısından daha iyi alternatifler mevcut..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

roxon 500 süngeri orta yumuşak bir süngere sahip. sert in hiçbir renginden eser yok. Harun kardeşimizin dediği gibi çok daha farklı tensorlar piyasaya çıktı ve lastikler bamaşka bir yöne gitti. Bu lastiğe en yakın lastik benzin yemiş sriver dır. Backhandde kullanıyorum tenergy 64 yerine roxon 500 kullanayım diye düşünüyordum çok iyi de yapmışım. hızı tenergy 64 kadar değil, ama atış açısı daha yüksek, daha kontrollü, spini de daha dolu.

tekniği oturmamış olanlar için fazla gelir; pro oyuncular için ise daha iyi seçenekler var elbet. Ama hiçbir lastik ile bu kadar keyif almamıştım onu diyeyim. Ömrü konusunda şimdilik bir şey yazmıyorum ama almanyadayken 3 aylık bi roxon ile oynamıştım hala gıcır gıcırdı.

oynadıkça ekleyeceklerim olur elbet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

roxon 500 süngeri orta yumuşak bir süngere sahip. sert in hiçbir renginden eser yok. Harun kardeşimizin dediği gibi çok daha farklı tensorlar piyasaya çıktı ve lastikler bamaşka bir yöne gitti. Bu lastiğe en yakın lastik benzin yemiş sriver dır. Backhandde kullanıyorum tenergy 64 yerine roxon 500 kullanayım diye düşünüyordum çok iyi de yapmışım. hızı tenergy 64 kadar değil, ama atış açısı daha yüksek, daha kontrollü, spini de daha dolu.

tekniği oturmamış olanlar için fazla gelir; pro oyuncular için ise daha iyi seçenekler var elbet. Ama hiçbir lastik ile bu kadar keyif almamıştım onu diyeyim. Ömrü konusunda şimdilik bir şey yazmıyorum ama almanyadayken 3 aylık bi roxon ile oynamıştım hala gıcır gıcırdı.

oynadıkça ekleyeceklerim olur elbet

Onurun öve öve bitirmediği lastik Roxon 500 demek :thup: bugün bende hexer powersponge ile oynadım. Yanus DF in azıcık daha sert ve spinlisi. Çok zıplak değil ALL tahtada çok kontrollü :D. bir ara dene bizim gibi ameleler için gayet iyi bir lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

roxon'un hexer ile hiç alakası yok dostum. aslında yeni nesil su bazlı lastiklere de pek benzemiyor. çok canlı bir lastik

ameleler için diyosan koşup alayım ama :D

forehand için tavsiye ediyosun büyük ihtimalle? hexer hd yi denemiştim ben gayet spinli hızlı bir lastikti ama sonradan solüsyon etkisi azalıyomuş onun da

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..