Jump to content
Masatenisi.org Forum

Basın-yayına E-mail

Guest Tuncer

Recommended Posts

Haydi hep birlikte basın-yayını masa tenisi.org sitesinden haberdar edelim.Ayrıca masa tenisi ile ilgili haberler yayınlamadıkları için onlara sitem e-mailleri gönderelim(saygı sınırları içinde).Ben Milliyet ve Posta gazetelerine gönderdim.Diğer basın-yayın kuruluşlarının adreslerini bilenler,sitemiz açısından bir sakıncası yoksa yazabilirler.

Adresleri :Postaspor@posta.com.tr

www.milliyet.com.tr'den -ombudsman-düşünce ve görüşler - bölümü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşeyden önce ben size şunu sorayım.Adamlar ne yazacak masa tenisi ile ilgili?

Diyelimki siz spor yazarısınız.Gazetedeki o 3 sütuna orayı okuyacak kişilerin zaten haberdar olduğu şeyleri mi yazarsınız yoksa futbolla yatıp kalkan insanlara futbol haberi mi?Haydi bakalım karar sizin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bir senedir atıyom değişen bir şey olmadı.Olcağınıda samıyom.

Bütün üyelerimizle onları mail yağmuruna tutarak, Basın-yayını hem sitemizden haberdar ederiz(etkisi ve gücü olan büyük bir masa tenisi grubu olduğumuzu),hem de onları bu sporu yazmaya,yayınlamaya ve tanıtmaya sevketmiş oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşeyden önce ben size şunu sorayım.Adamlar ne yazacak masa tenisi ile ilgili?

Diyelimki siz spor yazarısınız.Gazetedeki o 3 sütuna orayı okuyacak kişilerin zaten haberdar olduğu şeyleri mi yazarsınız yoksa futbolla yatıp kalkan insanlara futbol haberi mi?Haydi bakalım karar sizin.

Basın-yayını,masa tenisini spor sayfalarına taşımaları için mail'lerimizle zorlayalım.Türkiye'de ve Dünya'da o kadar çok kulüp,turnuva ve etkinlik var ki...Sayfalar ve televizyon yayınları yetmez.Basın ve televizyonlar aracılığıyla altyapıya,turnuvalara ve etkinliklere ilgi arttırılabilir,öğrenciler ve halk teşvik edilebilir,yetkililer haberdar edilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

gelmediğim için bilemiyorum ama şunu söylemek istedim: geleneksel forum buluşmasının haberi medya organları tarafından yaptırılabilinirdi bence, belki o şekilde foruma üye olmayan masa tenisçiler bile haberdar olabilirdi

(fazla mesaj atamasam da forumu mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum)

saygılar... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türk milli takımının katıldığı organizasyonlarla ilgili bile haber yapılmıyorken e-mailler göndererek basın-yayın organlarının dikkatlerini çekmek bence pek kolay değil...masatenisinin tanıtımını daha çok yapmak için çeşitli il merkezlerinde ilçelerde masatenisi halk turnuvaları yapmak daha etkili olabilir...bence bu tür organizasyonları nasıl artırabiliriz diye düşünmeliyiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türk milli takımının katıldığı organizasyonlarla ilgili bile haber yapılmıyorken e-mailler göndererek basın-yayın organlarının dikkatlerini çekmek bence pek kolay değil...masatenisinin tanıtımını daha çok yapmak için çeşitli il merkezlerinde ilçelerde masatenisi halk turnuvaları yapmak daha etkili olabilir...bence bu tür organizasyonları nasıl artırabiliriz diye düşünmeliyiz...

Değerli Erdem,

Ağlamayan çocuğa mama vermezler misali ben yıllardır şunları gördüm;

1-Kamuoyu oluşturamıyoruz.

2-Sivil toplum kuruluşlarına ve basın-yayına sesimizi duyuramıyoruz,onlar da sanırım iyi niyetlerine rağmen her konuya yetişemiyorlar,ya da üye sayıları az olabileceğinden yaptırım güçleri ve etkileri yeterli olmuyor.

3-Basın,insanlarımız ve yetkililerin büyük çoğunluğu spora,olaylara ve insanların seslenişine duyarsız,bir çuval kağıt,prosedür ve imza ile uğraşıyorlar.

4-Çok zengin insanların bile birçoğu, maddi açıdan,spora,çalışanlara ve fakirlere yardım etmiyor(Paraları küplere doldursunlar bakalım,kefenimizin cebinin olmadığını onlara bir kez daha hatırlatmak isterim).

5-Yöneticilerin çoğu ve insanımızın yarıdan fazlası,-ben maaşımı,ücretimi alırım yan gelir yatarım havasında,cebini doldurma ve itibar sağlama peşinde-

6-Kurum yöneticileri masa tenisi ve diğer sporlarda illaki başarı istiyorlar,yoksa fazla ilgilenme ihtiyacı hissetmiyor beyefendiler.Sporun dostluk,kardeşlik,bir sosyal etkinlik,insan ve çocuk gelişimine katkısı olan bir faaliyet olduğunu hiç düşünmüyorlar.Yetkililer de buna duyarsız kalıyor.

Daha yazacak çok şey var ama sözlerimi üç örnekle bitireyim.

Geçen haftalarda bir televizyon proğramında iki değerli bilim adamımız dünyayı sarsacak üç tane buluşunu açıkladı,ne bir televizyon kanalından ne bir gazeteden ne de herhangi bir yetkiliden ses çıkmadı.Daha önceleri de bor madeninden, dünyada olmayan askeri,ekonomik ve stratejik araç ve maddeler yapabileceklerini açıklayan bilim adamlarımızın sesine kulak veren,yayınlayan basın organı olmamıştı,BUYURUN CENAZE NAMAZINA.

Foruma yazdığım- ilköğretim ve ortaöğretim okullarında turnuva sayısı,foruma reklam alınması,basın yayına e-mail konularının-okunma ve cevap sayılarına bakınca(bence tartışılmaya değer konular),forum yöneticilerimiz ve bazı arkadaşların dışında,okunma ve mesaj sayılarının (bence) az olduğunu gördüm.

Selamlarımla... :asabi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bütün üyelerimizle onları mail yağmuruna tutarak, Basın-yayını hem sitemizden haberdar ederiz(etkisi ve gücü olan büyük bir masa tenisi grubu olduğumuzu),hem de onları bu sporu yazmaya,yayınlamaya ve tanıtmaya sevketmiş oluruz.

BEN SÜRKLİ BASIN YAYAIN ORGANLARINA AÇIKLAMALAR YAPIYORUM E-mail yolluyorum cnn ve ntv yolladım herkesin bu üzarine düşen görevi yapması nı istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Biliyosunuz Genç Milli takımı avrupa 3.sü oldu ve bu haber milliyette vardı :alkis:

İlavesi taktikte kısa da olsa resimli haberi vardı :thup:

ilker böyle bir haber için ne kadarlık sayfa ayrıldığını merak ediyorum...aynı başarılar futbolda olunca kıyamet kopuyor ülkede...tüm gazeteler sayfalar dolusu yazı yazıyor süper başarılarımızla ilgili...ama başarı diğer branşlarda olunca aynı şeyi görmek ne mümkün...bence sebep çok basit....futbol çok büyük bir endüstri...sadece spor değil yani...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

evet erdem kemiksiz sana bu konuda sonuna kadar katılıyorum.ne yazıkki ülkemizde spor deyince bi çok insanın aklına futbol geliyor.her ne kadar çaba sarfedilirse edilsin bu çabalar boşa çıkacaktır.

maalesef türkiyede spor = futbol

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..