Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kürşad Vs Osman..

KursaD

Recommended Posts

• 3 months later...

Benim rezil oyunum için tekrar konu açıp forum u kirletmek istemedim :hehehe: Buyrun en son videomuz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

İyi seyirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim rezil oyunum için tekrar konu açıp forum u kirletmek istemedim :hehehe: Buyrun en son videomuz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

İyi seyirler.

Eleştirmek bana düşmez ama kameraya yakın olan kardeşimiz sanırım osman forhand şutoplarda hareketi tam tamamlamıyor gibi kolu tam çekmiyor,sanki blok yapıyormuş gibi oynuyor.Sen raketini omuzuna kadar çekiyorsun.Hareketi tam yapmazsa sıkıntı yaşamazmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Videodan ne kadar geliştiğinizi anlamak imkansızdır..Bir de sürekli birbirinizle oynadığınız için topun nereye geleceğini iyi biliyorsunuz...Değişik ve sizden daha iyi oyuncularla yaptığınız ciddi maçlarda da kendinizi kameraya alın,onlar daha gerçekçi olacaktır..Oyununuzun geliştiğini sadece hareketin doğruluğundan değil,o masada dönen topun kalitesinden ve sizin bu toplara verdiğiniz reaksiyonlardan anlayabiliriz ama dediğim gibi videodan anlamak imkansız..Bir de gelişmeyi bu kadar kafanıza takmayın,oynayabildiğiniz kadar çok oynamaya bakın..Zaman ilerledikçe hareketleriniz otomatiğe bağlayacak zaten..Bir de size güzel bir hikaye okumanız için..

İşte o hikaye!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de gelişmeyi bu kadar kafanıza takmayın,oynayabildiğiniz kadar çok oynamaya bakın..Zaman ilerledikçe hareketleriniz otomatiğe bağlayacak zaten..Bir de size güzel bir hikaye okumanız için..

İşte o hikaye!

Çağan abi biz bir ara böyle yaptık.Oynıyabildiğimiz kadar oyadık(ama biz belli bir program oluşturmadan dam tepe çalıştık)sonra arakdaşlarla toplandık.Çok oynamanın bize çok bir getirisi olmadığını gördük.Sonra biz antreman programı çıkardık.Herkes kendi eksiğine göre antreman yapmaya başladı.Çok faydasını gördük.Bence çok oynamak yerine verimli oynamak daha mantıklı gibi geliyor.(Bizim sürekli antreman şansımız olmadığı için böyle bir uygulamay geçtik.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Videodan ne kadar geliştiğinizi anlamak imkansızdır..Bir de sürekli birbirinizle oynadığınız için topun nereye geleceğini iyi biliyorsunuz...Değişik ve sizden daha iyi oyuncularla yaptığınız ciddi maçlarda da kendinizi kameraya alın,onlar daha gerçekçi olacaktır..Oyununuzun geliştiğini sadece hareketin doğruluğundan değil,o masada dönen topun kalitesinden ve sizin bu toplara verdiğiniz reaksiyonlardan anlayabiliriz ama dediğim gibi videodan anlamak imkansız..Bir de gelişmeyi bu kadar kafanıza takmayın,oynayabildiğiniz kadar çok oynamaya bakın..Zaman ilerledikçe hareketleriniz otomatiğe bağlayacak zaten..Bir de size güzel bir hikaye okumanız için..

İşte o hikaye!

Hikaye için teşekkürler Çağan abi :salak: . Sürekli antreman yapıyoruz gittiğimizde. Bu videoyu çekmemizdeki amaç sadece maçları daha ciddi ve keyifli kılmak. Genel olarak birbirimizle oynadığımız için ne düzeyde olduğumuzu pek anlayamıyoruz. Ama elimin bir önceki videolara göre biraz daha düzeldiğini veya bozulduğunu görmek içinde çekiyorum denebilir. Buralarda çok fazla oyuncu olmadığı için ve turnuvalar fazla olmadığı için farklı rakiplerle maç yapamıyoruz. Mersine gidiyoruz bir kaçkez ozamanda kamerayı unutuyoruz.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..