Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Turnuva

Recommended Posts

Dün ilk defa turnuvaya izleyici olarak katıldım oldukca oldukça keyifli maçlar oldu İnşallah gelicek tur-da pek şansım olmasada bende katılcam -)

Ancak belirtlemliyim ki bu turnuvayla ilgili bilgilerin olduğu bi sayfa açılsa hiç fena olmaz zira gelirken önce zeytinburnunda indim ordan beni yanlış anlayıp zeytinburnu spor salonuna gönderdiler adresi bulmak için oturduğum net cafe.de teyzeye seyitzade nerde biliomusunuz diye sormasaydım bulamıycaktımda =) Bilmiyorum belki ben İstanbulun fazla yabancısıyım ama zaten 1 buçuk saat olan geliş yolumun uzerine bi de bi o kadar dolanmak zor oldu birazcik -)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet abi başta olmak üzere katılanları ve dereceye girenleri tebrik ediyorum. Mehmet abinin backhand'de düz lastiğe döndüğünü öğrendim ve çok sevindim, bunun için ayrıca tebrik ediyorum. Kendine has bir stili vardı ve kendi farkında olmasa da can yakıyordu. Pütür ona büyük bir düşüş yaşatmış olsa da eski günlerine geri dönmesi fazla zaman almayacaktır. Çünkü o bir üstad..

Bora'cığım güzel düşüncelerin ve tebriğin için çok teşekkürler. Bu sezona pütür ile başlamam ve yaşadığım bir çok olumsuzluk(raketimin çalınması vs.) oyunumu çok etkiledi ve kötü bir sezon geçirdim. En önemlisi oyundan aldığım keyif, huzur ve rahatlığı kaybettiğimden kafa olarak ta toparlanamadığımdan antrenmanda yapmadım. Bunca senedir ilk defa bu sezon çok büyük bir düşüş ve hayal kırıklığı yaşadım. Fakat Ups turnuvasında Bahadır ve Cengiz ile yaptığım maçlar beni biraz kendime getirdi. Yalnız Bahadır kardeşimiz çok iyi bir oyuncu ve çok daha da iyi olacağına şüphem yok. Ondan maç almak kolay değil. Sen niye gelmedin? Gelirsin diye düşünüyordum. Gözlerim seni aradı, hatta gider gitmez seni sordum. Gelseydin seninle de güzel bir maç yapardık.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

antrenman için sözleştiğim bir kaç vardı. geçen pazartesi günü de malatya'ya yola çıkacağım için maçlardan önce sıkı bir antrenman ve kondüsyon yapmak istedim. 40 km yol yaptıktan sonra turnuva tam performanslı geçmiyor :) senin geleceğini hiç tahmin etmiyordum. sürekli aynı kişilerle oynandığı için bazen ups turnuvalarına ara verdiğim oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar her hafta olmuyor sanırım turnuva..

Benim sorum şu: ben kuruma üye olmadan sadece istediğim akşam yada günler gelip turnuvalaraya katılma imkanım var mı? sistem nasıl işliyor..yada özel bir zaman mı var turnuvalar için,,yada sadece antreman yapılan bi yer mi burası..???

bilgilendirirsneiz sevinirimm..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS'ye aidat ödeyen üyelerden de, turnuvadan turnuvaya gelen oyunculardan da aynı turnuva ücreti alınıyor. Turnuva iki haftada bir düzenlenmeye çalışılıyor, ayda bir kez mutlaka turnuva yapılıyor. İster turnuvadan turnuvaya gelin, ister turnuva harici başka bir gün günübirlik oynamaya gelin, turnuva ücreti kadar (şu an 10 TL) bir ücret ödeyerek oynayabilirsiniz.

UPS'nin açık olduğu sattler :

Haftaiçi - Salı ve Perşembe 17:00-21:00 arası (Çarşamba günleri de açık olabilir emin değilim)

Haftasonu - Cumartesi 15:00-21:00 arası, Turnuva varsa, başlama saati 12:30

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol Ongun verdiğin bilgi için.Peki turnuvanın olup olmayacağı önceden belli oluyor mu..Yoksa oradaki ortam kalabalıklılığına göre mi turnuva belirleniyor.. Çünkü ben zaten normal zamanlarda masa tenisi oynuyorum..sadece turnuvalar için gelmek istiyorum çünkü..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol Ongun verdiğin bilgi için.Peki turnuvanın olup olmayacağı önceden belli oluyor mu..Yoksa oradaki ortam kalabalıklılığına göre mi turnuva belirleniyor.. Çünkü ben zaten normal zamanlarda masa tenisi oynuyorum..sadece turnuvalar için gelmek istiyorum çünkü..

- Nurullah hoca e-posta yolluyor (e-posta adresini vermiş olanlara)

- bu sitede duyuruluyor

- Facebook'da UPS (http://www.facebook.com/group.php?gid=108335685851190) ve TT-rating (http://www.facebook.com/group.php?gid=38108612109) gruplarında duyuruluyor

- ben www.TT-rating.com 'da ilan ediyorum

yine de hiç birinin garantisi yok, bazen yazmayı unutuyor olabiliyoruz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

65. Ups Turnuvası Sonuçları

1.Bahadır BULUTLAR

2.Furkan ALTUNOK

3.Cengiz PENOL

3.Mustafa ÖZKAYMAZ

hepsine tebrikler. millet orada turnuva yapsın biz de oturup evde cünya kupası finallerini izleyelim oluyo mu? :protesto: ( yanlış anlaşılmasın bu protesto kendime )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

66. Ups Turnuvası Sonucları . :)

2-Serhat Abir

Tabelaya giren arkadaşları tebrik ederim...

Müzmin ikinci,, tek başına bile katılsan yine 2. olursun..Nasıl beceriyorsun bu işi..... Uğramazsan bana aha hep böyle yazacağım.. Tekrar tebrik edeyim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Tahsin Abi aslında Tuncay Abi servislerimi dikerken iyiydi rahat rahat alıyordum son 2-3 set servislerime direk side spinle girince dengem bozuldu. Onun icin kaybettim. Neyse saglık olsun gümüş madalya da güzel :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..