Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Turnuva

Recommended Posts

günlük antreman derken nasıl yani?

cuma aksamı biz 5 arkadas oraya gelme niyetindeyizde.nasıl yapacagız adam başı 10tl mi verecegiz yoksa bir masaya 10 tl verip mi oynayacagız.adam bası 10tl verirsek pahalı olmazmı?yada bir masaya 10tl vermek 5 kişi için düşünülürse para az gelmezmi?daha fazla acıklama yapamazmısınız?tesekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Haftasonu tozkoparanda turnuva var diye biliyorum o yüzden bu haftada olmaz turnuva UPS de.

cumhuriyet kupası oynandığı gün ups'de turnuva vardı ve ups'de oynayanlar da turnuvaya katılmıştı. bu aralar turnuva sıklıgı oldugu için ertelemek te çare olmaz. o yüzden iki turnuvadan birini seçmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cumhuriyet kupası oynandığı gün ups'de turnuva vardı ve ups'de oynayanlar da turnuvaya katılmıştı. bu aralar turnuva sıklıgı oldugu için ertelemek te çare olmaz. o yüzden iki turnuvadan birini seçmek gerekiyor.

O hafta Ups'de turnuva yoktu kanka..Lösev turnuvasının olduğu hafta vardı Ups turnuvası :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O hafta Ups'de turnuva yoktu kanka..Lösev turnuvasının olduğu hafta vardı Ups turnuvası :gulumse:

cumhuriyetin ilanı ile finlandiya'nın bağımsızlığını karıştırdım herhalde :D

sanırım ups tayfasının yoğun olarak katıldıgı turnuvalar haricinde erteleme olmuyor. (örn. lig maçları, diğer özel turnuvalar vs.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

O çocuk gelişiyordu her hafta ama Cengiz Abiyi yenebileceğini hiç düşünmemiştim, bravo doğrusu...

Mac baya cekismeli gecti. Guzel rallilerin oldugu sayilar oldu. Cengiz Abi aslinda son sette isi bitirebilirdi. Ben oyle bekliyordum ama Bahadir zoru basardi ve 3 mac sayisini cevirip maci aldi. Tekrar tebrikler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahadır ile cengiz abi'nin istanbul birinciliğindeki maçlarını da izlemiştim. o maçta da gayet iyi oynamıştı ve cengiz abi'yi yenebileceğinin sinyallerini vermişti. katılanları ve dereceye girenleri tebrik ederim. kısmet olursa bir sonraki turnuvada görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten Bahadır'ın bu hızlı yükselişinden herkese bahsetmiştim bundan 4-5 hafta önce. Bu kadar kısa sürede bu kadar gelişme gösteren başkasını görmedim demiştim konuştuklarıma. Kutlarım kendisini, umarım böyle devam eder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten Bahadır'ın bu hızlı yükselişinden herkese bahsetmiştim bundan 4-5 hafta önce. Bu kadar kısa sürede bu kadar gelişme gösteren başkasını görmedim demiştim konuştuklarıma. Kutlarım kendisini, umarım böyle devam eder.

Ben bile merak ettim :D: Kendisini ve dereceye giren diğer oyuncuları kutluyorum. Özellikle takım arkadaşım Onur'u. Neredeyse her turnuvada dereceye giriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Ne sıklıkla yapılıyor turnuvalar? Tüm duyurular buradan yapılıyor mu? Bir de turnuvalara izleyici olarak da katılabiliyor muyuz? :) Ben de dahil olmak istiyorum, işin başında sayılırım. Sadece ters oynadığım için bir çok kişiyi yenebiliyorum. Turnuvaya katılacak kadar oldum mu görmek istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada yazan arkadaşların çoğu katıldığı için genelde buradan duyurulur.

Turnuvalar 15 günde bir yapılıyor. Ancak aksamalar oluyor.

tabiki izleyici olarak katılabilirsiniz.

Salon Hafta içi 2 gün açık olduğu gibi

her cumartesi de 12 den sonra açık. gidip ne kadar ters oynadığınızı test edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..