Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Champ

Recommended Posts

Yanlış değilsem Çok büyük kısmı bu turnuva için gelenler. Bu arada Orhan hocam sizinle oynamakda nasip olmadı. Bir sonraki sefere inşallah :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

İstanbul'da Fenerbahçe Veteranlarda oynamıştık di mi? Gayet güzel backhandi vardı pütüre geçme kararını yadırgadım doğrusu :fildir:

Teşekkür ederim Ozan ama Ligde backhandimden dolayı çok maç kaybettim.Şimdi ise kazanma yüzdem daha yüksek.Ailem İstanbulda olduğundan sene içinde birkaç kez oralara gelme imkanım oluyor.Geldiğimde tekrar oynarız inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ozan ama Ligde backhandimden dolayı çok maç kaybettim.Şimdi ise kazanma yüzdem daha yüksek.Ailem İstanbulda olduğundan sene içinde birkaç kez oralara gelme imkanım oluyor.Geldiğimde tekrar oynarız inşallah.

Ah pütür zalim pütür ağlatırsın adami, kolumda güç kalmadi bıraksana yakami (Volkan Konak şarkısından uyarlama) :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah pütür zalim pütür ağlatırsın adami, kolumda güç kalmadi bıraksana yakami (Volkan Konak şarkısından uyarlama) :hehehe:

Burak kardeş bu sözleri Lig maçında besteye dökersin artık :D: Zaten ilk fırsatta senle ttrating maçı yapacaz.Ok?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..